در جریان یک خرس شکار: می سی سی پی محله ارائه خلاق, راه برای سرگرم کردن کودکان

لدگر | No comments

در محله های سراسر می سی سی پی, حیوانات در حال نشسته در حیاط تکیه بر رواقها و peeking از ویندوز. با مدارس بسته به مارس با توجه به coronavirus جوامع با هم آینده میزبان “خرس شکار” برای منطقه کودکان است.

بر اساس کتاب کودکان “ما در حال رفتن به یک خرس شکار” این روند از یک شکار روبنده برای کودکان گرفتار شده در سراسر جهان است.

تصاویر از رسانه های اجتماعی نشان می دهد کرکی موجودات و اختصاص داده شده خود را شکارچیان در کلمبوس, West Point, Indianola, Madison, ریجلند و جکسون. بسیاری از “شکار” در حال سازماندهی شده در رسانه های اجتماعی با اعضای جامعه تبادل و ترک خرس برای منطقه کودکان برای پیدا کردن به عنوان آنها یا راه رفتن و یا رانندگی در اطراف محله خود در حالی که هنوز حفظ اجتماعی فاصله.

برخی از مردمی هستند با قرار دادن آنها خرس را برای یک روز در حالی که دیگران در حال ترک آنها را به نشستن و ماندن در حالی که برای.

آیا شما تصاویر خود را از محلی خرس شکار ؟ به اشتراک گذاری آنها را با ما! ایمیل [email protected]

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>