گاز و افت قیمت در سراسر, می سی سی پی با توجه به coronavirus تولید نفت جنگ

لدگر | No comments

بین المللی تولید نفت جنگ و ادامه نگرانی ها درباره اقتصاد آمریکا با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت فشار قرار دادند پایین قیمت گاز در سراسر کشور از جمله می سی سی پی و جکسون مترو به پایین ترین سطح برخی مناطق دیده می شود در حداقل یک سال.

جاری متوسط قیمت هر گالن رسیده $1.89 در می سی سی پی در روز جمعه با توجه به AAA. که 10 درصد کاهش از میانگین فقط یک هفته قبل و بیش از 40 سنت به طور متوسط از یک سال پیش.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم جمعه

با توجه به GasBuddy.com یک ایستگاه در Adkins بلوار در جکسون گزارش قیمت به عنوان کم به عنوان $1.64 که از بعد از ظهر جمعه. حتی پایین تر از قیمت ثبت شده در هتیزبرگ منطقه که در آن یک ایستگاه ارائه شد گاز در $1.49.

قیمت های پایین تر در حال سوخت مداوم تولید نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است که بی ثبات بازار نفت در هفته های اخیر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید کرده است این موضوع که بیشتر آمریکایی ها دستور داده شده است به کار از خانه و کاهش غیر ضروری سفر و خودداری از میزبانی گردهمایی های اجتماعی را برای جلوگیری از گسترش ویروس در نتیجه کاهش تقاضا است.

‘عمیقا نگران کننده’: Coronavirus تاثیر در می سی سی پی, اقتصاد

یک هفته پر سر و صدا در وال استریت که در یک نقطه شاهد میانگین صنعتی داو جونز برای رسیدن به پایین ترین سطح خود از سال 2017 نیز به عنوان یک عامل ناراحت سرمایه گذاران همچنان عمده فروش از سهام در بازار.

به گزارش وال استریت ژورنال آمریکا در صنعت نفت تنظیم کننده احتمالا می تواند کاهش سطح تولید در پاسخ به نبرد بین المللی. تهمت و دولت نیز با توجه به گزارش های دیپلماتیک مداخله از طریق صحبت با مسئولان سازمان کشورهای صادر کننده نفت یا اوپک اما هیچ نشانه ای وجود دارد که که می تواند رخ دهد و یا زمانی که بازار ممکن است ایجاد ثبات در.

تماس با کیشا رو در [email protected] در توییتر و یا در (601) 961-7101.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>