رایگان coronavirus تست در دسترس خواهد بود در برد پلازا در کاکائو

فلوریدا تودی | No comments

بروارد بهداشت داد, در همکاری با شهر کاکائو و R. E. A. L. کلیسا ارائه خواهد شد رایگان coronavirus تست این هفته در برد پلازا.

بینی گرد و خاک برای تست coronavirus در دسترس خواهد بود در کاکائو جمعه, مارس 22 از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر و یا در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین برای هر کسی که با یا بدون علائم با توجه به بیانیه ای از دولت تشکر. تایلر Sirois.

نیز وجود خواهد داشت یک سایت پزشکی کلینیک اساسی دیگر بیماری در 801 دیکسون بلوار در کاکائو. هر کسی که به دنبال یک آزمون خواسته است برای آوردن گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی و کارت بیمه اگر آنها یکی است.

بیشتر: چقدر coronavirus آنتی بادی آزمایش واقعا به ما بگویید ؟

بیشتر: Coronavirus: چه در سانسور فلوریدا بازرسان پزشکی COVID-19 پایگاه داده ؟

وجود خواهد داشت دو خط برای درایو از طریق آزمایش و اضافی ایستگاه برای پیاده روی تا تست.

وجود خواهد داشت هیچ copay اما بروارد بهداشت خواهد داد لایحه بیمه در صورتی قابل اجرا است. مردم را دریافت نتایج خود را از طریق تلفن در 2-5 روز.

کاغذ کپی از فلوریدا بیکاری کمک نرم افزار نیز در دسترس خواهد بود.

“این بروارد بهداشت داد یک منبع بزرگ برای جامعه ما و من سپاسگزار به شهر کاکائو و کشیش جارویس شستشو برای همکاری های خود گفت:” نماینده Sirois. “راحتی و در دسترس بودن تست کلیدی خواهد بود برای شکست دادن COVID-19. این یک گام مهم برای جامعه ما است.”

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید 321-449-5111 یا ایمیل [email protected]

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>