دایره کامل برای جاستین Sobczyk به عنوان مربی تیم بسکتبال با مادر آلما نخل کویر

مایدزرت | No comments

به عنوان دبیرستان مربی تیم بسکتبال جاستین Sobczyk ارسال یک صدای جیر جیر جمعه با برخی از بزرگ شخصی اخبار آن به پایان رسید و با دو عبارت ساده “من در خانه هستم.”

که دلیل آن روشن شد جمعه که Sobczyk که مربی در Xavier دبستان برای سه سال گذشته استخدام شده اند به عنوان مربی جدید در پالم دزرت ، این یک اطلاعیه است که در بسیاری از صحرا بسکتبال دبیرستان جامعه انتظار داشتند اما آن را نمی خواهد تبدیل به طور رسمی تا بعد از جلسه هیئت مدیره مدرسه.

بیشتر: جاستین Sobczyk دیگر سر پسران بسکتبال مربی خاویر دبستان

بیشتر: تعجب: CIF دستمال مرطوب از بهار, ورزشی برای سال 2020 به دلیل coronavirus

“من خانه هستم” اشاره به این واقعیت است که Sobczyk یک سال 2005 فارغ التحصیل از نخل کویر دبیرستان و همچنین در خدمت به عنوان دستیار مربی با آزتک در زیر همین بردی از سال 2012 تا 2016.

“هدف نهایی این بود که همیشه در حال آمدن به اینجا” گفت: Sobczyk ساخت 4.4 مایل رانندگی کردن طبخ خیابان از خاویر دبستان به نخل کویر. “نخل صحرا خانه من است. آن را همیشه خانه من. من اینجا شد یک دستیار مربی در اینجا و برای همه چیز به دایره کامل آمده است بسیار ویژه به من و ویژه به خانواده من است.”

Sobczyk گفت: پس از مصاحبه اولیه فرایند عقب رانده شد سه هفته به دلیل coronavirus او در نهایت آن را از طریق زوم در روز چهارشنبه. دو روز بعد او با امضای مقالات در مقابل اصل و مدیر ورزشی نگه داشتن امن اجتماعی فاصله.

“مثل این بود که اولین بار من در سمت چپ خانه من در هفته و آن را سر در گم دلیل خوب برای” گفت: Sobczyk که جایگزین جیم Serven که بازنشسته پس از این فصل است. “این خنده دار بود چون آن زمان خیلی طولانی است و من تا به حال صبر کنید و صبر کنید تا به روند مصاحبه آغاز شده است. سپس هنگامی که آن را در نهایت اتفاق افتاده است, آن را مانند بوم, بوم, بوم.”

Sobczyk در حال آمدن است موفق روی لئامت دادن با خاویر دبستان. این تیم بهبود یافته در هر یک از سه سال و رفت و 21-9 ساخته شده CIF برگشتی و پیشرفته به دور دوم این فصل است. که به دنبال یک 2018-19 فصل که شاهد پیروزی تیم 20 بازی برای اولین بار. در 82 بازی بیش از سه فصل پرستاران رفت 52-30.

بیشتر از همه دلم پسران بسکتبال: در لیگ بسته بندی شده با استعداد و ببینید که چه کسی به دست آورده MVP افتخار

در همان کنفرانس Sobczyk در حال حاضر می داند زیادی در مورد پالم دزرت تیم است که تلاش در سال گذشته. نخل صحرا رفت 1-9 در کویر امپراتوری بازی لیگ خود را با تنها پیروزی در آینده جالب اینجاست که در دو وقت اضافه برابر Sobczyk و پرستاران.

او باید بازیکنان با استعداد مانند DeAndre ساندرز و چارلی مک کارتی به لنگر تیم

“من آماده برای رفتن. من می خواهم برای شروع در حال حاضر” Sobczyk روز جمعه گفت کمتر از دو ساعت پس از امضای مقالات. “من واقعا هیجان زده در مورد این فرصت و این جایی است که من می خواهم به برای مدت زمان طولانی. من در تلاش برای رفتن به سطح بعدی. این جایی است که من می خواستم. آنها در حال رفتن به مجبور به کشیدن من از اینجا به من را ترک کنند.”

نخل کویر, استخدام بدان معنی است که در حال حاضر وجود دارد دو دل مشاغل, باز, خاویر دبستان کار است که Sobczyk خالی و لا کوئینتا دبیرستان کار که Ty توماس سمت چپ بعد از سال تحصیلی.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>