مطالعه آلمانی: آمریکا تنها تشخیص 1.6 درصد از COVID-19 موارد

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

محققان آلمانی می گویند که ایالات متحده تنها تشخیص 1.6% از رمان coronavirus موارد نشان می دهد وجود دارد در حال حاضر ممکن است برخی از 26 میلیون عفونت های سراسر کشور 1 میلیون در فلوریدا و چند ده میلیون نفر در سراسر جهان است.

در راه یک برنامه به طور بالقوه بسیار بالاتر مخرج حاکی از اخبار خوب بسیار پایین تر از نرخ مرگ و میر بیش از پیش می ترسید. اما به دلیل تاخیر و یا ناکافی آزمایش محققان آلمانی نیز نتیجه بگیریم که زمان مورد شمارش نیست اطلاعات بسیار مفید به ویژه در آمریکا و ایتالیا و اسپانیا و انگلستان که در آن پاسخ به COVID-19 شیوع بیماری بوده است کندتر است. به طوری که آنها تماس فوری برای بهبود در تشخیص عفونت های جدید برای مهار این ویروس و جلوگیری از دوم و پس از آن “امواج” از گسترش.

“این نتایج به این معنی نیست که دولت ها و سیاست گذاران نیاز به ورزش احتیاط شدید در هنگام تفسیر مورد اعداد برای برنامه ریزی اهداف” سباستین Vollmer, استاد توسعه اقتصاد در دانشگاه گوتینگن گفت: در یک بیانیه آماده.

این مطالعه توسط Vollmer و مسیحی Bommer دیگر اقتصاددان در دانشگاه گوتینگن شد و به تازگی منتشر شده در مجله لانست بیماری های عفونی.

یافته های خود را در پی محققان در دانشگاه واشنگتن در این هفته بسیار کاهش پیش بینی مرگ و میر و کمبود تخت بیمارستان در فلوریدا و در جای دیگر پس از هجوم داده های جدید.

مطالعه آلمانی نیز می آید بر روی پاشنه از آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی بی باک امیدوار است که هوای گرم و مرطوب آب و هوا در تابستان ممکن است آهسته گسترش این ویروس جدید است. پنل ارسال گزارش به کاخ سفید اخیرا گفت پژوهش حاضر پشتیبانی نمی کند که فرضیه.

در مطالعه خود Vollmer و Bommer با استفاده از برآورد COVID-19 مرگ و میر و تا زمان مرگ برای تست کیفیت از رسمی coronavirus پرونده. آنها دریافتند که کشورها تنها کشف شده به طور متوسط حدود 6 درصد از عفونت کروناویروس. ایالات متحده تشخیص داده و تنها 1.6 درصد از COVID-19 عفونت های شناسایی و انگلستان تنها 1.2 درصد.

محققان می گویند کافی تست و نتیجه عدم حاوی ویروس ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از کشورهای اروپایی در حال درد و رنج بسیار بالاتر COVID-19 مصدوم شماره از آلمان که شناسایی حدود 15.6 درصد از عفونت در مقایسه با تنها 1.7 درصد در اسپانیا و 3.5 درصد در ایتالیا. کره جنوبی شناسایی شده تقریبا نیمی از آن عفونت.

محققان تخمین می زنند که در مارس 31, ایالات متحده آمریکا به حال بیش از 10 میلیون coronavirus عفونت اسپانیا تا به حال بیش از 5 میلیون ایتالیا حدود 3 میلیون و انگلستان در حدود 2 میلیون نفر است. در همان روز دانشگاه جانز هاپکینز تعاملی نقشه های آنلاین نمایش داده می شود کمتر از 900,000 موارد تایید شده در سطح جهان به این معنی که اکثریت قریب به اتفاق عفونت رفت و کشف نشده.

از بعد از ظهر پنجشنبه (8 آوریل), فلوریدا, وزارت بهداشت, گزارش 16,364 coronavirus موارد و 354 مرگ و میر. که شامل 106 نفر در بروارد و دو مرگ. اما اگر محققان آلمانی’ فرض که تنها 1.6 درصد از ایالات متحده موارد در حال شناسایی صادق است برای فلوریدا و Brevard, دولت می تواند در حال حاضر برخی از 1 میلیون عفونت و شهرستان در بیش از 6,600.

مورد نرخ مرگ و میر در محدوده 1.1% در آلمان به 11.7 درصد در ایتالیا و آلمان محققان توجه داشته باشید نشان می دهد تفاوت های گسترده در کیفیت از کشورهای پرونده. پس از تایید نرخ مرگ و میر ممکن است “بسیار ضعیف پروکسی برای درست عفونت نرخ مرگ و میر اگر تعداد زیادی از عفونت های کشف نشده باقی می ماند” محققان نوشت.

“با وجود چنین ابهامات سیاست گذاران تکیه به شدت در برون یابی از گذشته روند که برنامه ریزی پاسخ به همه گیر” محققان گفتند.

Vollmer و Bommer استفاده گزارش شده عفونت نرخ مرگ و میر در ووهان چین به عنوان یک معیار برای کشورهای دیگر و محاسبه عفونت نرخ مرگ و میر برای 40 اکثر کشورهای آسیب دیده با استفاده از جمعیت ملل متحد اطلاعات صحیح برای تفاوت در سن توزیعهای. چرا که مردم از بازگشت به ووهان شده اند منوط به آزمایش های گسترده محققان گفت: “قابل توجهی underdiagnosing بعید است که ارائه اعتماد به نفس در این شماره است.”

در همه کشورها تعداد موارد تایید شده در مارس 17 بود قابل ملاحظه ای پایین تر از آنچه می شده اند و انتظار می رود با توجه به تعداد مرگ و میر گزارش شده دو هفته بعد.

پایان دادن به محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله نیاز به کاهش قوی در انتقال از موارد جدید اما همچنین پیشرفت های عمده در سازمان ملل’ توانایی برای تشخیص عفونت های جدید به طوری که آنها می تواند جداسازی بیماران آلوده و اثری که آنها را در تماس با محققان گفتند.

“در غیاب چنین اقدامات ویروس ممکن است کشف نشده باقی می ماند و دوباره برای یک مدت زمان طولانی و شیوع جدید است به احتمال زیاد فقط یک موضوع از زمان” محققان نوشت.

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

برآورد COVID-19 نفر در ایالات متحده

  • عفونت نرخ مرگ و میر — 0.96%
  • مرگ و میر (31 مارس) — 3,873
  • موارد تایید شده (17 مارس) — 6,421
  • برآورد عفونت (17 مارس) — 404,390
  • برآورد نرخ تشخیص — 1.59%
  • تایید موارد (31 مارس) — 188,172
  • برآورد عفونت (31 مارس) — 11,850,950
  • سهم از جمعیت آلوده (31 مارس) — 3.58%

منبع: Sebastian Vollmer و مسیحی Bommer, دانشگاه گوتینگن

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>