Godbolt که به کشته شدن 8 و سرزنش شیطان برای اقدامات خود را محکوم به مرگ

لدگر | No comments

یک مرد می سی سی پی بود با توجه به چهار محکوم به اعدام توسط یک هیئت داوران در روز پنج شنبه ساعت پس از او در دادگاه و سرزنش شیطان برای اقدامات خود را شب و هشت نفر به ضرب گلوله به مرگ است.

ویلی Cory Godbolt, 37, محکوم شد سه شنبه مارس 2017 slayings هشت نفر است. چهار نفر از محکومیت به قتل که حمل یک جمله زندگی در زندان است. چهار دیگر محکومیت سرمایه برای قتل — قتل متعهد همراه با یکی دیگر از جنایت.

قتل پایتخت مجازات اعدام اما هیئت منصفه باید به توافق برسند به اتفاق آرا به مجموعه ای است که به عنوان مجازات است. بدون اتفاق آراء توافق قاضی خواهد مجموعه جملات از زندگی در زندان است.

‘از دست عشق از زندگی’: خانواده های قربانیان شهادت در مجازات اعدام محاکمه Godbolt

به اتفاق آرا تصمیم گیری برای مجازات مرگ صادر شد پس از همان منصفه که محکوم Godbolt شنیده شهادت چند نفر چهارشنبه و پنج شنبه در طول فاز و مجازات محاکمه روزانه رهبر گزارش شده است.

Godbolt به یک سخنرانی درهم و برهم و پر از ارجاعات مذهبی در دادگاه روز شنبه و در یک نقطه و یک تماشاگر نشسته در میان خانواده های قربانیان در او فریاد زد: خفه شو سازمانی-مجله گزارش شده است.

Godbolt گفت: او دعا کرده بود به یک مرد بهتر “اما شیطان آمد به کشتن و نابود کردن. او اجازه رفتن به آن بود.”

در چهارشنبه منصفه شنیده از قربانیان و بستگان و از جمله بیوه از یک معاون کلانتر بود که به ضرب گلوله به مرگ در حالی که در پاسخ به یک اختلال داخلی تماس و مادر یک نوجوان که کشته شد در یکی دیگر از خانه.

محققان گفت که در 27 ماه مه سال 2017 Godbolt رفت و به قوانین خانه و استدلال با همسر خود جدا در مورد فرزندان خود را. معاون Godbolt را در و دو نفر دیگر کشته شدند وجود دارد. در ساعات اولیه روز بعد دو نفر جوان کشته شدند در خانه دوم و یک زن و شوهر کشته شد در یک سوم خانه.

“زندگی من آمد به توقف screeching,” Godbolt گفت: صبح روز پنج شنبه توصیف آن شب. “من نمی تواند مبارزه با جنگ بود که مواج درون من است.”

او به نقل از کلمات صحبت عیسی بر روی صلیب: “خداوند پروردگار من چرا مرا ترک کردی?'”

او گفت که او فکر خود را در در معرض خطر از دیگر بستگان و زن در مخاطب داد زدم; “Cory, فقط خفه شو! فقط توقف!”

مدار قاضی دیوید قوی متوقف رسیدگی و اعضای خانواده منجر شد در خارج از دادگاه.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

دکتر مت مندل یک روانشناس بالینی از Raleigh, North Carolina, شهادت بود روز شنبه که او در مصاحبه Godbolt و چند تن از بستگان خود را به نمایندگی از دفاع. زمانی که Godbolt بود 17, نامادری خود به ضرب گلوله کشته و پدرش که “منجر به عظیم خشم و تنفر به خصوص نسبت به زنان” مندل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>