جورج فلوید تظاهرکنندگان مسالمت آمیز زانو زدن در خارج مور دادگستری مرکز در Viera

فلوریدا تودی | No comments

پس از تماشای فوران خشونت در تظاهرات در سراسر آمریکا ملبورن ساکن James Jarvis الهام گرفته شد به سازماندهی یک فضای هماهنگ ساحل تظاهرات.

پوشیدن سیاه “من نمی توانم نفس بکشم” ماسک جیمز led حدود 40 تظاهرکنندگان بعد از ظهر یکشنبه به عنوان آنها زانو زد و نشست و در سکوت در یک دایره گیاهی منطقه خارج مور دادگستری مرکز در Viera.

“من در خانه نشسته و صحبت کردن با دوستان احساس ناتوان با انرژی منفی در تلویزیون — شورش و غارت. و من می خواستم برای انجام کاری, صلح آمیز” جیمز گفت: چند دقیقه قبل از این رویداد آغاز شد.

“اجداد من انجام تظاهرات مسالمت آمیز. و من فقط می خواستم به برخی از نور و برخی از صلح به جهان است,” او گفت:.

این Viera تظاهرکنندگان زانو زد و نشست در چمن در خارج از دادگاه در طول 10 دقیقه سکوت. برخی از دست برگزار می شود. دیگران متمایل شدن سر خود را.

شرکت کنندگان برگزار می شود نشانه حامل پیام مانند “لطفا افسران پلیس خوب می شود!” “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!” “ما همه ایجاد شده در تصویر و شباهت خدا” و “را با نژاد پرستی اشتباه دوباره: من نمی توانم نفس بکشم.”

جورج فلوید, گزارشی مرد درگذشت دوشنبه گذشته پس از بازداشت توسط مینیاپولیس افسران پلیس در حادثه دستگیر شده است ،

چهار افسر پلیس از کار اخراج شدند شنبه توسط مینیاپولیس اداره پلیس. یکی Derek چوین — که دیده می شد در فیلم زانو زدن در Floyd گردن در حالی که او نامیده می شود برای کمک به — دستگیر شد جمعه. چوین چهره اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

روز شنبه دهها هزار نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و در شهرهای سراسر آمریکا و خشونت هایش در برخی از جوامع است. ملی Guardsmen بودند فعال در حداقل 10 متحده و مقامات تصویب حکومت در برخی از شهرستانها عمده.

معترضان بسیج در مرکز شهر اورلاندو مسدود و ترافیک در جاده دولت 408 — که در آن برخی از پرتاب سنگ و بطری در افسران پلیس, اورلاندو, رئیس پلیس اورلاندو Rolón گفت: در یک پیام توییتر. پلیس مستقر عوامل شیمیایی و بارندگی پاک جمعیت است.

بعد از ظهر یکشنبه, اورلاندو, مقامات اعلام کرد citywide مقررات منع رفت و آمد از 10 شب تا 5 صبح در پاسخ به خرابکاری.

جیمز که با این نسخهها کار به عنوان یک تکنسین آبیاری برای شهرستان رککلدگ, خمیده در عصا پس از تحت عمل جراحی زانو هفته گذشته است. او پرسید: Viera شرکت کنندگان به تلاوت نقل قول الهام بخش از گوشی های هوشمند خود را و آنها را در انتخاب مسیر توسط دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور, نلسون ماندلا, Malcolm X و عیسی مسیح, در میان دیگران.

“من از نزدیک با این: ‘تغییر نمی خواهد آمد اگر ما صبر کنید برای برخی از شخص دیگر و یا برخی از زمان های دیگر. ما آنهایی را که ما منتظرش بوده ام. ما در حال تغییر است که ما به دنبال’ — باراک اوباما” جیمز گفت: در پایان این مراسم به دور از کف زدن.

در 7 p. m. روز شنبه یک “#ICantBreathe” شمع افروزی برنامه ریزی شده است در مقابل خیابان پارک در مرکز شهر ملبورن است. اولین کلیسای ملبورن و بیشتر آلن چپل A. M. E. کلیسا در حال میزبانی این رویداد است.

“ما احساس به عنوان رهبران در جامعه مسیحی آن زمان که ما با هم با یک صدا به صحبت کردن در برابر ما نژاد پرستی و بی عدالتی است که ما شاهد وقوع” پاستور کریگ هاموند از اولین کلیسای ملبورن گفت: در Facebook پیام تصویری.

سازمان تشویق شرکت کنندگان به رعایت اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و پوشیدن لباس قرمز.

“بسیار صادقانه با شما من نمی توانم نفس بکشم. من نمی توانم نفس بکشم چرا که در سراسر کشور ما در مواجهه با چیزی که ما را بیشتر به عقب به گذشته” کشیش لورنزو قوانین بیشتری آلن چپل A. M. E. کلیسا گفت: در این پیام ویدئویی.

“و ما قطعا می خواهید به گرد هم می آیند در مجموع بنابراین ما می توانیم دعا” قوانین گفت.

در یکشنبه پیام ویدئویی پالم بای رئیس پلیس نلسون ملا خطاب به “وحشتناک” تصویری از فلوید بازداشت در مینیاپولیس: “به عنوان یک افسر پلیس از 30 سال من می توانم به شما اطمینان دهم که مشترک پلیس تمرین.”

ملا گفت: پالم بای اداره پلیس تحت سه اصل: مبارزه با جرم و جنایت, جرم, پیشگیری و توسعه کارکنان و پاسخگویی.

“جامعه ما باید بدانند که ما افسران پلیس موظف به رفتن را از طریق استفاده از نیروی آموزش سالانه” ملا گفت.

“ما می خواهیم افسران پلیس و کارکنان ما به تمرین راه هایی برای برقراری ارتباط بهتر با جامعه خود — به خصوص در زمان برخورد — به طوری که ما قادر به رسیدن به هدف ما را بدون نیاز به استفاده از هر گونه استفاده از زور” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>