از طاق: چگونه BNP Paribas Open آغاز شد و در بیابان

مایدزرت | No comments

زمانی که چارلی Pasarell شروع عملیاتی سالانه تنیس حرفه ای مسابقات در Coachella Valley در سال 1981 حدود 28000 نفر با حضور در این رویداد که پس از آن برگزار می شود در لا کوئینتا ،

یک سابق تنیس قهرمان Pasarell قابل درک است که بسیاری از مردم در تنیس صنعت بر این باور بود که غیر ممکن است برای نگه عمده تنیس رویداد در یک خواب آلود منطقه رفت و آمد مکرر در صحرا. اما هرگز یکی به دور از یک رویا Pasarell قاطعانه بود که Coachella Valley می تواند تبدیل به بزرگ تنیس رویداد.

در آغاز عملیات خود که تبدیل شدن به BNP Paribas Open کوچک بود فقط با سه نفر دیگر برای کمک به نظارت بر مسابقه – جولی Copeland, جکی کوپر و دیدی Felich. ریموند مور نیز به این گروه به همکاری با Pasarell.

Pasarell ساخته شده 7,500-صندلی ورزشگاه در La Quinta Resort در سال 1981. شش سال بعد او پس از آن ساخته شده است 10000 صندلی ورزشگاه برای مسابقه در هایت Grand Champions.

پس از 13 سال این مسابقات outgrew که محل نقل مکان کرد و به 16,000 صندلی Indian Wells Tennis Garden, تازه ساخته شده, 54 هکتار تسهیلات.

در سال 2009 مسابقه فروخته شد به میلیاردر لری الیسون است.

سه سال بعد Pasarell بازنشسته به عنوان مدیر مسابقات. همان سال BNP حضور و غیاب آمار یک رکورد 370,000 در حالی که آن مسابقات تلویزیونی به 1 میلیارد و خانه در سراسر جهان است.

بیشتر برنامه های توسعه در افق.

پس 2013, رویداد, مسابقات شروع به 70 میلیون دلار به گسترش است که شامل یک 8,000 صندلی دوم ورزشگاه و 2000 بیشتر فضاهای پارکینگ.

بیشتر: از طاق: عصر بیس بال بهار آموزش در پالم اسپرینگز

بیشتر: از طاق: دانشکده کویر هنوز هم در خدمت صحرا نیازهای آن را به عنوان نزدیک سالگرد 60

بیشتر: از طاق: چگونه نخل کویر سبد خرید گلف رژه آغاز شد

پس از الیسون در زمان بیش از, BNP Paribas Open معرفی عناصر جدید به این مسابقات است. در اینجا برخی از کسانی که:

  • در سال 2010 این مسابقات با هم به “آمار برای هائیتی” رویداد که ویژه بازی بزرگترین نامها در گذشته و حال — راجر فدرر, رافائل نادال, پیت سمپراس آندره آقاسی, Martina Navratilova و استفی گراف.
  • در سال 2011 این مسابقات اجرا Hawkeye پخش سیستم در همه دادگاه ها. هیچ اصلی تنیس رویداد تا به حال Hawkeye در بیش از چهار دادگاه در سال گذشته و هنوز هیچ دیگر مسابقات است و آن را در همه دادگاه ها.
  • در سال 2012 این مسابقات افزایش آن پول جایزه به 11 میلیون دلار و ارائه شده مردان و زنان مجرد برنده هر $1 میلیون بیشتر از هر یک از دیگر نخبگان در مسابقات ATP یا WTA هر چند که هنوز پشت چهار رشته.
  • در سال 2013 بریان برادران باب و مایک برنده اول خود را BNP Paribas Open عنوان پس از 14 سال در مسابقه. جنوب کالیفرنیا بومی رقابت خواهد دوباره در این سال, اما گزارش طرح بازنشسته پس از ایالات متحده باز است.
  • در سال 2014 به 70 میلیون دلار, 8,000 صندلی ورزشگاه 2 افتتاح شد.
  • در سال 2015 پس از 14 سال وقفه از BNP تنیس بزرگ سرنا ویلیامز بازگشت به بازی در این رویداد است.
  • در سال 2016 قهرمان تنیس Victoria Azarenka ساخته شده باز گشت به تصرف او دوم BNP Paribas Open عنوان در حالی که نواک جوکوویچ تاریخ ساخته شده با تبدیل شدن به اولین بازیکن را به تصرف خود عنوان پنجم خود را در اینجا.
  • در سال 2017, راجر فدرر پیوستن به جوکوویچ در گرفتن عنوان پنجم خود را برنده شدن در BNP در حالی که بیشتر بازسازی در Indian Wells Tennis Garden افزایش استادیوم 1 تا 300 ، 000 فوت مربع. و ولفگانگ جن Spago باز می شود در ورزشگاه.
  • در سال 2018 و پس از سه سال وقفه دو بار BNP قهرمان ماریا شاراپووا بازگشت به مسابقه اما به سرعت سرنگون توسط unseeded بازیکن نائومی اوزاکا که می رود را به نفع خود BNP می شود که او اولین کار حرفه ای مجرد عنوان.
  • در سال 2019, 18 سال, پیر بیانکا Andreescu تبدیل به جوانترین بازیکن را به نفع خود BNP پس از سرنا ویلیامز در سال 1999.

در این سال مسابقات که قرار است در ماه مارس 9-22 چهار بار گرند اسلم تک آهنگ قهرمان Kim Clijsters خواهد شد بازگشت به رقابت پس از نزدیک به هشت سال به دور است. علاوه بر هیجان انگیز تازه وارد 15 ساله آمریکایی Coco Gauff است که انتظار می رود به او Indian Wells, اولین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>