مقدمات مراسم تشییع جنازه برای کاهش سیمپسون شهرستان معاون

لدگر | No comments

خدمات مراسم تشییع جنازه در حال برنامه ریزی روز شنبه برای سیمپسون شهرستان معاون James بلر که کشته شد 22 ساله Joaquin بلکول در روز جمعه با توجه به سیمپسون شهرستان کلانتر دفتر.

یادبود خدمات بلر برگزار خواهد شد مدرس کفن در بزرگراه 13 در Mendenhall. یک ملاقات برگزار خواهد شد در 5 بعد از ظهر شنبه. خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد و در ساعت 10 صبح روز شنبه و پس از graveside خدمات در روت.

بلر 77 کار شده بود در سیمپسون شهرستان کلانتر بخش برای پنج سال برگزار شد اما چندین دهه تجربه در اجرای قانون است. او قبلا در عدالت و مدار دادگاه در سیمپسون شهرستان است. او همچنین به عنوان یک حمل و نقل افسر در خدمت به عنوان یک پاسبان در شهرستان لینکلن و نیز مشغول به کار در اجرای قانون در Pike County و لوئیزیانا.

جیمز بلر: ‘از درجه اعتبار ساقط خواهد شد که هرگز جایگزین’: سیمپسون شهرستان همکاران به یاد داشته باشید مقتول معاون

یک GoFundMe به کمک کاهش یافته است معاون خانواده راه اندازی شده توسط یک Mendenhall ساکن ، آن تولید شده بیش از $25,000.

مقامات ادعا می کنند بلر کشته شد بلکول در روز جمعه در حالی که بلکول شد و در حال حمل به منطقه 8 خدمات بهداشت روانی ساختمان تحت حکم دادگاه. Mullins گفت: محققان بر این باورند بلکول در زمان تفنگ از بلر به ضرب گلوله او را و دور زد.

خواکین بلکول: می سی سی پی, مرد 22 ساله به اتهام قتل پایتخت در اثر تیراندازی سیمپسون شهرستان معاون

پس از یک manhunt بلکول دستگیر شد شنبه با واکنش خاص تیم با می سی سی پی دپارتمان حیات وحش و شیلات و پارک در مجاورت منطقه 8 خدمات بهداشت روان مرکز. او به اتهام قتل پایتخت از یک افسر صلح.

روز دوشنبه سیمپسون شهرستان دیوان عدالت قاضی تد Blakeney رد پیوند دوشنبه برای بلکول در طول یک دادگاه.

تماس با ویلتون Jackson @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>