از آبجو به ضد عفونی کننده دست: برخی از می سی سی پی شرکت نوآوری به جای خاموش کردن

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز صرف اکثریت خود را به طور منظم coronavirus اخبار جلسه روز شنبه برجسته کار می سی سی پی کسب و کار و موسسات که باید نگه داشته شود درهای خود را باز از طریق coronavirus اقتصادی shutdown با نوآوری.

، Cathead و رسومات و تنبل ماگنولیا آبجوسازی در حال حاضر تولید ضد عفونی کننده دست. آبی دلتا, جین, در حال کار با می سی سی پی, زندان, شرکت صنایع برای تولید زندانی ساخته ماسک و محافظ لباس. Allmond چاپ تبدیل آن به قرن 19 تکنولوژی به صورت سپر ماشین آلات تولید.

اینها فقط تعداد کمی از کسب و کار ریوز های مشترک برای کمک به جامعه.

فرماندار خواست می سی سی پی ساکنان به خرید از کسب و کارهای محلی.

“اگر شما می توانید سفارش در یک رستوران … (برای انتخاب) و یا دریافت آن را تحویل داده و آن را به یک راه طولانی در کمک به می سی سی پی بازیابی” ریوز گفت.

“زمانی که ما متحد ما ظهور خواهد کرد قوی تر به عنوان یک دولت” ریوز گفت. “زمانی که ما متحد ما ظهور خواهد کرد قوی تر به عنوان یک مردم حتی اگر ما مجبور به ایستادن 6 فوت از هم جدا در حالی که انجام آن.”

بخش های زیادی از می سی سی پی اقتصاد باید زمین را متوقف کند و تحت یک ایالت مستند سفارش با هدف کاهش گسترش مرگبار coronavirus. به عنوان روز پنج coronavirus آلوده بیش از 5000 Mississippians و کشته شدن حدود 200.

ریوز است که انتظار می رود به اعلام لغو برخی از محدودیت ها به زودی. او گفت که او می خواهد به بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد جمعه, او گفت:.

ریوز گفت: او را به ادامه تشویق و اجرا اجتماعی فاصله دستورالعمل برای آینده قابل پیش بینی.

“در حال حاضر زمان برای ما یک پیروزی است. در حال حاضر زمان برای ما به حتی بیشتر متمرکز در ساخت مطمئن شوید که ما از خودمان محافظت کنیم و همسایگان ما,” او گفت:.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز: می سی سی پی, اقتصاد برای بازگشایی به آرامی. کامل پناهگاه سفارش بعید دوشنبه گذشته

بیشتر: می سی سی پی طرح شکایت دولت چین بیش از coronavirus دادستان کل می گوید:

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>