FPPC رد رانچو مایراج شورای نامزد Jaffe شکایت علیه ویل بادبادک

مایدزرت | No comments

رانچو مایراج شورای شهر نامزد استفن Jaffe شکایت ثبت و با عادلانه سیاسی كميسيون در اوایل این هفته در برابر دو امتیازهای او چالش برانگیز است رد شده است.

شکایت که ثبت شده در شنبه ادعا کرد که تد ویل و ریچارد بادبادک نقض “کد عادلانه کمپین شیوه” نامزد خواسته به ثبت نام در زمانی که آنها صحبت نمی کنم در دفاع از خود در طول یک Feb. 20 جلسه شورای شهر.

او همچنین اعلام کرد در این شکایت که کمپین علائم او به تازگی قرار داده شده در امتداد بزرگراه 111 در نزدیکی شهر برداشته شد در حالی که امتیازهای’ نشانه ها هنوز در جای خود و ضمنی ویل و بادبادک ممکن است درگیر شده اند.

این FPPC تنها اجرای مقررات اصلاحات سیاسی در قانون گلینا غرب رئیس اجرای بخش نوشت Jaffe در پاسخ به شکایت خود را.

“اقدامات توسط افراد ذکر شده در شکایت خود هستند نه حکومت قانون و شکایت موفق به ایجاد هر گونه تخطی از قانون. ما خواهد شد و نه پیگیری این موضوع بیشتر” غرب نوشت.

شورای شهر و ایمیل-تنها انتخابات مارس 14. ساکن مگی Lockridge نیز در حال اجرا برای انتخابات بود اما نه بخشی از FPPC شکایت.

در طول Feb. 20 جلسه شورای, شهردار Pro Tem دانا هوبارت صحبت کرد برای حدود 26 دقیقه برابر Jaffe در پاسخ به انتقادات Jaffe ساخته شده است که شورای شهر در طول مبارزات انتخاباتی.

یک زن و شوهر از دیدگاه هوبارت ساخته شده که Jaffe نقل مکان کرد به رانچو مایراج از سان فرانسیسکو فقط برای ریاست شورا و که او تا به حال در برخی از نقطه به نمایندگی از “صرفه جویی در رانچو مایراج” در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و In-N-Out همبرگر – بودند, اشتباه, Jaffe گفت.

بادبادک و ویل می دانستم که آنها در اشتباه بودند Jaffe نوشت و در زیر کد برای برگزاری انتخابات منصفانه شیوه های آنها “تا به حال مثبت تعهد و وظیفه ‘بلافاصله و علنا رد’ هوبارت کلمات و رفتار.”

بادبادک و ویل هم گفت: خورشید صحرا که هوبارت حق دارد به صحبت می کنند و نظرات خود را.

“شکایت رد شد صرفا به این دلیل که FPPC نمی کند اجرا (1) گزارش خرابکاری و (2) نقض قانون انتخابات و شیوه های. آن را تا به چیزی برای انجام با حقیقت از اتهامات. من 100% با عبارت” Jaffe گفت: خورشید صحرا در پاسخ.

بادبادک و ویل کاهش یافته است به نظر در FPPC حاکم است.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>