‘توانید چیزی انجام می شود’: Mississippians بیان سرخوردگی بیش بیکاری سیستم

لدگر | No comments

دو هفته پس از سینتیا تامپسون از دست او هتیزبرگ دندانپزشکی دفتر کار با توجه به کروناویروس و او هنوز نتوانسته به یک فایل بیکاری ادعا می کنند.

56 سال سعی کردم به درخواست آنلاین, اما او را فراموش کرده رمز عبور و قفل کردم ، پس او را ترک صوتی, ارسال ایمیل, حتی متوقف برنده مرکز کاریابی برای دیدن اگر او می تواند کمک. او تبدیل به دور: حتی اگر می سی سی پی کار دفاتر باقی می ماند کارکنان آنها بسته شده اند به بازدید کنندگان با توجه به این ویروس است.

“من خسته از این سیستم قطعی” تامپسون گفت: پنج شنبه. “دو هفته — بدست آوردن چیزی انجام می شود.”

مقامات دولتی می گویند که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن سرعت با بی سابقه تقاضا برای مزایای بیکاری به عنوان ویروس باعث اخراج های دسته جمعی در سراسر کشور. دو هفته پیش بیش از 5000 نفر ثبت ادعا می کند حدود پنج برابر تعداد معمول است. در هفته گذشته تعدادی از متقاضیان رسید دوباره به حدود 31,000.

“من فکر نمی کنم این آمار به اوج خود گفت:” جکی ترنر مدیر اجرایی, می سی سی پی وزارت امنیت اشتغال و یا MDES.

مربوط به: ‘آن را ‘جنون’: آنها شغل خود را از دست به کوروناویروس. در حال حاضر آنها نمی تواند فایل برای بیکاری

شرکت ها در سراسر کشور هنوز تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به وضع کارکنان خاموش ترنر گفت. یک گزارش اخیر توسط موسسه سیاست اقتصادی برآورد شده و دولت می تواند از دست دادن حدود 110,000 مشاغل با توجه به این ویروس بیش از چند ماه آینده.

MDES در تلاش است برای انطباق ترنر گفت. این سازمان بیش از دو برابر کارکنان آن پاسخ بیکاری تلفن تماس و دست زدن به برنامه های کاربردی در روزهای اخیر. از این هفته آن ساعت تدریس خصوصی در خانه گسترش یافته بودند و از 7 صبح تا 10 شب هر روز.

بعد تا ترنر گفت: آژانس باید ادغام فدرال تغییرات نرخ بیکاری سیستم. این ترفند به تازگی تصویب شده توسط کنگره در پاسخ به این ویروس در نهایت اعطای مردم بیکار اضافی 600 $در هر هفته و اجازه می دهد تا انواع بیشتری از کارگران را به واجد شرایط برای مزایای. ترنر گفت: MDES است که هنوز هم در انتظار راهنمایی از وزارت کار ایالات متحده در مورد چگونگی ادامه.

مرتبط با: می سی سی پی بیکاری موج: 31,000 فایل ادعا در یک هفته به عنوان coronavirus ویران کسب و کار

بسیاری از Mississippians هنوز هم نمی توانید ادعای خود را ثبت و حتی پس از تلاش برای روز و برخی مشکلات دیگر مواجه می شوند در روند درخواست. بسیاری می گویند خط تلفن ندارد حتی حلقه. گاهی اوقات پس از اینکه در انتظار قرار داده تماس به نظر می رسد به قطع به صورت خودکار.

یک زن که خود را از دست داده کازینو کار گفت که او قادر به پرونده ادعای خود را آنلاین — تنها به گفته او ادعا شد که حسابرسی است. برای ادامه او نیاز به تماس با یک ضعف خط تلفن. او در نهایت شنیده بازگشت از یک MDES کارمند پس از درخواست کمک از آمریکا تشکر. استیون پلازای ،

برنت Elmer از گرانادا به تازگی گذاشته شدن از یک رستوران کار. “آنها گفت: زمانی که این است بیش از, شما باید یک کار برای بازگشت به او گفت:” از کارفرمای خود, اما او افزود که مشخص نیست که خواهد شد. مانند بسیاری از او می خواهم برای اعمال نرخ بیکاری سال پیش و MDES سیستم نمی خواهد اجازه می دهد او را به دوباره وارد شوید.

بنابراین Elmer, 42, خواستار آغاز شده اما او گفت که این خط اغلب “آویزان تا قبل از آن حتی حلقه.” او سعی کرد با ارسال ایمیل کردم ولی هیچ پاسخ. او در نهایت پر کردن یک فرم آنلاین قرار دادن آن را در یک درایو انگشت شست و سعی در ارائه آن به یکی از مراکز کار که در آن او اجازه داخل. در نهایت او گفت که او قادر به به طور مستقیم ایمیل همان دفتر پر کردن برنامه جمعه بود و او در انتظار پاسخ.

“این بیش از یک بدون هیچ زحمتی” المر گفت.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته که بیکار Mississippians هستند “توجیه” در شکایت خود را در مورد سیستم اما او خواست صبر و گفت: بسیاری از کشورهای دیگر روبرو هستند همان چالش انطباق بسیاری از متقاضیان جدید.

“سعی در نگه داشتن صبور باشید” ریوز گفت. “ما سخت در حال کار برای حل چالش های است که از این و از شما خواهد پرداخت.”

“ما همه در این با هم در می سی سی پی” ترنر گفت. “MDES نیاز به کمک از دولتی و کمک به همسایگان خود و خانواده و دوستان (فایل خود را ادعا می کنند). برخی از مردم خارج وجود دارد که بیشتر با تکنولوژی تخصص یا زمینه بیکاری در گذشته آنها می تواند کمک بزرگی به دیگران در نیاز از بیکاری که فکر آنها هرگز نیاز به فایل بیکاری و پیدا کردن خود را در این وضعیت است.”

در اینجا منابع مختلف برای پر ادعا و ویروس-تغییرات مربوط به سیستم:

  • ادعا می کند می تواند در زمینه راه اندازی یک حساب کاربری در MDES وب سایت mdes.ms.gov. این وب سایت نیز ارائه می دهد یک بیکاری دانلود نرم افزار, فرم است که می تواند ایمیل فرستاده شده به [email protected] بیکاری پرسش را می توان به [email protected] اولیه MDES خط تلفن شماره برای پر ادعا است (888) 844-3577 با ساعت از 7 صبح تا 10 شب در روز است.
  • در حالی که محلی نفع خود کار مراکز بسته شده با توجه به این ویروس در آنها در حال حاضر پذیرش بیکاری برنامه های کاربردی از طریق تلفن و ایمیل ترنر گفت. یک لیست از ایمیل و شماره تلفن دفاتر در سراسر کشور در دسترس است در وب سایت آژانس.
  • مقامات همچنان به مردم یادآوری کند که در صورت تصویب برای منافع آنها اعمال خواهد شد عطف به ماسبق به هر زمان که فرد خود را از دست داده است. تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط ریوز دیگر وجود دارد یک هفته مدت زمان انتظار برای دریافت مزایای و گیرنده لازم نیست برای اثبات آنها به دنبال کار دیگری. مزایای خواهد شد عطف به ماسبق. مزایا پرداخت می شود به دو روش: پرداخت مستقیم یا MDES-صدور کارت اعتباری.
  • با وجود لغو کار-جستجوی مورد نیاز در طول ویروس, افراد تایید شده برای مزایای هنوز هم باید فایل هفتگی “گواهینامه” آنلاین به حفظ پرداخت. آژانس توصیف آن مورد نیاز ارائه می دهد و چند دیگر, پاسخ به سوالات متداول در وب سایت خود را.

هفته گذشته کنگره با تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک به نام Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل برای کمک به کارگران و کسب و کار در مواجهه با مشکلات ناشی از ویروس است. یکی از راه های آن کمک خواهد کرد که افراد بیکار در می سی سی پی است با ارائه اضافی 600 $در هر هفته از طریق ژوئیه به پایه مقدار آنها در حال حاضر دریافت مزایای. قانون اجازه می دهد تا فرفره اقتصاد کارگران مانند رانندگان برای بارگذاری و یا Lyft پیمانکاران مستقل و مترجمان آزاد برای دریافت نرخ بیکاری.

مرتبط با: Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

ترنر گفت: MDES و دیگر دولت بیکاری آژانس هنوز در انتظار راهنمایی از دولت فدرال چگونه به ادغام جدید پرداخت و واجد شرایط بودن به سیستم های خود را. که به معنی آن را ممکن است برخی از فرفره, اقتصاد, کارگران محروم خواهد شد اگر آنها درخواست بیکاری در حال حاضر, اما می تواند در تایید یک هفته دیگر یا دو.

علاوه بر ترنر گفت: مردم آغاز کرده اند و نه دریافت اضافی $600 در این هفته خود سود پرداخت اما پرداخت خواهد شد به احتمال زیاد توان عطف به ماسبق برای این هفته است. این بدان معناست که برخی از دریافت کنندگان می تواند دریافت یک بررسی برای $1200 یا بیشتر در هفته آینده.

تامپسون در هتیزبرگ مقیم گفت که او امیدوار او را تایید مزایای سرعت. او گذاشته شد به عنوان مدیر یک دفتر دندانپزشکی در 17 مارس و معلوم نیست که او را به نام بازگشت به کار. Coronavirus همچنان به گسترش به سرعت در می سی سی پی با 181 مورد و سه مورد مرگ گزارش شده جمعه.

“این فقط من نیاز به یک پاسخ” تامپسون گفت. “من هیچ پول در آینده است. من ازدواج نکرده — که من تنها درآمد.”

آیا شما از دست دادن شغل خود در می سی سی پی با توجه به کروناویروس? من می خواهم به شنیدن داستان خود را — و چگونه دولت ما بیکاری سیستم برای شما کار می کند. به من ارسال یک ایمیل [email protected] یا من تماس 601-317-7476. شما همچنین می توانید پیدا کردن من در توییتر @lramseth.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>