از بحث JSU رئیس جمهور به فحشا نیش: که ویلیام به bynum جونیور?

لدگر | No comments

رئیس دانشگاه ایالتی جکسون دستگیر شد در فحشا نیش کلینتون در یک هتل, مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

مدت کوتاهی پس از خبر شکست دولت کالج هیئت مدیره اعلام کرد ویلیام به bynum جونیور استعفا و اضطراری جلسه هیئت مدیره برای رسیدگی به این وضعیت است.

که به bynum? و چگونه او را وادار به JSU?

با توجه به زندگینامه او در JSU وب سایت به bynum, 57 است “خدا-محبت خدا-ترس انسان” است که دارای شش فرزند با همسر خود را از حدود چهار دهه است.

او در کارولینای شمالی به دست آورده یک آموزش مدرک از کالج دیویدسون به دست آورده و کارشناسی ارشد و درجه دکترای خود را از دانشگاه دوک زندگینامه او گفت:.

به bynum مشغول به کار به عنوان یک مدیر در Morehouse College قبل از خدمت به عنوان رئیس جمهور از دره می سی سی پی دانشگاه برای چهار سال, بیوگرافی خود گفت. هیئت مدیره موسسات آموزش عالی انتخاب شده به bynum به JSU رئیس جمهور در 31 مه 2017.

او یک بحث برانگیز انتخاب کنید.

فارغ التحصیلان ناراحت

به bynum یکی از چندین فینالیست اما او به حمایت از JSU فارغ التحصیلان.

با توجه به آن JSU ملی فارغ التحصیلان جمهور Yolanda Owens کمیته JSU حامیان وظیفه با مصاحبه با نامزدهای مخالف بودند به bynum را انتخاب کنید.

اونز نوشت: نامه سرگشاده ای به آن IHL کمیسر گلن بویس و گفت که این کمیته به اتفاق آرا حمایت های مختلف نامزد شده است.

“لازم به ذکر است که به bynum بود در میان نامزدها که دریافت نمی کنند یک بررسی مطلوب و دعوت به پیشرفت در فرآیند جستجو” اونز نوشت. “در واقع JSU (مصاحبه جست و مشاوره) کمیته به اتفاق آرا ابراز نگرانی های جدی در مورد نامزدی خود را. در پایان دور اول مصاحبه ها و پس از شور و مشورت با هیئت مدیره در مورد کاندیداهای ما مطمئن شد به bynum دیگر در دست بررسی است.”

JSU دانشجویی بدن جمهور در زمان خواسته IHL به تجدید انتخاب کرد و گفت این بود “اعتنایی آشکار برای کسانی از ما در این کمیته است.”

یک گروه از نمایندگان مجلس با طرح دعوی در دادگاه در Hinds شهرستان خزانه دادگاه به سعی کنید برای جلوگیری از IHL از نامگذاری به bynum.

اما IHL تخته رفت و با به bynum به هر حال.

اختلاف با IHL

به bynum شد JSU 11th جمهور.

“من می دانم که من ممکن است انتخاب شما و انتخاب شما” به bynum گفت: دانشجویان و فارغ التحصیلان در سال 2017. “هیئت انتخاب ساخته شده و من پذیرفته شده است. همه به من می گویند این است که برای من کار می کنند.”

شیپور لجر گزارش در سال 2017 است که به bynum حقوق و دستمزد $بود 375,000 که $75,000 آمد از یک JSU پایه و اساس است.

شکایت علیه IHL مورد به bynum را انتخاب آینه شکایات دانشگاه می سی سی پی, انجمن, پس, تعجب, انتخاب بویس به عنوان رئیس جمهور خود را در اواخر سال گذشته.

در آن صورت IHL هیئت مدیره کوتاه مداری خود را در روند انتخاب و برداشت بویس — که در یک نقطه بود با پیشرو فرآیند انتخاب — که منجر به ترس از ذینفعان و تظاهرات در محوطه دانشگاه.

این داستان به روز خواهد شد.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>