قطعی بازی های آنلاین رستوران بسته در پالم اسپرینگز مالک نقل اجاره بالا

مایدزرت | No comments

در کسب و کار برای کمتر از یک سال پالم اسپرینگز بازی های آنلاین رستوران شناخته شده برای آن دسته از 1980s تصویری بازی چهارشنبه اعلام کرد که این بسته خود را درب.

در یک پست به قطعی رسمی Facebook صفحه صاحبان ذکر شده در بالا اجاره به عنوان علت بسته شدن آن است که همچنین در روز شنبه.

“ما تا به حال یک چشم انداز برای گرد هم آوردن یک جامعه در انتهای شمال پالم اسپرینگز و یک محل برای اجرای این چشم انداز یک ساختمان که خالی بوده است برای سال های بسیاری است. متاسفانه در حال حاضر ما می دانیم که چرا این ساختمان خالی بوده است — یک صاحبخانه که ارزش پول بر جامعه” صاحبان نوشت: در این پست.

مالک مشترک Stephen هانسن گفت: او تصمیم گرفت در روز سه شنبه را تعطیل قطعی است. هانسن گفت: او به احتمال زیاد بازگشایی در لس آنجلس اما او علاقه مند به ماندن در Coachella Valley اگر فرصت ناشی میشود.

هانسن گفت: سال گذشته بود و او قدردانی مشتریان خود را.

“مردم در آمد و هیجان زده بودند به صورت بالقوه خود را,” او گفت:. “این یک تجربه یادگیری بزرگ. ما تا به حال سرگرم کننده با آن.”

اظهار نظر در Facebook پست پالم اسپرینگز شهر Councilwoman کریستی Holstege به نام این بسته “از دست دادن بزرگ برای این شهرستان است.” دیگر مشتریان چپ نظرات ابراز غم و اندوه در مورد بسته شدن.

هانسن گفت: او قدردانی غلیان احساسات پشتیبانی که او به نام “تلخ و شیرین.”

قطعی باز در مارس در 2080 N. کف دره درایو در بخش شمالی پالم اسپرینگز.

تعطیلی: Mr. G ‘ فروشگاه اسباب بازی بسته در پالم اسپرینگز

تعطیلی: برای همیشه لطفا برای 21 در رودخانه در رانچو مایراج بسته

هانسن گفت: کویر و خورشید در ماه دسامبر که محل نام خود را از رایانه ای قابل تامل است که گاهی اوقات رخ می دهد در پیری بازی های ویدئویی است. او گفت هدف او این بود برای ایجاد یک کسب و کار موفق در یک قسمت از شهر است که تا به حال بالقوه برای تبدیل شدن به یک متمرکز سرگرمی منطقه.

در ماه دسامبر نوار و رستوران برجسته 43 گذرگاه طاقدار بازی ها و دکور از 1980s و 1990s. بازی های ویژه شامل Pac-Man خر کنگ خیابان جنگنده II, NBA Jam و حتی Skee توپ.

هانسن گفت: بازی های آنلاین میله وجود دارد در سراسر جنوب کالیفرنیا و ایمن تر بازی های ویدئویی شامل یک فرایند رقابتی.

مشتریان در ابتدا پرداخت هزینه ورودی که رفت به سمت غذا و سرگرمی است. توضیح روند به مشتریان شد ضرر و ورود آزاد شد اما بازی های ویدئویی هزینه 25 سنت فقط مانند آنها چند دهه پیش.

اخیرا در ماه دسامبر قطعی شد و هنوز هم در حال گسترش خود را با خدمات پنجره به آن را آسان تر برای مشتریان برای سفارش غذا که عمدتا متشکل از کامبوج ظروف.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>