سامری خوب موجب صرفه جویی افسر درگیر در تصادف آتشین

لدگر | No comments

POPLARVILLE ، — یک افسر پلیس در می سی سی پی که سقوط کرد در حالی که تعقیب کردن سرعت وسیله نقلیه ذخیره شده توسط سامری خوب که کشیده او را از سوختن ماشین گشت رئیس اداره پلیس گفت:.

این Poplarville افسر شناخته شده به عنوان J. D. شاه ماهی سنجش زمان یک وسیله نقلیه برای رفتن حدود 50 مایل (80 کیلومتر) بیش از حد مجاز سرعت اواخر سه شنبه شب رئیس دنی ذغال سنگ گفت: جزئي مورد.

شاه ماهی خود را فعال چراغ ها و آژیر و تعقیب این خودرو تا زمانی که آن را سوار خارج از دید کالیر گفت. سپس شاه ماهی به یک منحنی و ضربه شن در جلوی خانه. او کنترل را از دست داده و کشت و زرع به علامت توقف و قبل از کوبیدن به چندین ستون های آجری با توجه به رئیس.

نزدیک ساکن کشیده شاه ماهی از ماشین گشت او به عنوان شعله های آتش شروع به فوران حمل افسر حدود 30 متری دور. توسط امدادگران وارد ماشین گشت بود و در کل از دست دادن ذغال سنگ گفت.

شاه ماهی گرفته شده بود برای درمان به بیمارستان است و انتظار می رود در کار در یک یا دو ماه رئیس گفت. شاه ماهی دچار یک پای شکسته و دریافت بخیه در دست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>