Godbolt دادگاه: دادستان, دفاع, بقیه در پایتخت, پرونده قتل,

لدگر | No comments

دادستان و دفاع استراحت خود را در موارد شنبه در پایتخت, قتل, محاکمه ویلی Cory Godbolt که متهم به قتل هشت نفر از جمله یک کلانتر معاون در سال 2017, با توجه به اطلاعات عمومی افسر اداری دفتر دادگاه است.

Godbolt نیست شهادت گفتن قاضی دیوید قوی “من را انتخاب کنید.” داوران دستورالعمل و بسته شدن استدلال شد برنامه ریزی برای شروع حدود 1:30 بعد از ظهر منصفه انتظار می رود برای شروع مذاکرات.

محاکمه پوشش: منصفه دیدن تصویری از Godbolt عذرخواهی پس از 8 کشته

محاکمه پوشش: Godbolt قتل محاکمه: کالبد شکافی عکس های نشان داده شده به داوران

Godbolt 37, متهم به ضرب تیراندازی هشت نفر از جمله معاون که وارد در قوانین خود خانه در طول روز یادبود در سال 2017.

Godbolt التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه. او همچنان در بازداشت پس از دستگیری او در 28 مه سال 2017 ساعت پس از تیراندازی.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

قتل آغاز شد و پس از Godbolt وارد در قوانین خانه در Bogue Chitto کردم و به بحث با همسر خود جدا و خانواده اش بیش از این زن و شوهر دو فرزند شاهد شهادت قبلا در دادگاه با توجه به روزانه رهبر.

شاهد Vincent Mitchell, شهادت داد که Godbolt به ضرب گلوله پاسخ معاون و سپس کشته Godbolt را در و دو نفر دیگر. Godbolt سپس به دو خانه دیگر در جنوب می سی سی پی را Lincoln County, کشتن خود دو عموزاده نوجوان و یک زن و شوهر محققان گفته اند.

چرا که از پیش از محاکمه تبلیغات در جنوب می سی سی پی, داوران انتخاب شد در شمال می سی سی پی را DeSoto County, 285 کیلومتر در شمال شهرستان لینکلن. 12 منصفه و سه تناوب انتخاب شدند در فوریه. 14. در مورد اینکه شنیده می شود در ماگنولیا است که در نزدیکی شهرستان لینکلن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>