باغبانی در فلوریدا: زمان به لحن خوب خود را به سیستم آبیاری

فلوریدا تودی | No comments

از آن آسان است برای دیدن آب و هوا واز خشک است. فصل خشک شده است غیر معمول که در آن واقعا نمی شروع تا یک ماه پیش بود. ما تا به حال به طور منظم باران از ماه اکتبر در بسیاری از گنج ساحل و مناظر کسانی که در اطراف ساختمان و یکی سبز باقی مانده.

در حال حاضر چمن در کنار جاده خفته است و قهوه ای, چمن باید تکه های پژمرده و قهوه ای چمن و ترش, گیاهان دارای برگ های زرد. از آنجا که بسیاری از ما در خانه و ماندن وجود دارد این است که زمان خوبی برای توجه به برخی از این گیاهان و سیستم آبیاری حداقل تنظیم و آماده برای تعمیر هنگامی که ما می توانید به اطراف حرکت دوباره.

بیشتر: آتش مقامات هشدار می دهند از ‘غیر طبیعی در شرایط خشک’ در ساحل گنجینه

سیستم های آبیاری نیاز به تعمیر و نگهداری منظم و تنظیم شده است. شروع با تبدیل سیستم و مشاهده کل سیستم از منبع آب و یا لوله به هر منطقه و سر (سود اضافه شده در حالی که بازرسی آبیاری اجازه دادن به بچه ها بازی در آبپاش). هدف از این بازرسی برای اطمینان از سیستم آبیاری حتی اگر “سیستم” است که یک شلنگ و بارانی است که در دستور کار خوب. اگر شما مهارت و مواد تعمیر نشت و معافیت بلافاصله. هیچ بخش و یا مهارت ؟ ایجاد یک نقشه برای سبز حرفه ای که به حفظ سیستم شما.

در حالی که بازرسی سیستم داشته باشید که در آن وجود دارد و یا پوشش ضعیف. اولین سرنخ را از گیاهان است. جایی که آب نیست رسیدن به چمن خواهد بود پژمرده و یا قهوه ای و درختچه ها ممکن است کاهش یافته و شاخ و برگ یا برگ آن را خاموش رنگ. تنظیم سر حد امکان به ارائه پوشش و اگر نیاز علامت این مناطق در طرح های خود را به صورت اضافی در سر.

بعد کالیبره کردن سیستم آبیاری – کشف کردن چقدر آب اعمال می شود هر مقدار معین از زمان. این می تواند به سادگی انجام با قرار دادن مستقیم طرفه قوطی یا فنجان حتی کمی سراشیب فنجان یکبار مصرف کار در سراسر منطقه سیستم و یا منطقه را پوشش می دهد. روشن کردن سیستم در و اجازه دهید آن را اجرا کنید و برای 15 دقیقه. اندازه گیری مقدار آب با یک خط کش و توجه داشته باشید که در آن بزرگتر یا کوچکتر مقدار اعمال این مناطق است که نیاز به تنظیم و یا تعمیر.

یک بار سیستم تنظیم یا تعمیر, بهترین تمرین این است که به آب های عمیق کمتر و تنظیم تایمر برای تطابق با همه محدودیت. به طور کلی توصیه این است که به درخواست ½ به ¾ اینچ آب در هر برنامه. چگونه اغلب ؟ پاسخ این است که زمانی که گیاهان به آن نیاز دارند. در بزرگسالان مناظر آبیاری است که عمدتا برای چمن. سنت آگوستین چمن به آب نیاز دارد و هر دو تا سه روز هنگامی که به سرعت در حال رشد در تابستان. در ماه های سردتر هر ده تا چهارده روز است. بهتر است خاموش آبیاری اتوماتیک تایمر و تماشای چشم انداز پس شما در صفحه اصلی در هر صورت درخواست آب تنها زمانی که مورد نیاز است. چمن را به نوبه خود مایل به آبی-خاکستری رنگ آن را به عنوان شروع به پژمرده.

نگاهی هم به لحن خوب خود را به سیستم آبیاری پاداش بهتری به دنبال چشم انداز و حفاظت از آب.

کارول ابر بیلی است که یک چشم انداز مشاور و horticulturist. ارسال سوالات به [email protected] و یا بازدید از yard-doc.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>