اوباما در کنگره نامزد گزارش شش رقم مبارزات انتخاباتی سهم در مجموع در سه ماهه دوم

فلوریدا تودی | No comments

کنگره نامزد اسکات Caine, که چالش فعلی در کنگره ایالات متحده لایحه Posey در یک Aug. 18 توافق اولیه تا به حال قوی جمع آوری کمک های مردمی شماره پس از تبدیل شدن به یک نامزد در ماه آوریل با توجه به داده های اخیر زمینه با کمیسیون انتخابات فدرال.

اما Posey — یک رککلدگ ساکن است که به دنبال هفتمین دوره دو ساله در کنگره هنوز هم مطرح است و صرف به طور قابل توجهی بیشتر در مبارزات انتخاباتی در منطقه 8.

Posey مطرح $632,769 و صرف $555,956 در طول زمان کنگره چرخه انتخابات با توجه به آخرین در دسترس تامین مالی مبارزات انتخاباتی, گزارش, رفتن را از طریق 30 ژوئن. که شامل $132,791 در سهم طی سه ماهه دوم سال 2020 است.

کین یک بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ و خلبان جنگنده از ساحل Vero مطرح $160,575 و صرف $91,212.

بیشتر: کنگره نامزدها بحث مسائل مربوط به آن را نگه دارید صمیمی در انجمن آنلاین

بیشتر: بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ به چالش Posey در ایران با کنگره اولیه

برنده اصلی خواهد چهره دموکرات جیم کندی در Nov. 3 انتخابات عمومی. کندی مطرح $96,069 و صرف $94,940. بسیاری از کندی کمپین پول از خودش.

کندی ساکن جزیره مریت یک مهندس برق با ایران راه اندازی داد.

خانه منطقه 8 شامل همه بروارد و رودخانه شهرستان ها و بخش شرقی اورنج کانتی.

در اظهار نظر در مبارزات انتخاباتی خود منابع مالی کین اشاره کرد همه خود را جمع آوری کمک آمد و در زمان پس از او رسما نامزد شد در میانه coronavirus همه گیر و او outraised Posey در آن زمان در گذر است.

اما Posey قادر به شروع به جمع آوری کمک مالی خود را برای سال 2020 پس از برنده شدن خود را تا سال 2018 انتخابات و حفظ لبه ها در جمع آوری کمک های مالی و هزینه های.

یک پایگاه داده وارد شده توسط مرکز سیاست پاسخگو نشان می دهد که 47.2 درصد از Posey انتخاباتی پول از کمک فردی از 200 دلار یا بیشتر برای هر شخص 42.8% بعد از عمل سیاسی کمیته; و 10.0% شد از کمک های فردی کمتر از 200 دلار در هر کدام.

در مقایسه 90.0% از Caine انتخاباتی پول از کمک فردی از 200 دلار یا بیشتر برای هر شخص 3.5 درصد از کمک های فردی کمتر از 200 دلار برای هر شخص 6.5% بود که از نامزد و هیچ یک از PACs.

کندی گزارش نشان می دهد که 78.2 درصد از پول خود را از نامزد; 11.9% آمد از کمک فردی از 200 دلار یا بیشتر برای هر شخص 9.3 درصد از کمک های فردی کمتر از 200 دلار برای هر شخص هیچ یک از PACs; و 0.6% آن از منابع دیگر است.

اولیه مهلت ثبت نام پنج شنبه

دوشنبه آخرین مهلت ثبت نام برای Brevard County ساکنان واجد شرایط برای رای دادن در Aug. 18 اولیه انتخابات.

ساکنان می توانند برای رأی دادن ثبت نام در یکی از چهار شهرستان Brevard سرپرست از انتخابات دفاتر:

  • 1515 Sarno, جاده, ملبورن.
  • 450 کگن درایو s. e., Palm Bay.
  • 400 خیابان جنوبی, اتاق 1-F, تیتوسویل.
  • 2725 قاضی Fran Jamieson راه, ساختمان, C-طبقه اول Viera.

برای کسب اطلاعات در آنلاین ثبت نام رای دهندگان به https://www.votebrevard.gov

بر خلاف چند سال هر Brevard County رای دهندگان خواهد شد که چیزی به رای اولیه در این سال — چهار رقابت حزبی مسابقه برای مدار قاضی در 18 قضایی مدار که شامل بروارد و سمینول شهرستانهای استان است.

نیز وجود دارد بگمارند نژاد در انتخابات در بروارد هیئت مدیره مدرسه مناطق 3 و 4 باز کردن همه رای دهندگان در آن مناطق. و برای پالم بای رای دهندگان وجود خواهد داشت بگمارند اولیه مسابقه برای شهردار و شورای شهر صندلی 2.

ثبت نام جمهوری خواهان countywide همچنین قادر خواهد بود برای رای دادن در مذاکرات مقدماتی برای کنگره و دولت committeeman و دولت committeewoman.

نیز وجود دارد انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه فلوریدا خانه در مناطق 52 و 53 و همچنین برای Brevard County کمیسیون در منطقه 3 به اوباما رای دهندگان که زندگی در آن مناطق.

نمونه برگه های رای برای سال 2020 اولیه خواهد شد از طریق پست به تمام ثبت نام رای دهندگان هفته Aug. 3 اما در حال حاضر در دسترس در VoteBrevard.gov.

پست الکترونیکی رای گیری فرستاده شده اند

Brevard County سرپرست از انتخابات لری اسکات گفت: 131,149 داخلی پست الکترونیکی رای گیری شد و رای دهندگان در روز پنج شنبه برای Aug. 18 اولیه انتخابات. این است که در علاوه بر این به 3,088 پست الکترونیکی رای گیری فرستاده شده در اوایل این ماه به خارج از کشور نظامی و غیر نظامی در خارج از کشور رای دهندگان.

“ما شاهد یک 39.21% افزایش در تعداد ایمیل های رای درخواست پس از 2018 اولیه و 54.35% افزایش پس از 2016 اولیه انتخابات” اسکات گفت: در بیانیه ای اعلام آمار و ارقام. “با بسیاری از رای دهندگان جدید رای گیری از طریق پست, آن مهم است برای آگاهی از تمام گزینه های مختلف در دسترس هستند و مهلت برای رای دهندگان برای بازگشت ایمیل خود را رای.”

این گزینه برای پست الکترونیکی رای گیری رای دهندگان به بازگشت رای گیری عبارتند از:

  • از طریق ایالات متحده خدمات پستی.
  • به هر یک از چهار انتخابات دفاتر اداری.
  • به هر یک از بروارد 10 اوایل رای گیری مکان در اوایل رای مدت زمان.
  • به امن رها کردن جعبه واقع در چهار دفاتر اداری برای رای دهندگان که مایل به بازگشت خود رای دادند پست های رای پس از ساعت.

رای دهندگان می تواند بررسی آنها در پست های رای درخواست لیست با کلیک کردن بر روی “ثبت نام / ایمیل رای گیری وضعیت” تب در بالای VoteBrevard.gov صفحه اصلی.

رای دهندگان که رای توسط ایمیل نیز می توانید پیگیری خود را به ایمیل رای گیری از طریق کل فرایند: روز آنها درخواست آن روز آن را از طریق پست برای آنها; و روز خود رای الکترونیکی انتخابات دریافت کرده است در انتخابات اتاق از طریق وب سایت. و یا آنها می توانید تماس بگیرید ایمیل رای گیری گروه به طور مستقیم در 321-633-2127.

آخرین روز برای رای دهندگان به درخواست یک ایمیل به رای گیری توان فرستاده شده به آنها را برای Aug. 18 اولیه انتخابات Aug. 8.

پست الکترونیکی رای گیری باید در دریافت سرپرست دفتر انتخابات توسط 7 p. m. شب انتخابات.

کسب و کار صدای تایید هیئت مدیره مدرسه امتیازهای

کسب و کار صدای سیاسی کمیته تایید بروارد اعضای هیئت مدیره مدرسه تینا Descovich و مت Susin برای انتخاب مجدد به دوره دوم.

Descovich چهره یک چالش از جنیفر جنکینز در انتخابات حزبی در منطقه 3.

این عضو هیئت مدیره مدرسه در منطقه 3 نشان دهنده پالم بای بالا, ماهواره بالا و غرب ساحل Junior/ارشد بالا و همچنین سه, مدارس, و نه, مدارس ابتدایی که به طور معمول تغذیه مدارس به مدارس در منطقه است.

Susin چهره یک چالش از دیوید اسکات Worrells در انتخابات حزبی در منطقه 4.

این عضو هیئت مدیره مدرسه در منطقه 4 نشان دهنده Eau Gallie بالا رککلدگ بالا و Viera بالا و همچنین دو راهنمايی و 11 مدارس ابتدایی است.

هیئت مدیره مدرسه نژادها در Aug. 18 رای و اعضای هیئت مدیره در خدمت یک دوره چهار ساله.

در اعلام تاییدیه کسب و صدای سیاسی رئیس کمیته لری مک اینتایر گفت: “در یک زمان از جمله عدم اطمینان هیئت مدیره مدرسه تجربه و درک درستی از بودجه پیچیدگی ضروری ملاحظات برای این سال انتخابات است. بروارد مدارس دولتی در حال برنامه ریزی آن بازگشایی در پاییز رو نزدیک به 13 میلیون دلار کسری بودجه و بودجه آینده نگرانی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. ما معتقدیم مت و تینا را به ادامه کار با موفقیت با دیگر اعضای هیئت مدیره به نفع دانش آموزان, معلمان و کل جامعه است.”

کسب و کار صدای یک ائتلاف بزرگ و کوچک Brevard County کسب و کار —آنلاین انجام مصاحبه با تمام نامزدها در علاوه بر این به نوشته نامزد نظرسنجی.

بروارد مدارس دولتی است Brevard County بزرگترین کارفرما با حدود 9,300 معلمان و مدیران و دیگر کارکنان. این بودجه در حدود 650 میلیون و در خدمت بیش از 73,000 دانش آموزان است.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>