Godbolt قتل محاکمه: شاهد می گوید: مرد در دادگاه به او گفت: “من انجام می شود به ضرب گلوله پلیس’

لدگر | No comments

MAGNOLIA, از دست ندهید. — شاهد شهادت جمعه که یک مرد می سی سی پی محاکمه در سال 2017, تیراندازی, کشته شدن هشت نفر نشان داد تا در خانه او شب قتل و که او حامل دو تفنگ و به او گفت که او تا به حال به کشته شدن کلانتر معاون.

LaPeatra استافورد شهادت دادند که ویلی Cory Godbolt به او گفت: “من انجام داده ام f—‘اد ، من انجام می شود به ضرب گلوله پلیس.'”

روزانه رهبر گزارش داد که استافورد گفت: او در پخت و پز غذا را به کلیسا روز بعد هنگامی که Godbolt که او تا به حال شناخته شده برای سال زدم در درب خود را و گفت که او نیاز به دور. او گفت: سه فرزند خود در خواب بودند و او سعی کرد به او کلید خود را, اما او خواستار یک ماشین سواری و وعده داده شده به او صدمه دیده است.

استافورد گفت که او سوار Godbolt از Bogue Chitto به یکی دیگر از شهر های کوچک, Magnolia و در شب 27 ماه مه 2017. استافورد شهادت دادند که او التماس Godbolt به نوبه خود خود را به مقامات.

مرتبط با: Godbolt دختر در توصیف خود سوء استفاده در طول محاکمه

دادستان به دنبال مجازات اعدام در برابر Godbolt, 37. او التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه. در میان کشته شدگان بودند کلانتر و معاون Godbolt مادر در قانون.

Godbolt باقی مانده است در بازداشت پس از دستگیری او در 28 مه سال 2017 ساعت پس از تیراندازی که آخر هفته روز یادبود.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

قتل آغاز شد و پس از Godbolt وارد شده در قوانین خود’ در خانه Bogue Chitto کردم و به بحث با همسر خود جدا و خانواده اش بیش از این زن و شوهر دو فرزند شاهد شهادت پیش از آن در دادگاه. چهار نفر به ضرب گلوله به مرگ در خانه که پس از آن چهار نفر کشته شدند در دو خانه دیگر.

مرتبط: همسر سابق توصیف برای اولین بار از 8 تیراندازی منجر به مرگ است

استافورد شهادت دادند که به عنوان Godbolt بود در ماشین او با استفاده از تلفن خود را برای تماس با خواهر او و از او خواست خواهر خود را به در تماس با یک کلانتر معاون که یکی از عموزاده خود را. استافورد گفت Godbolt گفت که معاون او بود که هنوز هم در یکی از خانه ها که در آن برخی از کشتار صورت گرفت حتی اگر او نشسته بود پشت یک هتل در آن زمان در استافورد خودرو. او گفت: Godbolt بستری شد یک غرفه تاکتیک.

استافورد گفت: او سوار Godbolt به خانه یکی از دوستان دیرین خود را که همچنین تلاش برای به دست آوردن Gobolt به تسلیم شدن به پلیس.

Godbolt خواهر, صدفی, Porter, نیز شهادت, دوشنبه, روزانه, رهبر گزارش شده است. پورتر گفت: او تا به حال نشده احساس خوبی در 27 مه 2017 به رهبری بود به تخت در 11:45 p. m. زمانی که او یک تماس از Godbolt از آنچه او خواهد آموخت که بعدها استافورد تلفن.

مرتبط با: دفاع وکیل: مرد متهم به قتل 8 ‘فقط جامعی’

پورتر گفت: Godbolt به او گفت: “دختر عزیزم من f—‘اد ، من به ضرب گلوله یک افسر و فی و برندا.” او گفت: او با اشاره به او مادر در قانون باربارا Mitchell, خواهر برندا ممکن است که کشته شدند در خانه اول.

شهادت برنامه ریزی شده است به ادامه چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>