از UCLA به اظهارات سام Boghosian که در 88 داشتند و شور و شوق برای فوتبال

مایدزرت | No comments

در رفتن را از طریق وسایل شخصی از پدرش سام Boghosian, جودی Schiltz شد شگفت زده برای پیدا کردن چیزی از پدرش 1954 در فصل قهرمانی ملی UCLA Bruins تیم فوتبال.

“من در بر داشت این ترکیب نوت بوک” Schiltz گفت. “و در داخل از آن همه نقش که از سال 1954 فصل است.”

که توجه به جزئیات بود و شاید یکی از ویژگی های است که منجر Boghosian به یک موفقیت حرفه ای به عنوان یک مربی برای اولین بار در دانشگاه و بعد از آن با تیم های حرفه ای از جمله دو سوپر جام قهرمانی با اوکلند/لس آنجلس اظهارات.

Boghosian یک زمان ایندیان ولز ساکن در گذشت جمعه تحت مراقبت خانقاه در Indian Wells, صفحه اصلی. Boghosian شد 88.

بیشتر: اظهارات در حال حاضر رسما در لاس وگاس

بیشتر: Flores اشتباه بودن نادیده گرفته شده توسط سالن از شهرت

یک ستاره برای دانشگاه UCLA قهرمانی تیم

Boghosian فوتبال حرفه ای مورخ بازگشت به اوایل 1950s, زمانی که او برای UCLA پس از فوتبال دبیرستان در زادگاه خود فرزنو. او یک دانشگاهی آمریکایی در مسابقات قهرمانی سال 1954 تیم در حالی که بازی گارد در جرم و دفاع و سه سال بعد از بازگشت به UCLA به عنوان یک عضو از کارکنان مربیگری برای سر مربی تیم ساندرز قرمز.

Boghosian بعد مربی در ایالت اورگان از سال 1965 از طریق 1974 و سپس معطوف به بازی حرفه ای به عنوان یک عضو از هوستون Oilers مربیگری کارکنان در سال 1975. سال بعد او در کارکنان گسترش Seattle Seahawks, جایی که او در آنجا ماند برای دو فصل.

پس از یک سال از مربیگری Boghosian دریافت تماس از اظهارات سر مربی تام Flores که مانند Boghosian متولد و بزرگ شده در کالیفرنیا مرکزی دره Boghosian در فرزنو و فلورس در سانگر.

“سام بود در لیزینگ خودرو کسب و کار است که در سال” فلورس گفت. “سید Gillman (سر مربی در هوستون) نامیده می شود و پیشنهاد ما بحث را به سام. بنابراین ما نام او را آورده و او را و من او را استخدام کرد.”

فلورس به یاد می آورد از شنیدن در مورد Boghosian در حالی که در دره مرکزی و شگفت زده در چگونه Boghosian پنج سال مسن تر از Flores, غلبه دوران کودکی بیماری است.

“یکی از معلولیت او بود که او تا به حال فلج اطفال به عنوان یک بچه بود اما قادر به رفتن و بازی های عمده کالج فوتبال” فلورس گفت. “زمانی که من در کالج اقیانوس آرام, من به یاد داشته باشید از دیدن او در حاشیه. ما در UCLA در استاکتون. من فکر می کنم او یک فارغ التحصیل (دستیار مربی) در آن زمان است.”

خط حمله تیم ملی در سوپر باول

Boghosian ماند با فلرس کارکنان از طریق 1987 سال فلرس اخراج شد. اظهارات برنده دو سوپر کاسه با فلورس به عنوان سر مربی و Boghosian به عنوان خط حمله مربی, یکی در سال 1980 فصل دیگر در سال 1983 فصل است.

“او یکی از بهترین خط مربیان من تا کنون بوده است در اطراف” فلورس گفت. “و من احساس می کنم و همیشه احساس کردند که خط مربیان مهم ترین همراهان را داشته است.”

سال بعد هر دو فلرس و Boghosian به پایان رسید تا زندگی در Indian Wells باشگاه های کشور با فلرس شوخی که او را متهم Boghosian از پس او را در اطراف.

“این یک غم از دست دادن” فلورس گفت.

“اظهارات خانواده غمگین عبور از سام Boghosian که در خدمت نه فصل به عنوان نقره ای و سیاه و سفید خط حمله مربی و یک قسمت از دو سوپر جام قهرمانی تیم” این اظهارات در بیانیه ای گفت. “سام بود و علاقه وافری به مربیگری و نمونه شعار تعهد به تعالی است. افکار و دعاهای مهاجم ملت با سام, همسر,, جودی, دخترش, جودی و کل Boghosian خانواده است.”

Schiltz گفت که او لذت می برد رفتن به اظهارات بازی در حالی که پدر او مربیگری.

“ما باید برای رفتن به هر بازی خانگی و آل دیویس ارسال خواهد ما به سوپر باول که عالی بود,” او گفت:. “اما بیشتر از زمان آل نمی خواهم در این زمینه از آنجا که او گفت: آنها یک انحراف است که ما بودند.”

Schiltz گفت Boghosian و همسر خود را از 63 سال, جودی نقل مکان کرد به چاه تمام وقت در سراسر سال 1998 یا 1999.

“برای سال (قبل از حرکت) پدر دوست داشت به بیرون می آیند اینجا و بازی گلف” Schiltz گفت.

به عنوان یک ساکن صحرا Boghosian شناخته شده بود به حمایت از بسیاری از سازمان های خیریه محلی و بازی در تعدادی از جمع آوری کمک های مسابقات گلف. Schiltz گفت که او پیدا کرده است تعداد زیادی از عکس ها از چنین حوادث در او وسایل.

“او یکی از اعضای فعال (غیر انتفاعی) سه گانه XXX برادری و آنها برگزار شد و بسیاری از جمع آوری اعانه و (فلورس) درگیر شد با پسران Scouts of America و آنها را جمع آوری اعانه برای آنها بیش از حد” Schiltz گفت.

Boghosian جان سالم به در با جودی و دختر جودی Schiltz پسر در قانون برایان و نوه برادن و سه خواهر و برادر مارتی جو و جویس. او قبل از مرگ او توسط پسر جان جیمز.

جشن زندگی برای Boghosian با برگزار شد مارس 4 از 1 تا 5 بعد از ظهر در Vue در Indian Wells گلف رفت و آمد مکرر 44-500 Indian Wells خط. پاسخ دهید: [email protected] توسط مارس 20.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>