قیمت گاز بعید است به کاهش مقدار بیشتر اما یک جهش سریع نیست و انتظار می رود کارشناسان می گویند

مایدزرت | No comments

Coachella Valley ساکنان که احساس آنها از دست رفته به سرعت در حال کاهش قیمت بنزین در حالی که پناه در جای خود نباید در مورد آنها نگران بازگشت هر زمان به زودی.

سوخت کارشناسان می گویند که قیمت ها باید افت چند سنت در هر گالن در سرعت کندتر از آنها در ماه گذشته است. پس از آن آنها را دچار رکود تا زمانی که تقاضا برمی گردد به آنچه در آن بود قبل از coronavirus همه گیر مردم مجبور داخل.

که می تواند یک ماده از چند هفته یک بار پناه سفارشات در حال برداشته و هر گونه افزایش در تقاضا باید آهسته به اندازه کافی برای نگه داشتن نفت و گاز قیمت در خلیج گفت: ریموند Sfeir, یک استاد اقتصاد در دانشگاه چپمن در نارنجی.

“حمل و نقل است و نه برای بازگشت به حالت عادی پس از تقاضای کل در حال رفتن به پرش بلافاصله. آن را برای رفتن به یک بازیابی کند” او گفت:. “این رفتن به کند چرا که مردم شروع به رانندگی بیشتر به آرامی در طول زمان به جای همه بیرون رفتن در یک بار.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور کالیفرنیا در اواسط ماه مارس به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus که بیمار حدود 3000 Riverside County ساکنان. این منجر به کمتر وسایل نقلیه در بزرگراه ها و و یک شیب در سفر هوایی مجبور نفت خام به سقوط به عنوان کم به عنوان منفی-40 دلار در هر بشکه دوشنبه قبل از بازگشت.

قیمت نفت, تاثیر قیمت سوخت در سراسر کشور و ایستگاه های گاز در چندین ایالت از جمله ایالت ویسکانسین و اوکلاهما در حال حاضر به فروش سوخت برای 99 سنت در هر گالن گفت: Jeanette Casselano سخنگوی آمریکایی انجمن خودرو.

Coronavirus: در اینجا تعدادی از coronavirus موارد در صحرا تا کنون

Coronavirus: این رستوران های محلی را تحویل سرویس takeout

او هشدار داد که کالیفرنیا نباید انتظار قیمت در هر نقطه در نزدیکی آن سطح است.

“من فکر نمی کنم شما در پیدا کردن بسیاری از ایستگاه های گاز در 1.99 $در کالیفرنیا اما شما را پیدا خواهد کرد برخی از” او گفت:. “هیچ کس انتظار می رود قیمت گاز در سال 2020 به عنوان کم به عنوان آنها هستند.”

یک گالن گاز هزینه بیش از $3 در حتی ارزان ترین Coachella Valley ایستگاه های گاز در ماه ژانویه است.

در چهارشنبه Coachella Valley رانندگان پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان $2 در هر گالن در ایستگاه های گاز در Indio و Coachella در حالی که پالم اسپرینگز ایستگاه های شارژ به عنوان کمی به عنوان $2.35 هر گالن است.

حدود 31 درصد از رودخانه ایستگاه های گاز در حال شارژ $2.49 یا کمتر در هر گالن Casselano گفت. قیمت های مشابه در دسترس هستند و در حدود 22 درصد از سان برناردینو ایستگاه های گاز.

کالیفرنیا میانگین قیمت هر گالن چهارشنبه $2.79 و میانگین ملی بود $1.80 — فقط کمی بالا پایین متوسط $1.79 در طول رکود اقتصادی سال 2008.

Coronavirus: درجه حرارت سه رقمی اینجا هستید اما یک بیماری همه گیر را نگه می دارد استخرهای بسته

Coronavirus: گلف ممکن است بازگشایی در طول همه گیر اما با محدودیت

تقاضای سوخت در حال ضربه سخت تر در حال حاضر از آن بود که در طول رکود اقتصادی چرا که مردم هنوز هم می تواند سفر 12 سال پیش ” ژان Helwege یک استاد امور مالی در دانشگاه کالیفرنیا – ریورساید.

“نه تنها ما معمولی رکود اما ما مردم نه ترک خانه های خود را,” او گفت: از شرایط فعلی است. “در خانواده ما, ما به راحتی می تواند به دو یا سه روز بدون رانندگی در هر نقطه.”

Helwege توافق قیمت سوخت نیست به احتمال زیاد به کاهش بسیار بیشتر و او گفت: تقاضا می تواند افزایش یابد که در حال حاضر متحده در حال کاهش اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و تلاش برای بازگشایی کسب و کار.

بسیاری از این کشورها هستند در سواحل شرق و Casselano گفت: “آنچه اتفاق می افتد در فلوریدا قرار نیست لزوما تاثیر کالیفرنیا به خصوص در شب.”

کارشناسان معتقدند در حال حاضر زمان مناسبی برای بالا پس قیمت گاز پایین هستند اگر چه Casselano اضافه ماندن در منزل و مانع از ساییدگی و پارگی در وسایل نقلیه. در غیر این صورت آنها می گویند در حال انتظار برای قیمت به افت بیشتر بیهوده است.

“من به این باور اگر وجود دارد هر گونه کاهش در قیمت آن خواهد بود نه بیشتر. یک تکه از آن را در حال حاضر صورت گرفته,” Sfeir گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>