‘Go baby go!’ جمعیت همگرا در فضای ساحل برای SpaceX crewed ماموریت

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: این نگاه ویژه در این جمعیت در سراسر Brevard County برای SpaceX خدمه اژدها راه اندازی: Britt Kennerly نویسنده; همکاران ریک نیل اریک راجرز سوزی لئونارد تیم والترز جان تورس تیم Shortt, اریک Hassert کریگ بیلی و مالکوم Denemark.

چک لیست راه اندازی, SpaceX, خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 دوم تلاش.

آفتاب? پر از لکه اما مداوم است. نم نم باران? راجر. Dark, تهدید ابرها در بار? شما آن را می دانم. آن را فلوریدا میشم.

موفق پرتاب? مثبت!

جمعیت? شما شرط می بندم و در بزرگتر و بسیار خوشحال اعداد از روز چهارشنبه بعد از اولین تلاش برای راه اندازی اولین crewed ماموریت در نه سال از خاک ایالات متحده آمریکا.

برای تماشای فضانوردان آمریکایی باب Behnken و داگ Hurley قدرت را به مدار فضا, طرفداران آمد مشتاق و آماده برای rockin’ موشک اکشن شنبه. از آنها آمد فقط پایین خیابان و یا در اطراف گوشه و به عنوان دور به عنوان ماساچوست کلرادو و اورگان است.

آنها zeroed در برخی از 72-مایل طولانی Space Coast مشهور سواحل شنی. جبهه متری. رستوران پارکینگ. پشت جاده های شناخته شده بیشتر به مردم محلی و جانبازان از راه اندازی از 1960s ، هر نقطه در کنار ایالات متحده 1 شمال به جنوب.

رو به مشرق و westbound وسایل نقلیه پارک شده بودند در تمام طول Beachline — که دولت جاده 528 — ساکنان خود را مشغول ماهیگیری, پخت و پز کردن و یا راه اندازی دوربین های. نزدیک به اسکودوی کیپ کاناورال موسیقی کارائیب فیلتر از یک کامیون بستنی و چادر و سایبان های فراوان بودند.

بازدید کنندگان در فضایی مشاهده پارک در تیتوسویل trickled در یک سرعت ثابت چند با پوشیدن ماسک و بیشتر پرداخت کم و یا هیچ به ذهن اجتماعی فاصله. جمعیت رشد به حدود 300 نفر به عنوان نور باران شروع به سقوط 90 دقیقه قبل از برنامه ریزی شده راه اندازی.

به سلامتی زنگ زد به عنوان Falcon 9 rocket برداشته از پد در سراسر رودخانه است. به عنوان آن تبحر طریق ابرها شعارهای “ایالات متحده آمریکا” و “SpaceX” تکرار را از طریق پارک.

“عالی است. یک رویداد تاریخی گفت:” میامی ساکن مارک فرانکلین که نگاه با همسرش, Deb و پسر جوان خود را. Max.

“من و زندگی در فلوریدا, همه زندگی من و من هرگز دیده می شود یک راه اندازی و برای اولین بار یک به یک تجاری راه اندازی آن را فقط فوق العاده است.”

بیشتر: فضای دوستدار جمعیت زود می رسند با وجود بارندگی و تشویق به رغم ناامیدی

Bellaby: عکس از جمعیت در پل SpaceX برای راه اندازی توجه ما را اسیر — واقعی

برای علامت گذاری ولنت از اورلاندو این رویداد چیزی فوق العاده ویژه با توجه به نه سال فاصله از آخرین crewed راه اندازی از ایالات متحده است.

“من همیشه می خواستم به یک فضانورد وقتی که من بزرگ شده,” ولنت گفت. “این عالی بود.”

اواسط شهرستان کوچک اما آوازی جمعیت اشاره گوشی های هوشمند نسبت به مرکز فضایی کندی در ورودی به رودخانه ارتفاعات محله خاموش رودخانه هند درایو درست در جنوب جاده دولت 528.

“آنها آن را انجام داد!” یک زن جوان فریاد زد: هدف دستگاه خود را heavenward به عنوان موشک افزایش یافت. “من هرگز چیزی شبیه به این! برو عزیزم برو!”

پارکینگ شد تنگ در کلی پارک در جزیره مریت و احساسات زد بالا پس از راه اندازی.

“این شگفت انگیز بود گفت:” کریستی هرناندز از میامی. “ما سوار چهار ساعت از میامی جمعه تنها به آن اسکراب پس ما را از خانه و برگشتم تا امروز. من می خواستم دو پسر (سنین 7 و 4) به دیدن یک راه اندازی. من تا به حال دیده می شود یکی پس از دوم-به-آخرین شاتل (STS-134, Endeavour) در سال 2011.”

در کاکائو در ساحل اسکله کسانی که مایل به آمار تفرجگاهی برای یک آبجو و یا یک حمام شکستن تا به حال به تحت دما را بررسی کنید. دیگران بی شماری رهبری مستقیما به شن و ماسه برای نخست نقطه مشاهده.

در روز اول راه اندازی تلاش تمپا ساکنان خوزه ویارئال و آنا Salazar سوار از طریق آب و هوای طوفانی برای رسیدن به اسکله. و سپس راه اندازی شد پاک.

این بار زن و شوهر رزرو یک شب جمعه سرنشین یک قایق بادبانی در جزیره زمان مارینا در کوکو بیچ و اوایل روز شنبه شروع می شود.

ردی از یک سایه نقطه در زیر اسکله ویارئال راه اندازی یک دوربین بر روی یک سه پایه روت به سمت کیپ.

“این رفتن به تاریخ برای ملت ما” ویارئال گفت.

جمعیت متراکم فضای سواحل سواحل نگران کننده آب و هوا آخر هفته نیز آورده ایمنی اضافی گشت.

Brevard County اقیانوس نجات رئیس ایسن Witcher گفت: آژانس “تا کارکنان” نجات غریق برای راه اندازی تلاش, پیش بینی تعطیلات-جمعیت زیادی.

“ما در حال حاضر در رنگ قرمز پرچم بیماری نیز برای جریان های پاره” همه چیز گفت.

در بندر کاناورال مارکوس Gjurekovec و برنا Kroeker کلرادو همراه با مارکوس’ مادر سوزان Gjurekovec از تمپا نشسته در صندلی ساحل در پارکینگ این یارو.

Gjurekovec صاحب Humanauts یک فضای کوچک با مضمون شرکت. یکی از ماموریت های آن است به جرقه علاقه به فضا در افراد جوان است.

او و Kroeker راند 30 ساعت از دنور به دیدن بازگشت انسان spaceflight راه اندازی از خاک آمریکا.

“من جوان بودم زمانی که آخرین شاتل فضایی راه اندازی شد” Gjurekovec گفت. “این هیجان انگیز است که ما را وادار به انجام این کار دوباره.”

Brianna و دیوید آلن بودند در فضای سواحل این هفته به دلیل دیوید یک مهندس برق بود, مصاحبه با SpaceX.

“این چیزی بود که برای دیدن” Brianna گفت: پس از راه اندازی. “من نمی دانم آنچه که من انتظار داشتم اما انتظار نداشتم که.”

شوهر او شگفت زده شد که پس از راه اندازی سر و صدا. “من می دانستم که ما به شنیدن آن به تاخیر افتاد” او گفت:, اما آن را در زمان طولانی تر از او انتظار می رود.

پایین جنوب, 10:15 صبح به ساحل دسترسی پارکینگ در Indialantic و بندر هند در ساحل پر بود به سرعت.

جنوب سواحل به طور معمول محبوب راه اندازی مشاهده سایت. اما کیپ کاناورال را Kyle Lapic بازدید از بستگان می گوید: او به دنبال به جلو به نه تنها این, راه اندازی, اما آینده “جدید” عصر اکتشافات فضایی.

“راه اندازی اجازه می دهد تا ما را به فشار محدودیت های فن آوری ما توانایی و اجازه می دهد تا ما را به توسعه عمیق تر درک علمی جهان,” او گفت:.

من هیجان زده می شود بخشی از دوره جدید در فضا پرواز و معتقدم که ما باید همچنان به سرمایه گذاری در, خلاق فکری و اقتصادی و جاه طلبی های این کشور است.”

پشت در کاکائو در ساحل بیلی Lucas, 11, از اورلاندو و مادرش امیلی Feinstone, بنا کردن یک نقطه درست در شمال اسکله. Feinstone عینک آبی ناسا ballcap برای دفع آفتاب.

دو بازدید از مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده برای سال 2017 خورشید گرفتگی و پرتاب موشک در سال 2019.

“من می خواهم برای رفتن به فضا اردوگاه چون من فوق العاده علاقه مند به علم پشت آن است. و من واقعا می خواهید بدانید که چگونه همه چیز کار می کند. این واقعا سرد” ششم-گریدر گفت.

و که دوست دارم از فضای فراتر از سن جمعیت: مامان, فضا, فن, بیش از حد.

“من شده است با وسواس فضا از آنجایی که من بچه بودم” گفت: Feinstone یک حسابدار.

“من می خواستم برای رفتن به فضا اردوگاه اما مادر من به من اجازه نمی داد. بنابراین من تصمیم به ارسال فرزند من در چند سال آینده بعد از این همه COVID مسائل آرام.”

و برای یک معلول نیروی دریایی ایالات متحده کهنه آن را یک وطن پرست تجربه.

مایکل Mathews و 10 تعطیلات بستگان از Dandridge, تنسی, سوار از Kissimmee بی توسط یکی دیگر از iffy پیش بینی آب و هوا.

“این تاریخ ، شما دو آمریکایی ها راه اندازی شد که از امریکا برای اولین بار از سال 2011 گفت:” Mathews.

“این فضا نیروی. این آغاز کار است. شما رو Elon Musk — درخشان ، تاریخچه آن در ساخت.”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>