از بهداشت و درمان و ایستاده سنگ به #MMIW: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بحث بومی آمریکایی مسائل

مایدزرت | No comments

ایالتی کالیفرنیا در مجلس جیمز راموس عضو Serrano و Cahuilla قبایل یاد نمی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پرداخت این مقدار با توجه به بومی آمریکایی مسائل در گذشته انتخابات چرخه.

در واقع تا آن زمان-بهداشت ، باراک اوباما متعهد به رسیدن و کار با رهبران قبیله ای در سال 2008 — یک وعده او به خوبی در برگزاری کاخ سفید قبیله ای سازمان ملل کنفرانس هر یک از هشت سال در دفتر — راموس برای اولین بار در مدت دموکرات به یاد داشته باشید نامزدهای پرداختن به آنها را در همه.

اما این تغییر.

مختلف نامزدها در شلوغ دموکراتیک زمینه ها خود را توسط انتشارات طولانی قبیله ای مسائل و موقعیت مقالات با شرح موقعیت خود در حاکمیت مربوط به دادگاه و تعیین چگونه خود را گسترده تر سیستم عامل تاثیر می گذارد ایالات متحده آمریکا نزدیک به 6 میلیون بومی آمریکایی است.

و برای اولین بار در تاریخ, نامزدهای شرکت کننده در, بومیان آمریکا, ریاست جمهوری, انجمن, در, Sioux City, Iowa در ماه نوامبر و لاس وگاس در ماه گذشته. برخی با حضور در فرد و دیگران ارائه بیانیه ها و یا شرکت در طول پخش.

برای کنگره ایالات متحده Deb Haaland, D -, New Mexico, آن را در مورد زمان.

“(بومیان آمریکا) هستند کمتر گروهی از مردم در هر نقطه — در آموزش عالی مدیر عامل در شغل شما نام آن را — در کنگره گفت:” Haaland عضو پوبلو از لاگونا قبیله. “بیشتر مردم کمتر در کشور ما باید در کانون توجه باشد. ما باید بدانید که در آن نامزدها ایستاده با ما.”

خورشید صحرا رسیده به همه جمهوری خواه و دموکرات داوطلبان با سوال در مورد سیستم عامل خود را در مورد بومیان آمریکا مسائل و بررسی موقعیت مقالات نامزدها تا به حال منتشر شده آنلاین.

سناتور. الیزابت وارنD-Mass., سناتور. برنی ساندرزمن-Vt., سناتور. Ctq, D -, Minn. و تاجر تام Steyer در پاسخ به سوالات ما از طریق کمپین کارکنان در حالی که یک نماینده سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg کارگردان ما را به این مقاله در وب سایت خود را. برخی از داوطلبان با تمرکز بر طرح های طراحی شده به طور مستقیم به آمریکایی های بومی در حالی که دیگران برجسته قطعات خود را به آب و مسکن و بهداشت و درمان برنامه های آنها گفت: پیش بینی می شناور جوامع قبیله ای در سراسر کشور. نامزد که نه برجسته و نه ارائه پاسخ.

در اینجا چیزی است که نامزدها گفت:

WIFI

در حالی که 82 درصد از خانوار در سراسر کشور دارای پهنای باند اتصال به اینترنت تنها 53 درصد از آمریکایی های بومی زندگی در رزرو در آمریکا دسترسی به اینترنت با سرعت بالا آنها را به “کم متصل” جمعیتی در کشور داده های سرشماری نشان می دهد.

 • Buttigieg وعده را پهن باند با سرعت بالا پوشش تمامی کشور هند به عنوان بخشی از خود را 80 میلیارد دلار اینترنت برای همه ابتکار با توجه به سیاست کاغذ “دستیابی به استقلال به صورت قبیله ای سازمان ملل و افزایش فرصت ها برای مردم بومی به رشد” منتشر شده در روز کلمبوس در اکتبر 2019.
 • Klobuchar متعهد به اطمینان حاصل شود هر متحده خانوار از جمله کسانی که در رزرو متصل به اینترنت تا سال 2022 با تمرکز بر روی ساختمان از برق و پهنای باند زیرساخت برای اتصال جوامع روستایی موجود در شبکه.
 • ساندرز طرح تخصیص $7.5 میلیارد دلار برای اینترنت با سرعت بالا در کشور هند به عنوان بخشی از خود را از 150 میلیارد دلار دولت ارائه شده شهرداری پهنای باند طرح است.
 • Steyer می خواهد به سرمایه گذاری $135 میلیارد دلار در پهنای باند جهانی 10 درصد از آن او وعده داده تا در کنار مجموعه ای از قبایل و رزرو زمین.
 • وارن پیشنهاد ایجاد یک جدید 85 میلیارد دلار کمک مالی صندوق برای گسترش دسترسی پهن باند در سراسر کشور که عبارتند از 5 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای قبایل با توجه به سیاست مقاله با عنوان “تجلیل و توانمند سازی قبیله ای ملت ها و مردمان بومی” منتشر شده در رسانه در ماه اوت سال 2019.

مسکن

مردم در سرزمین های قبیله ای هستند شش برابر بیشتر احتمال دارد به زندگی در خانه های با لوله کشی و گرمایش کمبود از سراسر کشور به طور متوسط هشت برابر بیشتر احتمال دارد به زندگی در خانواده های پر جمعیت که ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری را تعریف می کند که بیش از یک نفر به یک اتاق.

 • Buttigieg می خواهد به سرمایه گذاری میلیاردها دلار در مسکن اما خود را “کشور هند” پلت فرم نیست جزئیات خاص سرمایه گذاری مسکن در راستای بومی آمریکایی جوامع است.
 • Klobuchar را اولویت بندی برای مسکن بومی آمریکا جانبازان و کار با قبایل مقامات به مطمئن شوید که او گسترده تر برنامه های — به عنوان مثال برای کاهش زمان انتظار برای بخش 8 کوپن دریافت کنندگان — را آمریکایی های بومی جوامع در ذهن با توجه به موقعیت خود مقاله “اولویت های سیاست برای کشور هند.”
 • ساندرز‘ “مسکن برای همه” برنامه تماس برای 2.5 تریلیون دلار از سرمایه گذاری برای ساخت 10 میلیون واحد در سراسر کشور اما خود را “توانمند سازی قبیله ای سازمان ملل” پلت فرم نیست جزئیات خاص سرمایه گذاری مسکن در راستای بومی آمریکایی جوامع است.
 • Steyer خواهد موجود پشتیبانی برنامه های کمک هزینه برای آمریکایی های بومی مسکن. او برنامه ریزی شده سرمایه گذاری در “آب و هوا-هوشمند” شهرستانها نمی حک کردن خاص تخصیص برای گروه های جمعیتی اما مبارزات انتخاباتی خود گفت: آنها به نفع جوامع است که از لحاظ تاریخی در معرض تبعیض آمیز سیاست های مسکن از جمله آمریکایی های بومی.
 • وارن منتشر کرده است برنامه ریزی دقیق برای گسترش کمک هزینه مسکن برای کشور هند. به عنوان رئیس جمهور او می خواهم افزایش بودجه reauthorizing منقضی بومی آمریکا کمک مسکن و تعیین سرنوشت قانون و گسترش هندی مسکن بلوک کمک برنامه که اهدا 200 میلیون دلار در کمک های مالی در سال گذشته به منظور جایزه $2.5 میلیارد دلار در سال است.

آب و برق

بومی آمریکایی زندگی در بسیاری از رزرو مبارزه قابل اعتماد برای دسترسی به آب آشامیدنی و برق است. در جنوب غربی 15,000 خانواده پراکنده در سراسر 27,000-مایل مربع نوجو ملت بدون برق باقی می ماند. بومیان آمریکا, خانوارها عدم قابل اعتماد دسترسی به آب آشامیدنی سالم در تقریبا دو برابر نرخ ملی با توجه به دولت فدرال بهداشت هند آژانس خدمات.

 • Buttigieg وعده داده است که تحت اداره دولت فدرال را نامشخص “عمده” سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای آب حمل و نقل و انطباق آب و هوا در رزرو در سراسر ایالات متحده
 • Klobuchar‘s قبیله ای سیاست های پلت فرم تماس به صورت نامشخص میزان سرمایه گذاری “در زیرساخت ها از جمله انرژی های تجدید پذیر و توسعه.”
 • تحت ساندرز‘ سبز قرارداد جدید پیشنهاد قبایل در نظر گرفته خواهد شد “خط مقدم جوامع” واجد شرایط برای $40 میلیارد دلار آب و هوا عدالت تابآوری صندوق برای جاده ها و پل ها و شبکه برق و آب و زیرساخت های به روز رسانی.
 • Steyer‘s زیست محیطی پلت فرم نیست ذکر آمریکایی های بومی به طور مستقیم اما مبارزات انتخاباتی خود گفت که این پلت فرم را “تریلیون” در پیشنهادی آب و هوا سرمایه گذاری در زیرساخت های بهره مند جوامع قبیله ای و افزایش حقوق صاحبان سهام به عنوان کشور انتقال دور از سوخت های فسیلی است.
 • به عنوان رئیس جمهور وارن خواهد مستقیم سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) به کنار پول به طور خاص برای قبایل در آن آب پاک خارجه گردان صندوق و سه گانه انرژی بخش سرمایه گذاری برای شبکه برق رسانی و پروژه های انرژی تجدیدپذیر در سرزمین های قبیله ای. مانند ساندرز او معتقد است سبز او قرارداد جدید پیشنهاد خواهد به خصوص شناور خط مقدم جوامع “است که اغلب تحمل فشار از تغییر آب و هوا.”

هند خدمات سلامت

برای بیش از یک قرن فدرال دولت وعده داده است به ارائه آمریکایی های بومی دسترسی به مزایای بهداشت و درمان در سرزمین های ارائه شده به آنها را به عنوان رزرو. اما امروز هند خدمات سلامت (IHS) اغلب اجرا می شود از بودجه در اواسط سال. در سال 2017 ملی قبیله ای بودجه تدوین کارگروه به این نتیجه رسیدند این برنامه خواهد نیاز به 32 میلیارد دلار در سال به طور کامل تامین می شود اما دولت فدرال 2020 بودجه اختصاص داده شده کمتر از 6 میلیارد دلار.

 • Buttigieg تعهدات را به طور کامل صندوق IHS و reclassify آن تخصیص بودجه به عنوان اجباری و نه اختیاری صرف.
 • Klobuchar نیز به طور کامل به صندوق IHS و حمایت از برنامه های بودجه “… با تمرکز بر پیشگیری و درمان بیماری است که در آن سلامت شدید اختلاف بین قبایل و غیر هندی جوامع از جمله سرطان و دیابت و خودکشی.”
 • ساندرز‘ مدیکر برای همه پیشنهاد خواهد “مکمل” بهداشت و درمان ارائه شده توسط IHS که او را به طور کامل صندوق برای اطمینان از تمام آمریکایی های بومی بیمه هستند.
 • Steyer همچنین تعهدات را به طور کامل صندوق IHS و به عنوان رئیس جمهور را برای حمایت از ارائه دهندگان خدمات پزشکی در سراسر ایالات متحده به “کامل توانمندی های فرهنگی آموزش.”
 • وارن همچنین تعهدات را به طور کامل سرمایه بانک IHS و reclassify کمک های مالی خود را به عنوان هزینه های اجباری. علاوه بر این او را مهار قدرت از ریاست جمهوری برای جذب پزشکان برای اطمینان از این سازمان است که به طور کامل هر دو در بیمارستان ها در سرزمین های قبیله ای و شهری در هند برنامه های بهداشت.

گم شده و به قتل زنان بومی

مادری زنان آمریکایی به طور نامتناسبی در صورت تهدید خشونت خانگی و تجاوز به عنف و قتل است. اگر چه گسترده داده ها در بحران نبوده است جمع آوری وزارت دادگستری برآورد بومی آمریکایی در رزرو که در آن داده های ردیابی در صورت قتل نرخ حدود 10 برابر بالاتر از میانگین ملی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی یک نیروی کار در این ماه در بحران از دست رفته و قتل زنان بومی. تمام داوطلبانی که در پاسخ به صحرا خورشید سوالات شناسایی شکاف بودجه در قبیله ای در سیستم دادگاه به عنوان کلیدی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری را نیز هدف گرفته در Oliphant v. Suquamish قبیله هندی و یک سال 1978 دیوان عالی کشور در مورد محروم قبایل صلاحیت به سعی و غیر بومی مردم آمریکا در سرزمین خود “مگر اینکه به طور خاص مجاز به انجام این کار توسط کنگره است.” بسیاری از نامزدها را پیشنهاد “Oliphant رفع” که گسترش خشونت استثنا به حکم و اعطای قبیله ای محاکم قضایی برای محاکمه غیر بومی آمریکایی متهم به خشونت علیه زنان متعهد در قبایل زمین.

 • در علاوه بر این به یک Oliphant رفع Buttigieg همچنین پیشنهاد شده در اکتبر ایجاد یک کمیسیون برای بررسی این مشکل به طور مفصل در مقاله او پرده برداری ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تاسیس خود در کاخ سفید نیروی کار.
 • Klobuchar طرفداران نامشخص بودجه را افزایش می دهد به صورت قبیله ای سیستم قضایی و خواهد هل دادن سنا به تصویب ساوانا عمل که مستقیم DOJ به آموزش و پذیرش ورودی از قبایل مقامات برای بهبود شیوه های جمع آوری داده ها در به قتل رسیده و از دست رفته زنان بومی.
 • ساندرز می خواهد افزایش درصد موارد حل شد با افزایش بودجه و منابع در دسترس به قبیله ای اجرای قانون است.
 • Steyer پشتیبانی از گسترش DOJ بزرگترین کمک مالی برنامه: هماهنگ قبیله ای کمک درخواست که بودجه قبیله ای سیستم عدالت, طرح مواد مخدر, دادگاه ها و قربانیان, خدمات, در میان چیزهای دیگر.
 • وارن خواهد ایجاد یک DOJ نیروی کار اختصاص داده شده به تحقیق و رسیدگی به پرونده های قتل و تجاوزات جنسی از زنان بومی. او می خواهم لابی کنگره برای اصلاح, هندی, حقوق مدنی عمل به اجازه دادگاه قبیله ای به اعمال شدیدتر مجازات بر مجرم و ایجاد یک قبیله ای فدرال دادگاه صندوق نوآوری در راستای عمومی مدافعان و نامشخص “عدالت کیفری نوآوری” به عنوان مشخص شده در مقاله. او همچنین پیشنهاد کهربا هشدار-نوع سیستم در راستای بومی زنان آمریکایی است.

شاهدانه

کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی به مدت طولانی برگزار میشود که به عنوان کشور مستقل قبایل باید قادر به نوشتن قوانین خود را در مورد حشیش. اما به عنوان DOJ و دولت ژنرال وکیل باید sparred بیش از محصول بسیاری از قبایل می گویند که عدم وجود دستورالعمل های روشن بر این موضوع است. همه نامزدهای دموکرات را به طور کامل در آغوش قانونی شاهدانه در سطح فدرال اما مشخص شده اند مسیرهای مختلف برای انجام این کار به جز بایدنکه می خواهد برای جرم زدایی از مواد مخدر و پاک کردن قبل از اعتقادات و بلومبرگکه پشتیبانی زدایی و ترک گیری در مورد کامل قانونی به ایالات متحده.

 • Buttigieg به طور کامل پشتیبانی قانونی ماری جوانا و قرار دادن یک “درصد قابل توجهی” از مالیات بر درآمد قانونی از سوی جوامع از رنگ بیشتر تحت تاثیر جنگ با مواد مخدر.
 • ساندرز وعده به تعیین یک دادستان که می خواهم شروع فرایند د-برنامه ریزی شاهدانه به عنوان یک برنامه 1 مخدر در 100 روز اول در یک حرکت است که می خواهم مقدار به “موثر قانونی ماری جوانا از جمله در زمین های قبیله ای” مبارزات انتخاباتی خود گفت.
 • Steyer پشتیبانی قانونی شاهدانه و تبیین قوانین کنونی که قبیله ای سازمان ملل به موضوع.
 • وارن پشتیبانی از هر دو کامل قانونی و لایحه ای که به دولت ها و قبیله ای ملت اقتدار خود را به حشیش ، او با همکاری بهداشت ، کوری گاردنر, R-Colo., در ایالات متحده عمل می کنند که در صورت تصویب خواهد به ایالات و قبایل سازمان ملل قدرت برای تنظیم شاهدانه. Klobucharکه همچنین پشتیبانی از قانونی کردن امضا به عنوان یک حامی به این لایحه.

ایستاده راک

هزاران نفر از بومیان آمریکا و متحدان ساخته شده راه خود را به توپ توپ, North Dakota در سال 2016 در اعتراض به داکوتای دسترسی به خط لوله و پشتیبانی ایستاده راک سو قبیله که می ترسید آلودگی در آن تامین آب است. در میان تظاهرات پس از آن رئیس جمهور اوباما متوقف خط لوله با انکار نیاز به مجوز. اما چند ماه بعد رئیس جمهور تهمت تایید ساخت و ساز. تمام داوطلبانی که در پاسخ به صحرا خورشید پرسش گفت: آنها می خواهند به لغو مجوز اعطا شده برای پروژه خط لوله و تقبیح آن تخلف در حاکمیت قبیله ای.

 • در “کشور هند” موقعیت کاغذ Buttigieg می گوید او می خواهد به “جلوگیری از بعدی ایستاده راک” که او شما را با مشاوره با قبیله ای سازمان ملل در تصمیم گیری است که تاثیر خود را در جوامع است.
 • Klobuchar گفت که او مخالف است و به گسترش داکوتای دسترسی به خط لوله و وعده داده است که اگر انتخاب او را تضمین خواهد کرد “معنی دار مشاوره” بین همه سازمان های فدرال و قبایل.
 • ساندرز مخالف خط لوله در جریان تظاهرات. او وعده داده تا “توقف همه جدید سوخت های فسیلی زیرساخت از حال ساخته شده” و نیاز به رضایت بیشتر و مشاوره با قبایل برای پروژه های آینده است.
 • Steyerکه مخالف خط لوله سال قبل از اوباما و بسیاری از دموکرات ها به تصویب رسید و این موضع گفت: او می خواهم فشار به عقب در برابر دامنه برجسته تصمیم گیری است که اجازه این خط لوله را حامیان برای به دست آوردن مورد نیاز زمین.
 • وارن مخالف خط لوله در جریان تظاهرات. اگر انتخاب او قصد دارد به لغو مجوز برای کیستون XL و داکوتای دسترسی به خطوط لوله. هیچ پروژه ای است که می توانست تاثیر قابل توجهی در یک قبیله ای ملت او گفت که حرکت رو به جلو بدون که قبیله رضایت.

صندلی در پشت میز

آمریکایی های بومی به مدت طولانی خواسته دولت فدرال برای فرصت های اضافی را به ارائه ورودی در مورد مسائل مؤثر بر جوامع خود. چندین نامزد پیشنهاد ایجاد موقعیت های جدید به کمک مالی آنها را فرصتی برای صدای آنها را شنیده بود.

 • اگر انتخاب Buttigieg خواهد ایجاد یک کابینه در سطح موقعیت و ایجاد یک دفتر بومی امور در کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه بخش (OMB). او همچنین می خواهم دوباره سالانه کاخ سفید قبیله ای, سازمان ملل, کنفرانس, که متوقف تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن.
 • اگر انتخاب Klobuchar وعده به انتصاب قضات و مقامات دولت که “نشان دهنده تنوع آمریکا است.”
 • Steyer را تعیین ارشد آمریکایی های بومی مشاور در کابینه موقعیت در سطح و بازگرداندن سالانه کاخ سفید قبیله ای سازمان ملل کنفرانس. او همچنین وعده به ایجاد قبیله ای کمیته مشورتی در “بسیاری از سازمان های فدرال.”
 • ساندرز را تعیین ارشد آمریکایی های بومی مشاور در کابینه-سطح و موقعیت و همچنین ایجاد یک دفتر بومی امور در OMB.
 • وارن همچنین ایجاد یک کابینه در سطح موقعیت ایجاد یک دفتر جدید در OMB و متعهد به سالانه قبیله ای مسائل مربوط به کنفرانس در کاخ سفید است.

آفتاب صحرا خبرنگار Risa جانسون پوشش بومی آمریکا در امور و سام متز را پوشش می دهد سیاست است. رسیدن به آنها را در [email protected] و [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>