‘جورج فلوید مشتعل آتش’: تظاهرات مخالفان جنگ در خارج Jackson Police Department

لدگر | No comments

بیش از 100 نفر در جکسون در روز یکشنبه ملاقات خارج از فرماندار عمارت سپس بسیج در خارج از نزدیکی Jackson Police Department ستاد مرکز شهر در اعتراض به مرگ جورج فلوید که پس از دوخته شدن به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در روز دوشنبه.

بریا ویلیامز از مدیسون یکی از سازمان دهندگان این تظاهرات گفت: روز یکشنبه تجمع ناشی از بی عدالتی در سراسر امریکا است. مشابه تظاهرات صورت گرفت در سراسر کشور و در می سی سی پی بیش از آخر هفته.

“جورج فلوید مشتعل آتش است که ما امروز به بیرون آمدن و اعتراض برای زندگی” گفت: ویلیامز. “من باور دارم ما نشان داد این ملت است که می سی سی پی, تمامی نژادها در تمام سنین, همه رنگ ها با هم می آیند به مدافع برای تغییر در کشور ما و به حمایت از عدالت دیده می شود هر چه زودتر نسبت به بعد از آن.”

“من نمی باید کودکان و نوجوانان در حال حاضر, اما من می خواهم به برخی از پسران و دختران جوان است و من نمی خواهم آنها را به آمد تا در یک جهان که در آن آنها در حال قضاوت با رنگ پوست خود را” ویلیامز گفت. “همین دلیل است که ما در حال مبارزه در حال حاضر.”

سامانتا اندرسون از تری برگزار می شود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “پلیس ضد سیاه” در جریان تظاهرات مسالمت آمیز بعد از ظهر یکشنبه.

“امروز شما می توانید ببینید که چگونه نامتناسب سیاه مردم را تحت تاثیر قرار توسط پلیس” اندرسون گفت. “پلیس به طور کلی یک سیستم است که در برابر مردم سیاه و سفید.”

برخی از معترضان شد انتقاد از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که گفتند نیست کافی خطاب به مینیاپولیس مرگ و یا مسائل مربوط به در می سی سی پی.

ریوز ساخته شده است تنها مختصری نظرات در مورد فلوید مرگ و تظاهرات در می سی سی پی و گفت او احترام به حق مردم در اعتراض به, اما درخواست آنها این کار را به مسالمت آمیز است. روز یکشنبه او در توئیتر خود نوشت: “وجود دارد عمیق درد و رنج در کشور ما است. آن را بر روی صفحه نمایش در حال حاضر. ما نیاز به صلح و همدلی و ایمان به پیروزی ، ما نمی خواهد داد تا در ایالات متحده آمریکا است. ما کار خواهد کرد آن را بیشتر متحد است.”

ویلیامز گفت: “رژیم صهیونیستی. تیت ریوز’ جیر کافی نیست. ما احساس می کنیم مثل فرماندار دولت ما باید زندگی درست مثل او می رود زندگی می کنند در مورد COVID-19 گرفتن جان پلیس در حال گرفتن جان مردم هستند که صدمه دیده و به قتل با توجه به رنگ پوست خود را.

“اگر چیزی شبیه به آن اتفاق افتاده است در می سی سی پی آنچه را که شما انجام آن را تغییر دهید? چگونه ما می دانیم که ما در حال امن هنگامی که ما در حال کشیده شدن.”

تماس با ویلتون Jackson @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>