جورج کلینتون و مجلس Funkadelic بالا این آخر هفته تفریحات شبانه

مایدزرت | No comments

داغ انتخاب کنید

شنبه

Funk: این شهرستان ریورساید عادلانه و ملی تاریخ جشنواره در Indio خواهد بود عنوان یک funk افسانه است.

در اصل یک روح در پلینفیلد, New Jersey در اواخر 50s پارلمان ضربه “(من می خواهم) شهادت” در سال 1967. اما آنها معطوف به بازی یک سبک از موسیقی شبیه به rock ‘n’ roll هنرمندان جیمی هندریکس و Frank Zappa — همراه با R&B گروه های حیله گر و خانواده سنگ و James Brown — شد و مجلس Funkadelic.

کلینتون در زمان غیر عادی شخصیتی شبیه به موسیقی خورشید Ra بودن از فضای بیرونی کامل با dreadlocks و این گروه همچنین ایجاد شخصیت منحصر به فرد و صحنه و لباس خود را. یک مرحله کامل از نوازندگان پشتیبان رقصندگان و خوانندگان همراه با یک سفینه فضایی بخشی از خود را زنده نشان می دهد.

تاریخ جشنواره: جورج کلینتون وانیل یخ Banda Machos و بیشتر به بازی بازی های تاریخ جشنواره

تئاتر: CVRep تنفس زندگی جدید به ’70s موسیقی برادوی سالن رقص ‘

بیشتر چلپ چلوپ: چلپ چلوپ خانه در حال گسترش به سه تعطیلات آخر هفته در سال 2020 است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

“Beavis and Butthead” و “پادشاه هیل” انیماتور و نویسنده مایک قاضی ویژه یک قسمت بر کلینتون در فصل دوم خود را Cinemax-انیمیشن-موسیقی فیلم سریال “قصه های از اتوبوس تور.” کلینتون آشکارا مورد بحث خود مرحله نشان می دهد, خود را در مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر و منشاء داستان آهنگ محبوب “اتمی سگ.”

در سال 2018 کلینتون گفت که او بازنشسته خواهد بود از تور کرده است اما همچنان به انجام خود را فراتر از هدف اصلی تاریخ از سال گذشته است.

جورج کلینتون و مجلس Funkadelic, شنبه, 7:30 p. m. رودخانه شهرستان عادلانه و ملی تاریخ جشنواره 82-503 بزرگراه 111, Indio. 10 دلار برای بزرگسالان $9 برای سالمندان 8 دلار برای جوانان 8 دلار برای بلیط و تور اتوبوس (حداقل 25). 800-811-نمایشگاه

جمعه-شنبه

سیناترا: باب اندرسون که اشاره کرد به عنوان شماره 1 افراد مشهور impersonator در جهان توسط VH1 و مردم, مجله, یک استاد از نقطه در برداشت. او خود را نشان می دهد “فرانک – مرد…موسیقی” تجلیل از میراث موسیقی از فرانک سیناترا و سهم خود را به Great American Songbook به مک کالوم تئاتر این آخر هفته.

یکی از اندرسون معروف داستان این است که او مخفیانه به یک لباس تمرین از نانسی سیناترا دو هفته اجرا را نشان می دهد در صحرای بزرگ آفریقا را کنگو اتاق در لاس وگاس در سال 1973. باز او را عمل Everly Brothers رو به بحث و اندرسون در پا و گفت: موسیقی هادی او یک خواننده است. هادی دست او را به یک میکروفون به خودش ثابت کند و او به جای Everly Brothers برای کل دو هفته.

“فرانک – مرد…موسیقی” جمعه 8 p. m. روز شنبه ساعت 2 بعد از ظهر و 8 بعد از ظهر مک کالوم تئاتر 73-000 فرد Waring دکتر, نخل کویر. $38 $به 98. 760-340-2787

جمعه

عنوان: اگر شما ترکیب جنیس جاپلین فلورانس ولش و کورتنی بارنت شما می خواهم که لورن اموزش بخش است. او برنده تمجید از Noisey نتیجه از صدا و لس آنجلس تایمز به عنوان او را به فروخته جمعیت در ایالات متحده و خارج از کشور.

او با انجام Eddie Vedder از پرل جم, Shirley Manson از زباله و ستاره کشور Keith Urban.

لورن اموزش Ward, 7 بعد از ظهر, جمعه Pappy و هریت را 53-688 Pioneertown Rd. Pioneertown. $16. 760-365-5956

شنبه

R&B: Charlie Wilson همراه با دو برادر چارلی و رونی, گل رز به شهرت به عنوان شکاف باند در طول دهه 70 و 80 بازی یک قالب R&B مخلوط با فانک موسیقی. آنها بیشتر به خاطر خود 1982 آهنگ “شما کاهش یافته است یک بمب در من” است که در رویدادهای ورزشی است.

شکاف باند بازنشسته در سال 2010 اما ویلسون آغاز شده بود یک حرفه انفرادی خود را در اوایل ’90s که در زمان خاموش در سال 2000. او دارای 10 ردیف 1 مجرد و 13 جایزه گرمی نامزد و او خود را منتشر نیویورک تایمز پرفروشترین خاطرات “من چارلی ویلسون” در سال 2015.

Charlie Wilson, شنبه, 8 p. m., فانتزی, چشمه توچال کازینو 84-245 Indio چشمه Pkwy., Indio. 49 دلار به $89. 760-342-5000

شنبه

ادای احترام گروه: سیاه و سفید کریستال گرگ بچه ها نیست فقط یک indie-rock باند ادای احترام. آنها بیش از حد بالا, indie در, راک باند ادای احترام پوشش آهنگ از LCD Soundsystem و قاتلان به Lizzo و Billie Eilish. اعضای قفس فیل و خداوند هارون را حتی در نشست با لس آنجلس گروه در طول اجرای برنامه.

همچنین در این لایحه است که ملکه از بالا, بیابان, Jesika فون خرگوش, بازی, ترکیب او از calypso, sci-fi, psychedelic rock, الکترو و فانک

کریستال سیاه و سفید گرگ بچه هاپنج شنبه 8:30 p. m. به بهانه پالم اسپرینگز 369 N. کف دره عمیق و باریک دکتر پالم اسپرینگز. $15. 760-656-1525

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>