Godbolt متهم: از مرد متهم به قتل 8 در توصیف خود سوء استفاده

لدگر | No comments

MAGNOLIA, از دست ندهید. (AP) — دختر یک مرد می سی سی پی محاکمه در تیراندازی مرگ هشت نفر شهادت دادند که روز شنبه او توهین آمیز و ضرب و شتم او غالبا.

من’Khyiah Godbolt در زمان ایستادن یک دادگاه در ماگنولیا روزانه, رهبر, روزنامه, گزارش, به شهادت علیه او پدر ویلی Cory Godbolt.

Godbolt, 37 متهم به قتل پایتخت به اتهام ضرب تیراندازی هشت نفر از جمله معاون که وارد در قوانین خود خانه در طول روز یادبود در سال 2017.

Godbolt 12-year-old daughter منصفه گفت که او “بسیار معنی” و ضرب و شتم او و مادر او اغلب.

دختر, نام مستعار, حباب نیست نگاهی به پدرش در شهادت او, اما او خود را نگه داشته زل زل نگاه کردن در او.

Godbolt ظاهر شد و آشفته و تکان دادن سر خود را و جمع کردن لب هایش را به هم محکم هنگامی که او توصیف حمله به او را با یک پلاستیک بت زمانی که آنها پس از تمرین بیس بال در خارج.

مرتبط با: دفاع وکیل: مرد متهم به قتل 8 ‘فقط جامعی’

مرتبط: همسر سابق توصیف برای اولین بار از 8 تیراندازی منجر به مرگ است

او شهادت داد که او عصبانی شد زمانی که او به یک استراحت و ضرب و شتم او بارها و بارها با خفاش. او به نام به بستگان برای کمک به, و او در پاسخ با تهدید او.

“اگر شما همیشه شرمسار من دوست دارم که دوباره آن را به بدتر” او به نقل از پدرش عنوان کرد و گفت.

هیئت منصفه نیز شنیده شهادت از Tamayra مه, بالغ, دختر, قربانی, Toccara ممکن است که در پنهان با او 11 ساله خواهر او و مادرش, اتومبیل, هنگامی که تیراندازی شروع شد. داوران به او گوش 911 تماس التماس توزیع کننده برای ارسال کمک به روزانه رهبر گزارش شده است.

شینا ممکن است در زمان ایستادن بعد از ظهر یکشنبه اعلام طلاق از Godbolt بود آخر هفته گذشته است.

او گفت که او دچار خود آزاری برای سال ترک زمانی که او به ضرب و شتم او اما در آینده به دلیل او سوگند یاد او می خواهم تغییر دهید.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

“او گفت:” من شما را دوست دارم و من نمی خواهد آن را انجام دهد نه بیشتر’,” او گفت:.

در بعد از تیراندازی او زندگی کرده بود در او و مادرش خانه برای دو ماه.

“من تصمیم زندگی من بیش از ازدواج من,” او گفت:.

Godbolt التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه. او همچنان در بازداشت پس از دستگیری او در 28 مه سال 2017 ساعت پس از تیراندازی.

قتل آغاز شد و پس از Godbolt وارد در قوانین خانه در Bogue Chitto کردم و به بحث با همسر خود جدا و خانواده اش بیش از این زن و شوهر دو فرزند شاهد شهادت قبلا در دادگاه با توجه به روزانه رهبر.

شاهد Vincent Mitchell, شهادت داد که Godbolt به ضرب گلوله پاسخ معاون و سپس کشته Godbolt را در و دو نفر دیگر. Godbolt سپس به دو خانه دیگر در جنوب می سی سی پی را Lincoln County, کشتن خود دو عموزاده نوجوان و یک زن و شوهر محققان گفته اند.

چرا که از پیش از محاکمه تبلیغات در جنوب می سی سی پی, داوران انتخاب شد در شمال می سی سی پی را DeSoto County, 285 کیلومتر (460 کیلومتر) شمال شهرستان لینکلن. 12 منصفه و سه تناوب انتخاب شدند جمعه. آنها از شنیدن این مورد در ماگنولیا است که در نزدیکی شهرستان لینکلن.

محاکمه رزومه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>