“خدا در قلب ما’: ولی مسیحیان و یهودیان به جشن تعطیلات آنلاین

مایدزرت | No comments

کشیش اسحاق Elguera از C3 Church برای تلفن های موبایل خوش بین در مورد آینده خدمات عید پاک حتی اگر اعضا قادر نخواهد بود برای جمع آوری در پالم دزرت کلیسا در روز یکشنبه ،

“این یک زمان برای ما به تغییر چیزی است که ما فکر عادی بود به ما” Elguera گفت. “ما همیشه تاکید بر این ساختمان در هر se, اما ما می دانیم که رابطه ما با خدا در قلب ما و در زندگی ما و در خانواده های ما و در جوامع ما.

امسال عید پاک و عید فصح را جشن خواهد گرفت هرگز مانند قبل با توجه به همه گیر جهانی و ممنوعیت اجتماعات بزرگ برای مقابله با کروناویروس عفونت. کلیساها که تا به حال هیچ و یا بسیار کم تجربه با تکنولوژی و جریان مجبور به انطباق با نرم افزار جدید مانند زوم و تغییر آنها چگونه انجام خدمات.

C3 همیشه livestreamed خدمات و استفاده از وب سایت خود را به ارائه پادکست ها و موسیقی برای اعضای آن و آنها با استفاده از عید پاک در این سال به بازگشت به ریشه های ایمان مسیحی.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم برای عید پاک است که آن را بازگشت به ریشه های که ما به عنوان مؤمنان و اگر ما به عقب برویم با توجه به کتاب مقدس چگونه کلیسا آغاز شده بود در خانه” Elguera گفت. “این بود که مردم با شنیدن اخبار خوب و مصرف آن به محله خود و زندگی که خدا می خواست برای ما. ما در حال تلاش برای بازگشت به ریشه های ما و تأثیر فوری ما جوامع و خانواده ها و همسایه ها و تغییر خدا بر ما می شود.”

کریس Lomeli: پالم اسپرینگز خواننده انجام منظقه را به ‘لبخند’ به ساکنان دره

مجازی عروسی: Coronavirus منجر به فوق العاده مجازی عروسی برای پالم اسپرینگز زن و شوهر

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کشیش, Monsignor Howard لینکلن از کلیسای قلب مقدس در پالم دزرت گفت: آنها به طور معمول به جای 10000 نفر بیش از 10 خدمات در عید پاک. روز یکشنبه KMIR-تلویزیون را زنده طلوع آفتاب در ساعت 6 صبح شامل لینکلن شماس و یک خواننده با یک دوربین اپراتور بیش از 100 فوت دور.

لینکلن گفت: چالش وجود دارد که شما را به یک جامعه آیینی مانند عید پاک آنلاین.

“این خیلی متفاوت به دنبال یک دوربین و تظاهر وجود دارد 1500 نفر گوش دادن به شما در pews” لینکلن گفت. “شما باید سعی کنید به عمل طبیعی و به یاد داشته باشید این خیلی مهم است. ما (توده ها) بر روی وب سایت ما و در یوتیوب. این تلاش های ما برای حفظ تماس بگیرید و اجازه دهید آنها را می دانم که ما آنها را دوست داریم آنها را به فکر و ما در حال رها کردن آنها را. ما در حال تلاش برای آوردن ایمان ما به آنها. کلیسا باقی مانده کلیسا حتی آنلاین.”

اما لینکلن و قلب مقدس می خواهد خود را به محله های کشیش نشین بدانند که آنها را رها نمی کند و با قرار دادن یک اولویت بالا در حفظ تماس با همه آنها.

“بسیاری از مردم پیدا کردن آسایش و آرامش در ایمان خود و این خیلی مهم است که ما برسد و آنها را به یاد خدا آنها را ساخته خدا آنها را دوست دارد و آنها خدا هدیه ویژه به خود” لینکلن گفت. “هنگامی که بار واقعا سخت خدا را در یک راه بسیار ویژه منازعه ما در عمیق ترین اعماق زندگی ما و نمی خواهند به ما اطلاع دهید. برای ما محاصره روح من فکر می کنم خدا به ما می دهد و آرام با ارنج زدن از خانه و قدرت.”

Rev. کاتلین کلی موقت پیشوا از سنت مارگارت کلیسای اسقفی در پالم دزرت گفت که کلیسا حفظ جامعه از طریق اینترنت “به عنوان خوب نیست به عنوان چهره به چهره” اما معتقد است تجربه مفید خواهد بود به عبادت.

“آن را تشدید هر کس قدردانی چقدر در آن به معنی با هم” کلی گفت. “نکته دیگر این است که هنگامی که ما مجاز به دریافت دوباره با هم جسمی ما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به بهتر ما توسعه و ارزشمند به دلیل از افرادی که ممکن است خانه نشین به هر دلیلی و فقط ممکن است محدودیت های زمانی. در آینده با آنچه که ما در حال یادگیری ما قادر به انجام یک کار بهتر به لمس آن مردم است.”

سنت مارگارت نمی livestream یک سرویس با یک گروه کر در کلیسا, اما آنها را با استفاده از زوم برای گرد هم آوردن جامعه خود و رکورد یک سرویس که شامل این فرصت را برای مردم به شرکت به عنوان آنها را تماشا.

صالح احمد صالح را رهبر جامعه اسلامی جامعه Coachella گفت: آوریل 24, جشن رمضان بیش از حد دشوار است برای قرار دادن با هم به عنوان coronavirus سراسر کشور گسترش می یابد.

“ما می تواند هر چیزی را انجام دهید. ماه رمضان متفاوت خواهد بود” صالح گفت. “این آسان نیست. آن را نه فقط در ماه رمضان و مسلمانان (coronavirus) است که دشمن در برابر همه. آن را نمی توانیم از مسلمانان مسیحیان و یهودیان و یا سیاه و سفید. ما همه در برابر ویروس.”

‘اگر شما یک درب ما پیدا کردن یک پنجره’

محلی جامعه یهودی چالش ها در اتصال در عید فصح آغاز می شود که در غروب آفتاب در 8 آوریل به پایان می رسد و مارس 16.

جولی Hirsh, جامعه, توسعه, مدیر برای خانواده یهودی خدمات صحرا گفت: این سازمان دریافت کرده است بسیاری از تماس های تلفنی از سالمندان که بدون خانواده و نمی خواهید به تنهایی در عید فصح. آنها ارائه خواهد شد Seder برای بازماندگان هولوکاست و تلاش برای اشاره به کسانی خواهد شد که به تنهایی به مجازی Seders.

“این یک چالش برای بسیاری از سالمندان ما که لزوما در اینترنت متصل و (نمی دانم) چگونه به استفاده از مجازی دستگاه,” Hirsh گفت. “بدیهی است که کسی نمی تواند بیش از آمده و آنها را نشان می دهد و یا مجموعه ای از کامپیوتر خود را تا به طوری که آنها احساس راحتی با ورود به این مجازی فرمت های.

“حداقل در زوم شما می توانید ببینید اما تا زمانی که کامپیوتر شما دارای یک دوربین جزء” Hirsh گفت. “آن را مانند چالش های حفظ تاشو. اگر شما یک دوربین بر روی کامپیوتر خود را و ببینید هر کسی که درگیر در Seder و می توانید آنها را ببینید شما حداقل کمی احساس بیشتر شبیه به یک جامعه است.”

Arava Talve اصلی از Avi Levine مدرسه مذهبی در معبد سینا در پالم دزرت گفت: “اگر شما یک درب ما پیدا کردن یک پنجره. این چیزی است که ما یهودیان انجام دهد. شما نمی توانید ما را و ما در حال رفتن به آمده به عقب” در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“عید فصح به یاد ما فرار از مصر و مسیر ما را از بردگی به آزادی بنابراین ما از طریق این فرایند Seder امید به احساس آزادتر در پایان” Talve گفت. “این بسیار مشارکتی مراسم با بسیاری از نمادگرایی در آن در مورد تبدیل شدن به آزادتر. ما می دانیم آنچه در آن بود به بردگان در مصر و بنابراین بخشی از هدف ما این است برای کمک به جوامع دیگر با آزادی خود را به عنوان به خوبی. تا زمانی که ما همه آن را به کار نمی رود. همه ما نیاز به رایگان و تجربه شیرینی از آزادی است. که چه Seder مورد است.”

معبد سینا نگه داشتن جامعه خود متصل از طریق اینترنت. آنها نقل مکان کرد همه شبات خدمات آنلاین و کلاس های Avi Levine مدرسه مذهبی در دسترس هستند برای دانش آموزان آنلاین. جامعه نیز به کار عبارتند از سالمندان است.

“ما باید نوجوانان ما تماس با ما مسن تر کاربران به کمک آنها حرکت تکنولوژی” Talve گفت. “ما در حال قرار دادن این کودکان به کار برای کمک به اعضای مسن تر جامعه برای اتصال. آن را بسیار آسان است اگر شما رشد نمی کند تا با این فن آوری است.

“ما در حال کار بر روی آن را هر روز و تلاش به دست ضرب و شتم” Talve گفت. “ما تا به حال یک برنامه موسیقی برنامه ریزی شده و ما هنوز در حال رفتن به آن را انجام دهد از طریق یکی از سیستم عامل های آنلاین با آقایی که رفتن به آن منجر. ما در حال تلاش برای نمی دهد تا هر چیزی که ما برنامه ریزی شده بود.”

خود را در نان فطیر

اگر شما هنوز هم انجام نشده خود را عید فصح خرید مواد غذایی Talve اعتبارات محلی وان فروشگاه برای داشتن همه چیز شما نیاز دارید از جمله سنتی عید فصح ظرف نان فطیر.

“نان فطیر است آنچه شما نیاز دارید در طول عید فصح” Talve گفت. “ما نمی زمان برای پخت نان ما بنابراین ما بدون نان به مدت هشت روز. برادر من یک خاخام در سنت لوئیس و او همیشه خواستار نان فطیر به عنوان ” نان از رنج.’ این نان در بازداشت توسعه و نان بدون نفس. که کل ایده از عید فصح. ما صرف کسانی که هشت روز از خوردن نان فطیر به جای نان به یاد داشته باشید آنچه که ما نیاز به انجام به طور آزادتر و آوردن آزادی بیشتر به زندگی دیگران است.”

برای کسانی که نمی خواهید به طبخ برای عید فصح شرمن دلی در پالم اسپرینگز و نخل کویر در حال فروش عید فصح وعده های غذایی برای carryout در $33.95. منهتن صحرا در پالم اسپرینگز ارائه وعده های غذایی برای $28.99.

با توجه به گوردون پوستر مدیر کل نخل کویر, محل, آنها در حال حاضر 140 قبل از دستور در روز جمعه. حدود 60 نفر از کسانی که سفارشات در حال رفتن به خانواده یهودی خدمات صحرا برای بازماندگان هولوکاست.

اما پوستر توافق کردند که عید فصح در طول یک بیماری همه گیر است که دشوار است برای برخی از.

“من فکر می کنم این باعث می شود ما را به تأمل در خانواده های ما به دلیل آن را در یک زمان جمع آوری که در آن خانواده خواهد آمد از شهر” پوستر گفت. “آن را مانند یک یهودی شکرگزاری. مردم می آیند در خارج از شهر اما در حال حاضر همه از هم جدا. من فکر می کنم مردم را نمی خواهد خانواده ها برای اعطا و از آنها قدردانی عمیق تر برای خانواده است.”

منهتن صحرا مدیر کل کیمبرلی گوزمان در روز جمعه گفت: آنها در حال ارائه غذا به مدت هشت Seders و 38 قبل از دستور برای carryout.

مانند شرمن, دسر مورد در منهتن صحرا خواهد شد که برخی از رفتار شیرین خود را عید فصح.

“ما باید برخی از دسر که به طور خاص ساخته شده حلال برای عید فصح” Guzman گفت. “ما در حال رفتن به flourless شکلات, کیک عسل, کیک, کیک اسفنجی و عید فصح macaroons. که همه تخصص مسائل برای تعطیلات. ما فقط رفتن به آنها را برای حدود چهار روز است.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>