ایوان جلو عکس: مدیسون زن اهدا درآمد حاصل از Stewpot

لدگر | No comments

با اکثریت آمریکایی ها تحت برخی از نوع سرپناه در محل سفارش در میان coronavirus pandemic, عکس از زندگی روزانه popping تا در سراسر رسانه های اجتماعی. در تلاش برای جذب این لحظه در تاریخ در حالی که هنوز حفظ فاصله اجتماعی و انجام یک کمی از خوب برخی از عکاسان شروع به گرفتن ایوان جلو عکس از خانواده ها و اهدای درآمد حاصل را به موسسه خیریه.

در میان کسانی است که بر اساس مدیسون عکاس سارا کوردی. در کمی بیش از یک ماه کوردی مطرح شده بیش از $1,000 برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ در Stewpot Jackson سازمان است که خوراک و لباس و ارائه کمک به کسانی که نیاز دارند.

“این فقط یک راه جالب برای جذب این لحظه در زندگی ما هر لحظه” گفت کوردی. “من شروع به آن را چون من فقط نشستن در اطراف خانه من و به جای من می تواند کمک کند با Stewpot.”

جیل Buckley, مدیر اجرایی Stewpot گفت: داوطلبان و خیرین مانند کوردی تاسیسات از سازمان است.

“راه من آن را تنها راه Stewpot کار می کند زمانی است که ما آن را با هم و ما واقعا با تجربه است که بیش از همیشه در طول coronavirus” باکلی گفت. “ما قادر به انجام خیلی بیشتر در حال حاضر برای همسایگان ما نیاز به این دلیل که ما باید حمایت از جامعه بزرگتر.

“Stewpot اینجا نخواهم بود اگر آن را برای مراقبت و نگرانی کل جامعه است.”

دوست, پرستار, تن به تن, ایده

دوست و همسایه لورن آبجو اول تن به تن ایده ایوان عکس به کوردی. آبجو دیدم یک پست در رسانه های اجتماعی و به زودی این دو تا به حال مرتب ساقه عکس.

لورن آبجو با پوشیدن ballgown در حالی که شوهر او جان آبجو است که در یک دست کت و شلوار. خود را 2 سال با دختر, Molly است, لباس السا و 4 ساله پسر پیت در لباس مرد عنکبوتی. سگ خانواده حتی در عمل: پنی یک سگ تازی است که با پوشیدن یک توتو.

لورن یک پرستار گفت: خانواده او می خواست به انجام این عکس ها برای کمک به جامعه اطراف آنها را.

“ما فقط احساس می کنم خیلی خوش شانس در حال حاضر که ما هر دو هنوز هم ثبات زمانی که بسیاری از مردم نمی,” او گفت:. “اگر ما می تواند کمک به دیگران وجود دارد بنابراین بسیاری از دیگران که خیلی نیاز به کمک در حال حاضر.”

جان آبجو گفت: در بحبوحه بحران از آن مهم است به یاد داشته باشید که “تو هنوز به نگه دارید تا کار داوطلبانه و تفکر دیگران در زمان هنگامی که شما توسط خودتان است.”

“که واقعا نقطه از آن,” او گفت: “که سوغات عکس از زمان در قرنطینه اما به آن بود جمع آوری کمک در همان زمان.”

کوردی گفت که او در آنجا ماند حداقل 10 فوت دور و او با استفاده از یک “لنز” به ضرب گلوله کشته است. نتیجه این شد یک قاب-شایسته عکس خنده کودکان و خندان پدر و مادر است. و یک سگ به دنبال کمتر از هیجان.

راه خلاق به پشت

کوردی ارسال شده عکس در Facebook صفحه و این ایده را در زمان خاموش. ده ها تن از خانواده های رسیده و کوردی شروع برنامه ریزی شاخه های عکس قبل از پناهگاه در محل سفارش در زمان تاثیر می گذارد.

کوردی که نقل مکان کرد به می سی سی پی حدود یک سال پیش با شوهرش مت کوردی و دو فرزند خود کانر و کمدن شده است یک عکاس به مدت پنج سال و با تمرکز بر روی پرتره از بچه ها و خانواده ها است.

بنابراین با مدارس بسته شده و بسیاری از مردم در خانه او فکر ایوان جلو عکس “خواهد بود راه واقعا سرد درگیر می شود و قادر به کمک در طول این زمان.”

“این فقط یک راه سرگرم کننده برای من برای خدمت به جامعه و انجام کاری خلاق” کوردی گفت.

عکس های متفاوت در تم. برخی از خانواده ها در حال لباس پوشیدن در حالی که دیگران گاه به گاه و پابرهنه. یک خانواده را عکس خود را در جلوی خانه با سه فرزند بالای انباشته سکس رو مبل, سکس مامان نوشیدن یک مایک سخت لیموناد و بابا نشسته در یک میز در مقابل یک لپ تاپ با پوشیدن یک لباس پیراهن کوتاه و کفش, فلیپ فلاپ. رول کاغذ توالت انباشته شده در پنجره.

کوردی چیزی شبیه زمانی که او زندگی می کردند در آرکانزاس نیز اهدا جلسه هزینه به سازمان ها نیاز دارند.

“وعده های غذایی بر روی چهار چرخ آن دسته از افرادی هستید که به جامعه و کمک به کمتر خوش شانس انجام این زمان,” او گفت:.

Stewpot می بیند افزایش نیاز

تارا لیندزی مدیر داوطلب خدمات در Stewpot گفت: آن وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خدمات دو برابر شده است در چند هفته گذشته. قبل از همه گیر این سازمان تحویل 70 وعده های غذایی به کسانی که در جکسون منطقه از دوشنبه تا جمعه. در حال حاضر آنها در حال ارائه حدود 150.

“ما قطعا شاهد افزایش تعداد مشتریان ما در خدمت و آمده است که در دریافت غذا” لیندزی گفت.

علاوه بر وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه Stewpot نیز گرفته شده بیش از, تغذیه صبحانه به حدود 130 نفر پس از دو منطقه کلیساها تا به حال تعلیق خدمات. آنها همچنین خوراک صبحانه و ناهار و میان وعده جعبه به 80 مدرسه کودکان که در حال حاضر در صفحه اصلی با توجه به بسته شدن مدرسه. مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ دو ارائه شده پنج روز در هفته است.

“آن را تا به حال تأثیر عمده ای در تعداد وعده های غذایی ما با ارائه هر روز ما چگونه انجام وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و چگونه ما انجام روزانه ناهار و سرویس و” لیندزی گفت. “این یک زمان بسیار مهم. مواد غذایی برای همه ضروری است. به مطمئن شوید که آنها را به یک وعده غذایی در طول این زمان اگر ما می تواند برآورده است که نیاز به این هدف ما است.”

کوردی به پایان رسید تا گرفتن پرتره از نزدیک به 40 نفر به طور عمده در محله خود است. او پرسید: خانواده ها برای اهدای 25 دلار در هر ساقه “ابدا” آنچه او به طور معمول شارژ می شود.

او تا به حال بیشتر جلسات رزرو شده اما پس از پناهگاه در محل سفارش صادر شد او قرار داده و همه چیز را در خود نگه دارد. او شروع جلسات دوباره پس از سفارش برداشته شده است.

کوردی گفت که او و دیگر عکاسان انجام جلسات بدست برخی از بازخورد منفی برای گرفتن پرتره در طول یک بیماری همه گیر.

اما او گفت: او معتقد است “این مهم را به تصرف در آن است.”

“آیا زمان خوب یا بد اینها چیزهایی است که زندگی ما,” او گفت:. “ما در حال جشن coronavirus با گرفتن این ما فقط ثبت یک لحظه در زمان.”

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>