آینده شرق به غرب بزرگراه لینک بروارد-اوسکلوا شهرستانهای تحت مطالعه

فلوریدا تودی | No comments

A $1.65 میلیون مطالعه برنامه ریزی در جریان است برای تعیین مسیر بالقوه آینده شرق به غرب بزرگراه لینک بروارد و اوسکلوا شهرستانهای خدمت به عنوان یک جدید, حمل و نقل, مسیر بین ایالات متحده 192 و دولت جاده 528.

گسترش حدود 30 کیلومتر از این جاده به عنوان یک فضای اضافی ساحل تخلیه طوفان راهرو و افزایش دسترسی به منطقه اورلاندو.

این جاده را به دنبال ناشناخته مسیر بین رککلدگ-کاکائو دریاچه Poinsett و ملبورن دریاچه واشنگتن منجر به از بین 95 به سوی غرب, گذشته, رودخانه, دریاچه, منطقه حفاظت و سنت جانز رودخانه.

در Osceola County, بزرگراه به طور کلی موازی نوا جاده که در خاتمه در ایالات متحده 192 در خیابان.

“این 15 ماه مطالعه است. و شما خواهد بود شنیدن خیلی بیشتر در مورد این به عنوان مطالعه پیشرفت” Georganna ژیلت, فضا, ساحل, حمل و نقل, برنامه ریزی, سازمان, مدیر اجرایی گفت: در طول پنج جلسه هیئت مدیره.

“این است که بسیار در سطح بالا و برنامه ریزی است. بنابراین ما به دنبال فراتر از 2045 قاب زمان” ژیلت گفت.

در فوریه مرکزی فلوریدا بزرگراه اقتدار (CFX) مورد تایید قرارداد با Kimley شاخ و همکاران به صورت مفهومی مطالعه پیشنهاد “اوسکلوا-Brevard County اتصال پروژه است.” مطالعه هزینه: حدود 1.65 میلیون.

“مشاور تیم را ارزیابی و سند فیزیکی و طبیعی و اجتماعی و فرهنگی محیط داخل راهرو و همچنین پتانسیل اثرات” CFX مدیر مهندسی خواهد Hawthorne گفت: در طول یک ماه نوامبر هیئت مدیره بحث و گفتگو.

برنامه ریزان برنامه اطلاعات عمومی جلسات در اوسکلوا و بروارد شهرستانهای شاید در ماه مارس سال 2021. فضای ساحل TPO درخواست راه مطالعه.

بیشتر: آینده شمال-جنوب بزرگراه ممکن است لینک ایالات متحده 192 با SR 50 ترغیب عمده توسعه

بیشتر: Babcock خیابان گسترش ممکن است هزینه $250 میلیون, اضافه کردن 9 باغات جنوب مالابار جاده

در بروارد سمت من-95 مبادلات درون منطقه مورد مطالعه شامل بارنز بلوار در رککلدگ این Pineda جاده در Viera و ادو Gallie بلوار در ملبورن.

ژیلت گفت: برنامه ریزان نیز گسترش منطقه مورد مطالعه از شمال به جاده دولت 520 منطقه در نزدیکی کاکائو.

پروژه مدرن ریشه های تاریخ به سال 2013 آغاز به کار شرق و مرکزی فلوریدا راهرو نیروی کار که وظیفه بود به مطالعه حمل و نقل در مرز Brevard, نارنجی و اوسکلوا شهرستانهای استان است.

در آن زمان با استناد به رشد جمعیت برآورد فلوریدا گروه حمل و نقل پیش بینی شده شرق و غرب سفر بین سه نفر از شهرستانهای استان می تواند بیش از دو برابر توسط 2060.

شرق و مرکزی فلوریدا راهرو نیروی کار را در گزارش نهایی توصیه می شود ساخت و ساز در آینده از:

• جدید در شرق به غرب بزرگراه ارتباط دولت جاده 520 با فرودگاه بین المللی اورلاندو/دریاچه نونا منطقه است.

• جدید در شرق به غرب بزرگراه اتصال Pineda جاده فرمت با فرودگاه بین المللی اورلاندو/دریاچه نونا منطقه است.

هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند و شرق-غرب بزرگراه باقی می ماند تهی دست و مفهومی در طبیعت است.

در یک جداگانه اما مرتبط با موضوع CFX مقامات در حال تحقیق در مورد یک آینده چهار خط بزرگراه لینک ایالات متحده 192 در Osceola County با تقاطع جاده های کشور 50 و 520 در نزدیکی کریسمس.

این بزرگراه خواهد باز Deseret مزارع از فلوریدا به توسعه و ارتباط با آینده بروارد-اوسکلوا شرق-غرب جاده.

Deseret شمال تگزاس بخش طرح اولیه توسعه طرح برای تبدیل 133,000 هکتار به مراکز شهری محله مسکونی حفاظت از مناطق و مراکز اشتغال — با پیش بینی 355,000 ساکنان توسط 2060 و 493,000 ساکنان توسط 2080.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>