Fracking در کالیفرنیا می شود چراغ سبز پس از 9 ماه توقف; Aera انرژی دریافت مجوز

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا رگولاتور در روز جمعه صادر شده fracking مجوز برای اولین بار در نه ماه گفت: فدرال دانشمندان داده بود ترخیص کالا از گمرک به صورت 24 مجوز به Aera انرژی نفت به خوبی تحریک در شهرستان کرن.

یکی دیگر از 282 برنامه باقی می ماند در انتظار در انتظار فردی, بررسی, تا زمانی که جامع حسابرسی از دولت مته اجازه شیوه های به اتمام است.

“آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور کارشناسان ادامه بررسی مجوز-با-مجوز اساس و انجام دقیق ویژگی های نقد و بررسی به منظور بررسی زمین شناسی ادعاهای ساخته شده توسط به خوبی اپراتورها در فرایند برنامه گفت:” ترزا Schilling سخنگوی کالیفرنیا زمین شناسی مدیریت انرژی بخش و یا CalGEM. “مجوز-با-اجازه بررسی را ادامه خواهد داد تا زمانی که بخش مالی حسابرسی کامل است بعد از این سال است.”

ژوئیه گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اخراج دولت نفت و گاز استاد راهنما یک روز پس از Desert Sun گزارش داد که تعدادی از fracking مجوز صادر شده طی شش ماه اول در حال دو برابر نسبت به مدت مشابه تحت سلف خود و مدیران ارشد شد, سرمایه گذاری در شرکت های نفتی آنها متهم شدند با تنظیم. Newsom شده بود غافل از این افزایش دهد.

در ماه نوامبر پس از گزارش توسط خورشید صحرا در مورد غیر قانونی نشت نفت در سراسر کشور و خالی “ساختگی” پروژه پوشه های مخاطره آمیز چرخهای بخار مجوز صادر شده بدون نیاز صف مقابل مصوبات Newsom اعلام یک مهلت قانونی برای همه fracking جدید و چرخهای بخار اجازه می دهد.

در حالی که محیط زیست و مصرف کننده طرفداران خوشحال بودند با توقف Newsom و دیگر مقامات دولتی مواجه فوری واکنش شدید از روغن مدیران و کارکنان و از Kern County, مقامات, که در آن بسیاری از دولت تولید نفت واقع شده است. کرن کانتی است که در بخش جنوبی دره مرکزی.

توقف شد تا حدودی برداشته شده در جمعه جدید نفت و گاز سرپرست Ntuk-جو Uduak اطلاع Aera انرژی است که او امضا کرده بود در دو ده مجوز برای fracking چاه در شمال و جنوب Belridge نفت میدان عملیات. او پس از Aera های اضافی ارائه شده دقیق و درست توصیف و دیگر ویژگی های داده ها و تضمین های درخواست شده توسط لارنس لیورمور داوران. فدرال آزمایشگاه نیز مورد بررسی قرار CalGEM مهندسی و زمین شناسی و تحلیل.

“ما خوشحالیم که پس از یک برنامه جامع و دقیق بررسی روند Aera دریافت آن به خوبی درمان تحریک مجوزها پس از ماه ژوئن گذشته” گفت: Aera سخنگوی مدل لباس پولارد یک ایمیل به در.

او افزود: “پس از این بسیار دقیق و بررسی کامل. … ما که برخی از مردم در کالیفرنیا می توانید اعتماد به نفس است که Aera صنعت ما و دولت همه عمیقا متعهد به حفاظت از بهداشت ، ایمنی و محیط زیست, در حالی که حفظ شغل از دهها هزار نفر از مردان و زنان که خانواده بستگی صنعت نفت و گاز در هر روز است.”

اما مخالفان نمی شد خوشحال است که دولت از سر گرفته است و صدور مجوز برای آنها چه می گویند یک مخاطره آمیز حفاری روش به خصوص در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“با کل دولت و تعطیلی بچه ها از مدرسه چه هدف می تواند تصویب این fracking مجوز در حال حاضر به غیر از به انجام یک جامد برای صنعت نفت زمانی که هیچ کس در حال تماشای? این مثل این است که یک پرل هاربر حمله برای محیط زیست گفت:” جیمی دادگاه مدیر اجرایی Consumer Watchdog که کشف اطلاعات در مورد تضاد منافع میان ارشد نفت تنظیم کننده. “اگر به عنوان کالیفرنیا است و نه تا به حال به اندازه کافی بد, اخبار fracking در حال حاضر بازگشت. … چه نقش ونگار ریگی دادن فکر بوروکرات تصمیم گرفت که به عنوان ما سرپا ایستادن در خانه ما در تلاش برای جلوگیری از طاعون که در آن زمان به fracking به عقب؟”

دیگران توافق زمان ضعیف بود.

“در میان coronavirus بحران آخرین چیزی که ما نیاز داریم بیشتر سمی fracking مواد شیمیایی موجود در هوایی که تنفس می کنیم” گفت: Hollin Kretzmann دادستان ارشد با مرکز تنوع زیستی. “علم روشن است,” او گفت:. “Fracking آلودگی هوا ما با تولید گازهای سمی که ما را بیمار آلوده ما آب زیرزمینی و فشار ما را سریع تر به سوی فاجعه بار تغییر آب و هوا. وجود دارد هیچ دلیلی برای اجازه می دهد fracking در کالیفرنیا و یا هر جای دیگری.”

وی Newsom “به انجام همه چیز ممکن است برای محافظت از ریه های ما و محیط زیست در حالی که در پاسخ به بحران است. ما نیاز به یک ممنوعیت fracking نه سرگیری اجازه.”

Newsom را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پولارد که Aera سخنگوی داشتند و دیدگاه های مختلف در زمان بندی. “این مجوز آمده در خصوص زمان به عنوان ملت در برخورد با بحران بهداشت عمومی بر خلاف هر چیزی که قبل از” او گفت:. “به عنوان بخشی از کالیفرنیا ضروری زیرساخت Aera طول می کشد بسیار جدی مسئولیت ما را برای ادامه تولید انرژی است که اجازه می دهد تا ضروری پرسنل برای رسیدن به محل کار هر روز کسب و کار خود را دوباره اختراع در طول این زمان به چالش کشیدن و کالیفرنیا-رشد تولید می رسند در شام جداول در سراسر کشور.”

Schilling این CalGEM سخنگوی اشاره کرد که دولت روند برای تصویب به خوبی تحریک مجوز بوده و تحت بررسی از اواسط جولای 2019. در ماه نوامبر مقامات درخواست شخص ثالث بررسی علمی انتظار به خوبی تحریک مجوز برنامه های کاربردی “برای اطمینان از دولت ویژگی های استانداردهای برای ایمنی و حفاظت از محیط زیست در حال ملاقات قبل از تصویب هر یک از مجوز,” او گفت:.

“که بررسی کامل شده است به صورت اولیه tranche از برنامه های کاربردی و امروز CalGEM مصوب 24 مجوز برای تحریک است که شامل هیدرولیک شکستن به صورت چاه عمل Aera انرژی” او گفت:.

اطلاعات بیشتر در مورد فدرال بررسی و مجوز صادر شده را می توان در یافت https://conservation.ca.gov/calgem/Pages/Well-Stim-National-Lab-Scientific-Review.aspx

جانت Wilson ارشد محیط زیست با خبرنگار خورشید صحرا و بخشی از 2020 ProPublica وزارت امور خارجه گزارش شبکه. او را می توان در رسید [email protected] یا @janetwilson66

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>