Godbolt اشک تا در طول روز 5 از قتل پایتخت محاکمه

لدگر | No comments

MAGNOLIA, از دست ندهید. — شهادت یک زن که پسر و برادرزاده بودند کشته در تیراندازی داد و بیداد که ادعا هشت زندگی در یک جامعه می سی سی پی بود خیلی احساسی است که متهم به پایان رسید تا در اشک.

ویلی Cory Godbolt است که یک مرد با یک سابقه طولانی در رفتار توهین آمیز با توجه به بستگان خود را که گرفته اند ایستادگی در برابر او. او التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده است که می تواند مجازات مرگ را. هنگامی که او 12-سال شهادت این هفته او خیره شد و او را.

مرتبط: شاهد می گوید Godbolt به او گفت: “من انجام می شود به ضرب گلوله پلیس’

مرتبط با: Godbolt دختر در توصیف خود سوء استفاده در طول محاکمه

مرتبط: همسر سابق توصیف برای اولین بار از 8 تیراندازی منجر به مرگ است

مرتبط با: دفاع وکیل: مرد متهم به قتل 8 ‘فقط جامعی’

اما با توجه به روزانه رهبر Godbolt آورده بود اشک در روز چهارشنبه زمانی که Shayla ادواردز شهادت با یادآوری این که چگونه تنها چند روز قبل از داد و بیداد, Godbolt تا به حال مربی پسر خود را در چگونه برای تنفس بهتر در حالی که در حال اجرا را از طریق محله.

“مامان, من آموخته است که چگونه به نفس زمانی که شما در حال اجرا” ادواردز گفت: Austin با هیجان به او گفت.

سپس او توضیح داد که چگونه روز بعد او برگزار شد 11 ساله پسر بدن مرده به قفسه سینه خود را و او را بوسید تاب او و التماس او را از خواب بیدار. او احساسی که نشان داده شده از صحنه جرم عکس از خواهرش تیفانی بلکول اتاق نشیمن که در آن آستین و بلکول 18 ساله پسر اردن به ضرب گلوله کشته شدند به مرگ است.

متهم سرش را تکان داد صورتش خیس از اشک در حالی که او صحبت کردن در مورد چگونه Godbolt شده بود یک بخشی از زندگی خود را برای چند دهه روزانه رهبر گزارش شده است.

بلکول به دنبال خواهرش در ایستاده پینوشت: چگونه Godbolt همسر سابق, در حال حاضر Sheena ممکن است نام او را برای کمک به. سپس توسط Lincoln County Sheriff معاون ویلیام Durr ضرب گلوله کشته شده بود به مرگ همراه با مه مادر باربارا Mitchell, او خواهر, Toccara مارس و عمه برندا ممکن است. Ferral و شیلا Burrage یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند به ضرب گلوله در مکان سوم.

بلکول شهادت دادند که Shayla Edwards’ son دوستانم نیز به نام او با خبر ویرانگر.

“او گفت:, ‘خاله تیفانی, Cory کشته اردن و آستین,’,” او گفت:.

Godbolt, 37, التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه. Godbolt باقی مانده است در بازداشت پس از دستگیری او در 28 مه سال 2017 ساعت پس از تیراندازی که آخر هفته روز یادبود.

قتل آغاز شد و پس از Godbolt وارد شده در قوانین خود’ در خانه Bogue Chitto کردم و به بحث با همسر خود جدا و خانواده اش بیش از این زن و شوهر دو فرزند شاهد شهادت پیش از آن در دادگاه.

Godbolt وکیل کاترین فقیر گفت: هیئت منصفه پیش از آن در دادگاه است که مشتری او در تلاش بود برای محافظت از خانواده اش هنگامی که او “فقط جامعی.”

“کوری نمی توانستم فروپاشی خانواده اش. او نمی تواند قادر به محافظت از کودکان خود را. در آن لحظه در مه از ترس در فروپاشی خانواده کوری کشیده تفنگ خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>