Godbolt قتل محاکمه: کالبد شکافی عکس های نشان داده شده به داوران

لدگر | No comments

ماگنولیا — یک معاون کلانتر در پاسخ به یک اختلاف داخلی کشته شد یک ضربه به سمت چپ سر خود یک آسیب شناس پزشکی قانونی شهادت جمعه در مرگ مجازات و محاکمه مردی به اتهام قتل معاون و هفت نفر دیگر در می سی سی پی.

متهم ویلی Cory Godbolt نگه داشته و سر خود را کاهش داد به عنوان عکس از مرحوم Lincoln County معاون ویلیام Durr شد نشان داده شده بر روی صفحه نمایش در دادگاه در هفتمین روز از شهادت روزانه رهبر گزارش شده است.

Godbolt, 37 قبلا التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه. با توجه به شهادت قبلا در دادگاه اجرای قانون نامیده می شد پس از Godbolt رفت خود در خانه در مارس 27, 2017 و استدلال با همسر خود جدا در مورد فرزندان خود را.

Durr باربارا Mitchell, Toccara ممکن است و برندا ممکن است به ضرب گلوله کشته شدند به مرگ آن شب. دو نفر — 18-year-old اردن بلکول و 11 ساله Austin ادواردز — انفجار شدید در یک خانه دوم در ساعات اولیه 28 مه 2017. Ferral Burage و شیلا Burage یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند به ضرب گلوله به مرگ در یک سوم خانه چند ساعت بعد. Godbolt دستگیر شده بود در نزدیکی یک کسب و کار به عنوان او راه می رفت از Burages’ خانه, محققان گفت.

هیئت منصفه و حدود 75 نفر دیگر در دادگاه روز شنبه شاهد کالبد شکافی عکس از Durr برندا ممکن است و بلکول. مدار قاضی دیوید قوی هشدار به مردم در مورد گرافیک طبیعت, عکس, و حدود 10 تماشاگر در سمت چپ قبل از آنها نشان داده شده است.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

J. برنت دیویس با دولت دفتر معاینات پزشکی گفت: Durr به ضرب گلوله کشته شد و سه بار در خود چهره خود را به عقب و پشت سر خود را. پیش از آن در هفته Sheena ممکن است Godbolt سابق, همسر, شهادت او را دیدم Godbolt شلیک Durr در صورت.

دیویس گفت: کوچک هموراژیک علائم در Durr صورت تولید شده توسط تاثیر نسوخته یا نیمه سوخته و باروت ذرات نشان می دهد ضارب نزدیک بود به Durr هنگامی که تفنگ از کار اخراج شد. کالبد شکافی عکس نشان داد که خروج از زخم در پشت سمت چپ Durr را گردن.

دیویس گفت: همه زخم گلوله به طور بالقوه کشنده است اما در نظر او صورت شات نمی خواهد که به کشته شدن این افسر.

“با درمان های پزشکی می تواند او جان سالم به این؟” دستیار دادستان منطقه ایمپلنت Adams پرسید.

“من معتقدم که بله,” دیویس گفت:.

ضربه به Durr را نیز می تواند درمان شده اند و ممکن است منجر به مرگ شده است, دیویس گفت:.

اما به ضرب گلوله به سمت چپ سر خود و خروج از زخم به بالای سر خود را, قتل افسر فورا دیویس گفت:.

داوران نیز شاهد کالبد شکافی عکس از بلکول و ممکن است که نشان داد چند گلوله ورود و خروج زخم به تنه بازوها و سر.

محاکمه پوشش: Godbolt برادر شهادت

محاکمه پوشش: شاهد می گوید Godbolt به او گفت: “من انجام می شود به ضرب گلوله پلیس’

محاکمه پوشش: Godbolt دختر در توصیف خود سوء استفاده در طول محاکمه

محاکمه پوشش: همسر سابق توصیف برای اولین بار از 8 تیراندازی منجر به مرگ است

محاکمه پوشش: وکیل مدافع: مرد متهم به قتل 8 ‘فقط جامعی’

محاکمه پوشش: Godbolt اشک تا در طول روز 5 از قتل پایتخت محاکمه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>