بلیط رایگان در حال حاضر در دسترس برای ‘صحرا داستان سرایان پروژه

مایدزرت | No comments

پیوستن به خورشید صحرا و ما شریک دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید – نخل کویر برنامه های تحصیلات تکمیلی برای نوشتن خلاق و نوشتن برای هنرهای نمایشی برای یک شب اختصاص داده شده به موضوع “کویر داستان است.”

برای مارس 11 صحرا خورشید سرایان پروژه ما در حال رهبری به رانچو مایراج کتابخانه.

رویداد اطلاعات

بلیط رایگان هستند حسن نیت ارائه میدهد از رانچو مایراج اما ثبت نام توصیه می شود. برنامه ای برای ثبت نام برای بلیط خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در tickets.storytellersproject.com.

برای مارس 11 صحرا خورشید سرایان پروژه ما با بهره گیری از صندلی راحت در رانچو مایراج کتابخانه واقع در 71-100 بزرگراه 111 در رانچو مایراج.

چک در برای این رویداد آغاز خواهد شد در 6 p. m. و صندلی اول بیا اول خدمت. داستان سرایی آغاز خواهد شد در 7 p. m.

در مورد کویر خورشید سرایان پروژه

با ایجاد یک فضای که در آن همسایگان و برجسته می توانید به اشتراک گذاری اول شخص داستان این پروژه به بررسی اهمیت این روایت شخصی به عنوان وسیله ای برای اتصال. به عنوان یک آمریکایی شناسایی در به طور فزاینده پیچیده راه مذهبی نژادی و فرهنگی وجود دارد تمایل زیادی برای به اشتراک گذاری و شنیدن داستان فردی با موضوعات جهانی و درس.

مشترکین دریافت خواهد کرد تخیلی یکجور دوربین عکاسی در این رویداد است. بازدید subscribe.desertsun.com برای عضویت خورشید صحرا.

در اینجا جزئیات اضافی خود را سرایان تجربه دیدنی:

  • چک در برای این رویداد آغاز خواهد شد در 6 p. m. داستان سرایی آغاز خواهد شد بی درنگ در 7 p. m.
  • صندلی در این مراسم ارائه شده است در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.
  • می خواهم به یک گوی? تماس با Vickie کانر در [email protected]

این پروژه ارزش

این سری اختصاص داده شده به این ایده که دهان داستان سرایی و روزنامه نگاری که همان اهداف: خدمت بازتاب و اتصال یک جامعه در حالی که پرورش همدلی در میان این افراد است. این شب ترکیب اصالت و اعتیاد به مواد مخدره رایگان و انضباط از قصه گویی به عنوان یک فرم هنری با صداقت جامعه سازی و توانمندی است که در قلب بزرگ روزنامه نگاری.

یک گوی

پیشگویان هستند که به دنبال برای به اشتراک گذاشتن یک درست, اول شخص داستان برای همه 2020 حوادث. ایمیل [email protected] برای اطلاعات در مورد چگونه برای شروع. شما همچنین می توانید داستان خود را آنلاین در storytellersproject.com/tell.

هر گوی دریافت حداقل سه ساعت آموزش برای توسعه داستان های خود را. پیشگویان شروع کار با پروژه مربیان حدود دو ماه قبل از این رویداد اما شما ممکن است ارسال یک ایمیل برای هر یک از تم ها در هر زمان – هر چه زودتر بهتر.

Vickie کانر است تصویری داستان سرایی سردبیر در صحرا خورشید. رسیدن به او را در [email protected] و یا در توییتر @vickieaconnor.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>