از طاق: عصر بیس بال بهار آموزش در پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

هنگامی که بسیاری از طرفداران بیس بال چیز در مورد بهار آموزش و پالم اسپرینگز افکار بلافاصله رفتن به لس آنجلس فرشتگان.

فرشتگان شروع به آموزش در پالم اسپرینگز سال تیم عرضه در لیگ آمریکا در سال 1961 با ساکنان محلی و آواز کابوی از فیلم Gene autry داشتن تیم است.

چه تعداد کمی از طرفداران ممکن است می دانید و یا به یاد داشته باشید این است که بهار آموزش بیس بال در کویر قبل از تاریخ فرشتگان ” ورود در Coachella Valley 11 سال. و اولین تیم به قطار در صحرا بود و نه یک تیم بزرگ لیگ.

شروع در سال 1950 و در حال اجرا از طریق 1960 ورزشگاه در پالم اسپرینگز شناخته شده به عنوان پولو زمینه در سایت قرار گرفت برای سه تیم مختلف از پر رونق جزئی-لیگ Pacific Coast لیگ و یک تیم بزرگ لیگ. اما این فرشتگان در سال 1961 که تبدیل پالم اسپرینگز به لیگ برتر بهار آموزش شهر.

پولو زمینه برای اولین بار آمد

هیچ بازی شده اند که در بیابان بدون تصویب یک سری از اوراق قرضه پیشنهادی توسط پالم اسپرینگز رای دهندگان در تاریخ 26 آوریل سال 1949 طراحی شده برای هر مدنی بهبود از آنچه که هنوز هم به نام این روستا است. یک پیوند برای $950,000 شامل ساخت یک ورزشگاه بیس بال با زبان خاص است که در ورزشگاه صورت “عمده-لیگ سخت-توپ آموزش است.”

بیشتر: از طاق: Gene autry را پالم اسپرینگز

بیشتر: از طاق: این کویر زندگی باغ وحش و باغ سالگرد 50. در اینجا چگونه آن را باز کرد

مقامات شهرستان شروع به دنبال یک تیم به قطار در منطقه و در فقط چند ماه در این شهرستان مشغول به کار بود با سیاتل Rainiers از PCL در پیشنهادات برای ورزشگاه و به دنبال یک معمار. PCL مهمی را در لیگ در سواحل غرب در زمانی که هیچ لیگ برتر تیم واقع در غرب شهر St. Louis.

ساخت و ساز ادامه داد: از طریق 1949 و 1950 با Rainiers ورود در پالم اسپرینگز در تاریخ 1 مارس سال 1950. چهار روز بعد Rainiers از دست داد اولین بار با بازی در صحرا 8-3 به سان فرانسیسکو مهر و موم.

اولین تیم بزرگ لیگ در صحرا بازی در تاریخ 10 مارس آن سال هنگامی که Rainiers میزبانی پیتسبورگ دزدان دریایی در نمایشگاه بازی. در اکتبر سال 1950 یک سفر تیم اصلی-لیگ توسط مدیران سالن از شهرت پارچ باب لیمو آمد به صحرا بازی نمایشگاهی در برابر یک تیم از بازیکنان از Negro, لیگ, لیگ خواهد بود که به زودی تولید عمده leaguers مانند ذرت ویلی و هنک آرون.

پادرس و سالن های آموزش دیده در کویر

این Rainiers ماند در بیابان از طریق 1955 اما اول لیگ برتر تیم به تماس پالم اسپرینگز خانه حتی برای یک اقامت کوتاه بود Chicago White Sox. شیکاگو روت در پاسادنا اما آمد به صحرا برای یک مینی کمپ قبل از رفتن به سمت گردد.

پس از Rainiers چپ پولو زمینه در سال 1955 در شهر کار می کرد یک معامله برای یکی دیگر از PCL تیم San Diego Padres به قطار در صحرا در سال 1956. در سال 1957 و 1958 هیچ تیم استفاده پولو زمینه را برای آموزش اما ساکرامنتو سالن آمدند تا زمینه را برای 1959 بهار آموزش. تنها چند روز پس از بهار آموزش به پایان رسید, ورزشگاه میزبان اولین مسابقه بوکس.

برآورد 3,800 طرفداران تماشا سیسکو آندراده شکست جی Fullmer در سبک بازی های مهمان داور سابق قهرمان سنگین وزن و پالم اسپرینگز ساکن جک دمپسی.

فرشتگان پالم اسپرینگز به خود

این Rainiers بازگشت به پالم اسپرینگز برای 1960 بهار, آموزش, اما در سال 1961 آن را گسترش لس آنجلس فرشتگان ساخت خود را در پالم اسپرینگز ، فرشتگان روت در صحرا برای بیش از سه دهه با استفاده از این امکانات برای آموزش و بازی مبارزه در زمان با شهر بیش از گسترش این امکانات در تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان فرشتگان ورزشگاه.

اما اوایل 1990s با هر تیم دیگری در لیگ کاکتوس آموزش در آریزونا بهار آموزش در پالم اسپرینگز شد, محدود به حدود یک دوجین بازی با فرشتگان است. سرانجام فرشتگان نقل مکان کرد و از اردوگاه ها و بازی ها به مسا Ariz., پایان دادن به بیش از چهار دهه از بهار آموزش در این شهرستان است.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>