از پروتز و پرانتز به صورت سپر: می سی سی پی نوتوانی مرکز زمین در

لدگر | No comments

ترین روز کارکنان در Methodist ارتز و پروتز در فلووود با تمرکز بر ساخت پروتز اندام و ارتوپدی پرانتز.

در حال حاضر آنها نیز ایجاد شخصی دنده محافظ برای کارگران در خط مقدم از COVID-19 بحران است.

این همه زمانی آغاز شد که مارک آدامز مدیر عامل شرکت Methodist مرکز توانبخشی در جکسون دیدم یک ویدیو یوتیوب در مورد شهر نیویورک بیمارستان با استفاده از 3-D چاپ به مد به شدت مورد نیاز در صورت سپر.

“ما لازم نیست که یک چاپگر 3-D” آدامز گفت. “اما من فکر کردم این فرآیند قالب گیری تزریقی مورد استفاده توسط ما ارتز و پروتز division ممکن است یک گزینه برای تولید سپر. من به نام کریس والاس مدیر Methodist O&P و او گفت: ما فلووود درمانگاه شد و در حال حاضر مشغول کار بر روی یک نمونه اولیه است.”

“ما با سه یا چهار نسخه نگه داشته و پالایش آنها” والاس گفت. “من فکر می کنم ما می توانیم در حدود 50 روز یک بار ما یافت.”

کروناویروس در می سی سی پی: مدارس و دانش آموزان با استفاده از تکنولوژی 3D به ماسک

والاس گفت: تلاش شده است “همه دست در عرشه” پروژه. و این نه اولین بار است که کارکنان بدست خلاق برای یک علت خوب است.

والاس پس از ایجاد یک توپ کلاه بوش برای یک جوان پارچ که نیاز به حفاظت پس از یک جمجمه شکستگی اما حاضر به پوشیدن یک کلاه بر روی تپه. کارکنان نیز در پاسخ به ساز و برگ یک سگ سه پا با یک پروتز اندام.

دسته اول از سپر رفت و برای محافظت از ساکنان و کارکنان در Methodist مراقبت های تخصصی مرکز MRC را در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در فلووود. مرکز خانه را به 60 به شدت معلول ساکنان که می تواند به ویژه آسیب پذیر به عفونت با توجه به شرایط مانند پلژی و ALS.

متدیست O&P نیز شروع به ارائه اضافی به محلی دیگر اشخاص. یک تماس به فلووود شهردار گری Rhoads’ دفتر به MRC یک فرصت برای ارائه برخی از کمک خارج از آن چهار دیوار در طول بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه در فلووود عملیات اضطراری مدیر ناتان Harvell داده شد 50 سپر برای پلیس در طول COVID-19 بحران است.

“من فکر می کنم این یک هدیه بزرگ” Harvell گفت. “در حالی که این جریان ما فوق العاده محتاط. و این یک ابزار فوق العاده ما می توانید استفاده کنید برای محافظت از افسران ما. آن را واقعا کمک می کند و ما قدردانی است.”

آدامز گفت: تلاش می MRC می تواند انعطاف پذیر به نفع بیماران و جامعه و به او افتخار O&P کارکنان نبوغ.

والاس گفت: این ها رو به کارکنان خود روح به خدمت است. “این فوق العاده ای است و تقویت روحیه زیرا ما چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای کمک به مبارزه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>