از طاق: در سال 1969 ‘هیپی تهاجم’ از پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

در اواخر 1960s فرهنگ جوانان را کشف کرده بود پالم اسپرینگز. دبیرستان و کالج بچه ها شده بود از آمدن به این روستا در بهار از اوایل دههی 50. در سال 1963 فیلم “پالم اسپرینگز آخر هفته” ساخته شده شهر و حتی بیشتر محبوب است.

توسط 1967 هیپی کشف کرده بود پالم اسپرینگز و اقتباس خود غیرمتعارف فرهنگ به آن است.

در سال 1969 پالم اسپرینگز پاپ در جشنواره به معنای به عنوان یک پیگیری به که منادی از مونتری پاپ تبدیل به یک شورش با شهر استخدام بیش از 250 افسران پلیس از عنوان دور به عنوان سن دیگو برای محافظت از آن را از آنچه خورشید صحرا به نام “هیپی تهاجم” از بیش از 5000 جوان طرفداران راک.

16-ساله دستگیر شد, برای نوازش کردن, برهنه در یک کیسه خواب با یک پسر در شلوار کوتاه. در حالی که 16 ساله اش به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط یک پمپ بنزین مالک در تلاش برای محافظت از کسب و کار خود را از خرابکاری.

برگزار شد در پالم اسپرینگز ورزشگاه شده بود استفاده می شود عمدتا برای سافتبال و به عنوان خانه فرشتگان در لس آنجلس’ بهار, آموزش, جشنواره, ویژه, اعمال مانند استیو میلر آیک و تینا ترنر, Eric Burdon و حیوانات و Procol Harum در پالم اسپرینگز ورزشگاه و رامون درایو در.

بیشتر: از طاق: صحرا سیرک بود یک ستاره نکردم کویر جشن برای پنج دهه

بیشتر: از طاق: Gene autry را پالم اسپرینگز

بیشتر: از طاق: کویر سفر لرزاند صحرا در سال 2016

زمانی که تنها 3,500 کنسرت را برانگیخت می خواستم به پرداخت برای دریافت این پلیس با استفاده از زور برای متوقف کردن متعاقب آن شورش و خرابکاری.

تیراندازی مرگبار رخ داده در سردرگمی است.

پس از آن کنسرت موسیقی راک ممنوع شد در هوای امکانات در پالم اسپرینگز برای بیش از یک دهه است. این رامون درایو در نهایت تخریب شد.

بسیاری از “هیپی” معترضان به طور غیر قانونی در Tahquitz دره عمیق و باریک که متعلق به Agua Caliente Band of Cahuilla Indians. پس از آنها حذف شدند پشت سر گذاشتن زباله ها و نقاشی های دیواری ,دره بسته شد ،

در ژانویه سال 2001 قابل توجهی پس از تمیز کردن محل کار, دره عمیق و باریک باز شد دوباره گروه افزایش به رهبری قبیله ای رنجرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>