بودجه برای بروارد مدارس نامشخص در صورت COVID-19 اقتصادی اثرات

فلوریدا تودی | No comments

این Brevard County School District است دست و پنجه نرم با نحوه پرداخت خود را در سال آینده در صورت عدم قطعیت شکل دراورده شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

در هیئت مدیره مدرسه کارگاه سهشنبه, جدید, chief financial officer مدل لباس Lesinski گذاشته اولیه پیش بینی برای منطقه 2020-21 بودجه با یک هشدار است که مالی چشم انداز می تواند تغییر به عنوان تاثیر جدید کروناویروس بیشتر آشکار می شود.

“ماه های تابستان خواهد بود به خصوص مهم برای ما تدوین بودجه سال آینده همانطور که ما حرکت را از طریق مالی و عدم اطمینان از اقتصاد دولتی” او گفت:.

بروارد را افزایش دلار 149.88 در هر دانش آموز کمک های مالی در دولت فعلی بودجه پیشنهاد Lesinski گفت: که شامل شهرستان را تکه از 500 میلیون دلار تخصیص به منظور بالا بردن شروع معلم حقوق و دستمزد به $47,500.

با این حال افزایش بود و خواهد بود نیز با 5 میلیون دلار دولت-نیاز به افزایش در این منطقه سهم به فلوریدا سیستم بازنشستگی و رشد در منشور مدرسه ثبت نام که سیفون دور یکی دیگر از $5 میلیون, او گفت:.

بیشتر: Pangolins شد اوایل COVID-19 قربانی تعمیق نگرانی برای مخلوق آینده

تفاوت به معنای منطقه است و خیره به پایین پیش بینی 2 میلیون دلار کسری “در غیاب هر گونه سرمایه گذاری های جدید در اولویت های استراتژیک و یا تغییرات در بودجه بر اساس COVID-19 تاثیر” Lesinski گفت: اعضای هیئت مدیره.

اضافی $10 به $12 میلیون می تواند در دسترس در فرم از اورژانس کمک های مالی مربوط به فدرال مراقبت, قانون تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده در اواخر ماه گذشته اما دیگر اثرات بالقوه با توجه به COVID-19 شد هنوز ناشناخته است, او گفت:.

او با اشاره به والدين دغدغه در مورد بازگشت فرزندان خود را به مدرسه در پاییز که می تواند منجر به کاهش در ثبت نام و معادل از دست دادن هر دانش آموز دلار از دولت است.

“ما کاملا مطمئن نیست چه مدارس خواهد شد مانند زمانی که ما بازگشت,” او گفت: اعضای هیئت مدیره. “برخی از والدین ممکن است ناراحت کننده فرستادن فرزند خود به مدرسه است. دیگران ممکن است همچنان به خانه و مدرسه و یا کشف مجازی دیگر گزینه ها است.”

تاثیر کامل این بیماری همه گیر در فلوریدا اقتصاد هنوز نامشخص است. دولت اقتصاددانان گفت: پیش بینی اولیه خواهد شد در دسترس نیست حداقل تا اواسط ماه مه.

بیشتر: مارس 28: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در بروارد

این بیماری همه گیر را ویران کرده است فلوریدا مهمان نوازی و گردشگری صنایع که تولید حدود 79 درصد از کل درآمد صندوق و زور می تواند تغییرات به بودجه دولت به حساب برای از دست دادن درآمد بالقوه قرار دادن بودجه مدارس و وعده داده شده معلم را بالا می برد در خطر است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مارس 16 کنفرانس خبری گفت که او امیدوار مقننه دولت نمی خواهد که به reconvene به retool این پیشنهاد نشان می دهد او می تواند از حق وتو به اندازه کافی پروژه های به نگه داشتن دولت در بودجه است.

“اگر ما می خواهیم بودجه به چوب من قصد دارم به به واقعا نگاه سخت در مورد آنچه کاملا ضروری است و پس از آن چه چیز ما می توانید با زدن توپ تا دفعه بعد” DeSantis گفت.

DeSantis قبلا با اشاره به اضطراری فدرال COVID-19 بودجه همراه با فلوریدا 4 میلیارد دلار از صندوق ذخیره به عنوان دلایلی برای خوش بینی دولت می تواند غلبه بر هر مالی عمده آمار با توجه به همه گیر.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>