خدا کشور ؟ کلیسا توسعه نزدیکی لک ارروهید spawns سال محیط زیست مبارزه

مایدزرت | No comments

“این سخت است نه به الهام به دنبال در این دیدگاه” هیو Bialecki گفت: به عنوان او gazed در جهت یک صلیب سفید. این بنا در خورشید چیزی با نقاط رنگارنگ جنگل های کاج و بلوط, درختان, اما او بدقت نظاره گر آن گذشته و جنوب بیش از سان برناردینو دره.

یک لایه ضخیم از علف خشک و سوزن کاج crunched زیر پا به Bialecki یک لک ارروهید دندانپزشک بررسی زمین پر از تپه است که میله میله به بخشی از محروم پهن و توسعه یافته به یک کلیسا بزرگ پردیس. او عینک یک دکمه به پایین و شلوار یک نوک پیکان گردنبند تنها شواهدی وجود دارد که او moonlighted به عنوان یک محیط زیست.

برای سال Bialecki — که همچنین در خدمت به عنوان رئیس جمهور صرفه جویی در جنگل ما Association — و یک ائتلاف از گروه های زیست محیطی مبارزه کرده اند به توقف توسعه در این 27 هکتار قطعه ای از کوه. آنها از ترس این پروژه در کمتر از دو مایل از جنوب غربی نوک لک ارروهید را تجاوز بر یک راهرو حیات وحش, تاثیر کیفیت آب و درگیری با جامعه برنامه ریزی دستورالعمل.

توسعه دهندگان به شدت اختلاف نظر دارند و در هسته خود اختلاف چاله یک کلیسای مسیحی در برابر محیط زیست و حقوق مالکیت خصوصی در برابر جامعه تصمیم گیری است.

زمین های هم مرز در چند طرف توسط سان برناردینو جنگل ملی است و متعلق به یک مسیحی انجیلی جماعت به نام کلیسا از جنگل. آنها برنامه ریزی برای ساخت یک پردیس در حدود نیمی از اموال را رد پا از جمله 41,000 فوت مربع ساختمان مونتاژ یک 27,000 فوت مربع جوانان مرکز یک زمین فوتبال و یک پارکینگ با چند صد فضاهای.

کلیسای جنگل — که در حال حاضر صرف بیش از $1 میلیون به حرکت توسعه از طریق فرایند برنامه ریزی تولید یک فیلم تبلیغاتی کامل با هواپیماهای بدون سرنشین و فیلم و موسیقی و الهام بخش برای توصیف پروژه لقب “Sonrise در جنگل.” در این ویدئو پاستور راد Akins که منجر به کلیسا می ایستد در جنگل ارج بالقوه آن است.

“ما می خواهیم به ارائه همه چیز برای جامعه است که گم شده در مکان فعلی. بنابراین ما شروع به این 16 سال پیش و با توجه به بوروکراسی سیاسی و مخالفت با” او می گوید: با یک خوش خنده “پردیس ساخته شده نشده است. مهم این است که ما در حال رفتن به رها کردن. مگر اینکه خدا می گوید: ‘توقف’ ما در حال رفتن به نگه داشتن persevering.”

ایدئولوژیک تقسیم

در Jan. 23, San Bernardino County برنامه ریزی کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به تصویب مشروط-استفاده از مجوز اجازه می دهد پروژه به جلو حرکت کند. گروه های زیست محیطی باید به دادگاه تجدید نظر به هیئت ناظران اگر چه آنها نه بیش از حد اعتماد به نفس در شانس خود را در سطح شهرستان.

اگر آنها از دست دادن آنها خواهد شد به احتمال زیاد شکایت به نتیجه ای که برای هر دو طرف باید شروع به آماده شدن.

کلیسا از جنگل کارکنان ارجاع سوال به پاتریک هاپکینز و یکی از اعضای جماعت و یک پیمانکار که اقدام به عنوان مدیر پروژه. او گفت که “شما باید به مبارزه با دندان و ناخن” به هر چیزی مجاز هنگامی که مواجه با مخالفت گروه حفاظت از.

بسیاری از پیشرفت های جدید — هر چیزی از یک کلیسا به دنبال ساخت در یک جنگل به یک شرکت معدنی در تلاش برای حفاری جدید گودال — نیاز به کار را از طریق تنظیم مقررات فدرال ملی سیاست محیط زیست عمل می کنند و یا در سطح ایالت کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند. این چارچوب را برای طولانی مدت, دعوا که اغلب نشت به نظام حقوقی و دادگاه افکار عمومی.

در بسیاری از موارد — به عنوان مثال کم درآمد محلات برنامه ریزی شده در اطراف میدان های نفتی — این جنگ برجسته نابرابر قدرت دینامیک انباشته در برابر جوامع محروم. اما در مبارزه اطراف لک ارروهید مسیحیان در حال مبارزه با گروه همراه ایدئولوژیک و سیاسی زمینه.

در این کوه حدود 90 درصد از جامعه است و بسیاری از مردم مرفه و تحصیل کرده با توجه به داده های سرشماری. آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن و “خط نازک آبی رنگی” بال بال زدن پرچم از قطب های ضمیمه شده به کامیون وانت. اما در حال حاضر بیش از حد سپر تابلوچسبها خواستار حقوق همجنسگرایان و دیگر لیبرال آرمان.

“خدا را در کنترل. ما واقعا بر این باورند که در تمام قلب ما و او به ارمغان آورد ما در این دور گفت:” هاپکینز که تاسف آنچه که او می بیند به عنوان یک طاقت فرسا اجازه فرایند ایجاد دولت دموکراتیک اکثریت در کالیفرنیا سیاست است.

در طرف دیگر محیط زیست است که باعث می شود اغلب بیشتر از نزدیک چین با کسانی که لیبرال و سیاستمداران است.

Bialecki گفت: بحث نیز حول محور برنامه ایجاد شده برای کمک به تعیین اینکه چگونه و چرا برخی از توسعه سبز روشن در سراسر جامعه است. این شامل لک ارروهید جامعه طرح که به تصویب رسید این شهرستان به عنوان یک جنبه از آن طرح به طور کلی در سال 2007.

“این پروژه در هر دو نقض مستقیم یا فلسفی تخلف از حدود 40 حدود 140 از این سیاست ها و دستورالعمل ها است که طیف وسیعی از حیات وحش نگران کننده نیست دالان به حفظ منظره بزرگراه” Bialecki گفت که او نگران است افزایش تراکم در منطقه جاده ها خواهد تهدیدی در طول آتش سوزی تخلیه.

جانیس اسمیت 25 ساله ساکن کوه زندگی فقط تا جاده از سایت ارائه شده در یک جامعه به نام Rimforest. او مخالف این پروژه در زمینه محیط زیست.

“مردم نیاز به طبیعت است. آنها ممکن است آن را می دانم, اما آنها نیاز به آن را برای سلامت عقل خود را” اسمیت گفت.

اما هاپکینز است و نه تحت تأثیر مردم شکایت در مورد از دست دادن یک قطعه خود را آرام و آرام. او گفت: بحث این است که رفراندوم آزادی شخصی را به کنترل آنچه اتفاق می افتد در زمین های خصوصی.

“که begs سوال: آیا شما را از هر شخصی حقوق مالکیت است که هنوز هم معتبر تحت CEQA?” او گفت: ارجاع کالیفرنیا اصلی زیست محیطی اساسنامه.

نگرانی با طرح

نشسته یک مایل بالاتر از سطح دریا بسیار از این منطقه جنگل قطع شد توسط صنعت چوب در حدود 150 سال پیش. این در حال حاضر رقابت قطعه زمین تحت پوشش دوم-رشد جنگل و محل دو شاخه شدن توسط یک کانال ایجاد شده توسط یک آبرفتی جریان.

کلیسا از جنگل که هاپکینز برآورد به عنوان داشتن تا 400 اعضای خریداری زمین در سال 2002 با هدف حرکت فعلی آن بسیار کوچکتر محل سکونت در یک منطقه مسکونی در شمال دریاچه. گسترش گفت: ارائه خواهد زیادی ستاد کلیسای جامعه امکانات ورزشی برای جوانان زندگی در کوه و یک نقطه راه اندازی برای کلیسا در ماموریت های مختلف از جمله evangelizing.

هاپکینز که زندگی در کوه دهه و با حضور در دبیرستان وجود دارد گفت که او امیدوار جدید پردیس می تواند یک نوع پناهگاه برای افراد جوان است. او پیش بینی آن به عنوان یک محل “که در آن یک مرد می تواند گرفتن یک زن و شوهر از بچه ها در آخر هفته و رفتن به بازی بسکتبال است.”

کسانی که به مخالفت با آن می گویند کلیسا خواسته باید مقدم بر جامعه و محیط زیست است.

استیو فارل یک رهبر محلی در باشگاه سیرا فصل گفت: “طرفداران محیط زیست در اختلاف به دلیل آن خواهد بود در غیر این صورت نادیده بگیرید. جنگل شامل “فوق العاده مهم جزء از یک راهرو حیات وحش,” او گفت که از طریق آن پستانداران بزرگ مانند خرس می تواند سفر بین دریاچه و دره زیر.

با توجه به اثرات زیست محیطی, گزارش, این منطقه زیستگاه می تواند حمایت از گونه های حساس از جمله سن برناردینو پرواز سنجاب کالیفرنیا کشف جغد و جنوب لاستیک بوا اگر چه این مطالعه نشان داد این پروژه تاثیر این گونه خواهد بود “کمتر از قابل توجه است.”

جنیفر الفرد استادیار در گروه جغرافیا و مطالعات زیست محیطی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سان برناردینو شهرستان فرستاده کارکنان در ماه ژانویه به آنها هشدار می دهند از پتانسیل پایین اثرات کیفیت آب به دریاچه Arrowhead یکی از منطقه آب شرب.

او نوشت که حتی بدون پیشنهاد پردیس یک تیم تحقیقاتی با بودجه دانشگاه سیستم مشاهده موقت خوشه در مواد مغذی و باکتری در سطح این منطقه creeks معنی فعالیت های انسانی در حال حاضر موثر بر منابع آب.

“محل چشم انداز و هیدرولوژیکی تغییرات پیشنهادی [کلیسا از جنگل] پروژه طراحی ایجاد خواهد شد اثرات سوء به منابع آب” الفرد نوشت.

از کلیسا دیدگاه هاپکینز گفت: اثرات کیفیت آب به طور کامل پرداخته و اجازه فرآیند و کاهش اقدامات برنامه ریزی شده بود برای محدود کردن هر گونه آلودگی است. کلیسا از جنگل نیز به فروش می رسد 10 هکتار در بخش جنگل شهرستان را کنترل سیل در منطقه برای کاهش رواناب و کمک مجاور زهکشی پروژه.

به عنوان برای نگرانی در مورد حیات وحش جنبش او مخالفت کرد که اموال مهم اشاره کرد که مجاور جنگل خواهد شد در سمت چپ ایستاده است. و از آنجا که زمین در طبقه بندی صنعتی و تجاری استفاده او گفت: جایگزین زمین استفاده خواهد بود بسیار بدتر است.

هنوز محیط زیست ائتلاف وکلای نوشت: به این شهرستان برنامه ریزی کمیسیون در ژانویه به پخش کردن دقیق در مخالفت با کلیسا بررسی های زیست محیطی. “در یک مطلب اساسی در سطح پروژه پیشنهادی نشان دهنده بی پروا بی توجهی به محیط زیست و Rimforest جامعه” گروه نوشت.

چه می آید بعدی

صفحه اول وب سایت کلیسا است که اختصاص داده شده به ترویج این پروژه آغاز می شود با یک نبوت: “آمدن عید پاک سال 2020 است.”

در Sonrise تبلیغاتی, تصویری, Akins کلیسای کشیش می خواند در جماعت به دعا های روزانه که طرح ساخت پردیس در نهایت اجازه داده می شود به جلو حرکت کند. “پروردگار من بپرسید که شما را بیامرزد این زمین برای شکوه و عظمت خود را,” او می گوید.

هاپکینز اعتراف کرد که حتی کلیسا بهترین سناریو نیاز به یک دیگر جدول زمانی. اگر چه درآمد این شهرستان تصویب شد که مانع عمده — با فرض این پروژه مخالفان برنده نیست یک درخواست تجدید نظر و یا بالقوه دادخواهی — آن می تواند تا یک سال قبل از ساخت و ساز آغاز خواهد شد.

او گفت: آن را احساس به عنوان اگر سبز گرفتند و در برابر هر گونه توسعه و که آن را تبدیل به خسته کننده بود و فرو رفته در “بلند و طولانی و پر هزینه ورزش نه تنها شهرستان بلکه مبارزه با مخالفان در طول راه.”

در چند دهه گذشته گروه های زیست محیطی باید در واقع برنده چندین شبیه دعوا در منطقه, اما Bialecki و فارل گفت آن است که خاص این پروژه است که در حال توهین و نه توسعه به طور کلی.

“من معتقدم که کلیسا است که به خوبی معنای” فارل گفت. “اما من فکر می کنم آنها خیلی متعهد به پروژه ای است که آنها واقعا نمی دیدن آن را به کار نمی رود.”

در حالی که تفرقه مبارزه drags در جلسات تبادل ایمیل و اجازه فرآیند آن بخش از جنگل باقی می ماند تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماند. در طول یک ماه فوریه سایت بازدید صلیب سفید مارک پیشنهادی پردیس ورودی تنها آشکار شاخص از آنچه در آن ممکن است آینده نگه دارید.

ترافیک شلاق گذشته در مسیر دولت 18 خورشید غرق به سمت اقیانوس سرد باد در زمستان درختان را تکان داد و پرندگان chirped بی اعتنا به مدارک نبرد است که برای تصمیم گیری سرنوشت خود را.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. تماس با او را در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>