وجوه مطرح شده و کم درآمد بروارد دانش آموزان

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

دانش آموزان کم درآمد و دانش آموزان بدون خانه خواهد شد که نیاز است که در حال ملاقات کرد در حالی که coronavirus نگه می دارد و بچه ها از کلاس درس با توجه به بروارد مدارس پایه و اساس است.

برای آماده شدن برای آموزش آنلاین شروع مارس 30, Brevard, مدارس بنیاد کارکنان در حال آماده سازی کیت برای ارسال به دانش آموزان نیازمند است.

کسانی که کیت شامل بهداشت و محصولات بهداشتی برای دانش آموزان و انتظار می رود که هزینه $180,000 برای آماده سازی و توزیع کیت به برآورد 1,520 بی خانمان و 35,000 دانش آموزان کم درآمد در بروارد.

“این امر به ویژه نگران کننده برای کودکان و نوجوانان از خانواده های کم درآمد و کسانی که اصلا با ثبات مسکن به دلیل این کودکان در تعداد مدارس ما برای ثبات و برای دیدار با بسیاری از نیاز اساسی گفت:” جانیس Kershaw مدیر عامل شرکت بروارد مدارس پایه و اساس است.

بیشتر: Coronavirus: مدارس بسته برای یک ماه. چه معنا است بروارد خانواده ،

“نیاز است که به طور بالقوه طاقت فرسا و ما نمی دانیم کامل تاثیر coronavirus بحران برای برخی از زمان” اضافه شده Kershaw. “ما نمی دانیم که وجود خواهد داشت یک نیاز فوق العاده ای برای دیگر خدمات به خانواده ها در مواجهه با مشکلات اقتصادی. نیازهای خود را تبدیل خواهد شد آشکار در طول زمان است. اما این مهم است که ما در حال آماده به تماس پاسخ دهید و در خدمت دانش آموزان در بروارد.”

بیشتر: جدید کروناویروس اطلاعات در فلوریدا نشان می دهد موارد در افراد جوان در میان مخلوط

در حال حاضر Brevard, مدارس بنیاد پذیرش کمک های نقدی به سرمایه گذاری در قیمت های عمده فروشی و اطمینان از این منابع می تواند بررسی شود.

کمک های مالی می تواند به صورت آنلاین در www.brevardschoolsfoundation.org بیش از تلفن در 321-633-1000 ext. 11454 یا چک از طریق پست به Brevard, مدارس بنیاد 2700 قاضی Fran Jamieson راه Viera FL 32940.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>