رژیم صهیونیستی. Newsom: 70,000 اضافی, قرص, کامپیوتر توزیع شده برای دانشجویان این هفته

مایدزرت | No comments

اضافی 70,000 قرص و رایانه توزیع خواهد شد به کالیفرنیا دانش آموزان در این هفته به آدرس “شکاف دیجیتال” از آموزش مجازی از خانه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر نقاط داغ خواهد شد نورد در هفته اول ممکن است به عنوان به خوبی.

“ما نه فقط ترویج وعده آموزش و پرورش در طول این زمان اما ارائه آن گفت:” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در طول روزانه خود را ظهر امروز در کنفرانس خبری روز شنبه.

این 70,000 دستگاه آمد از فردی پولی کمک های مالی و کمک های مالی از کسب و کار مانند Sprint, T-Mobile, آمازون, HP, Verizon و زوم. این بالای 4000 کروم کتاب در حال حاضر اهدا شده توسط گوگل در قبل از هفته.

“خانواده ما خیلی خوب دسترسی به اینترنت در خانه و…می توانید دسترسی به گنجینه ای از منابع گفت:” جنیفر Siebel Newsom, کالیفرنیا, بانوی اول در روز دوشنبه. “برای بیش از حد بسیاری از کالیفرنیا کودکان و نوجوانان هر چند این مورد نیست.”

در کالیفرنیا یک پنجم دانش آموزان یا عدم اتصال به اینترنت و یا یک دستگاه برای دسترسی به آموزش از راه دور گفت: Siebel Newsom.

علاوه بر این 50 درصد از خانواده های کم درآمد و 42 درصد از خانواده ها از رنگ گزارش داده اند که خود را نگران است توانایی یادگیری کودکان از خانه از آنجا که آنها نمی باید یک کامپیوتر یا تبلت در صفحه اصلی به آن را ممکن است.

“ترس این پدر و مادر است که فرزندان خود را در پشت قرار می گیرند و بدون اینترنت بسیار واقعی” Siebel Newsom گفت. “(اما) ما باید خود را به عقب و ما همچنان به مبارزه برای شما…همه گیر نباید در راه ایستاده از کودکان برای رسیدن به پتانسیل خود را.”

بیشتر: به عنوان تعطیلی مدارس و کشش به تابستان در اینجا برخی از راهنمایی برای کودکان و نوجوانان آموزش از خانه

بیشتر: Newsom: کالیفرنیا مدارس به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشایی; گوگل برای ارائه اینترنت رایگان به دولت

یک نیروی کار به آدرس بیشتر بسته شدن شکاف دیجیتال نیز به تازگی راه اندازی شده به بررسی همین دلیل دانش آموزان دیگر مدارس و مناطق هنوز هم در تلاش برای ایجاد یک نمایشگاه یاد-از-فرصت های صفحه اصلی.

تونی Thurmond, کالیفرنیا, سرپرست آموزش عمومی گفت: کاری که در حال انجام است در حال حاضر به آدرس شکاف دیجیتال است که پرداختن به یک تقسیم شده است که در حال حاضر برای چند دهه.

“ما به عنوان پاسخ به نیازهای دانش آموزان برای یادگیری در طول همه گیر ما باید انجام دهند و در راه به یک بار و برای همه شکاف دیجیتال به منظور افزایش دانش آموزان فرصتی برای موفقیت” Thurmond روز دوشنبه گفت:.

نیروی کار خواهد بود مسئول برای ایجاد یک طرح چگونه دولت باید حرکت رو به جلو به آدرس باقی مانده یادگیری سهام شکاف. وظیفه نیروی ایجاد یک جدول زمانی و نقشه از مناطق جغرافیایی که مبارزه با مسائل مربوط به اتصال به اینترنت های فقیر در هفته های آینده.

در این میان شهر ساکرامنتو خواهد بود تست یک نقطه داغ پروژه ای است که می تواند نورد به بقیه دولت اگر در آن موفق است. Newsom گفت: ساکرامنتو خواهد بود تبدیل هفت اتوبوس مدرسه به همراه نقاط داغ خواهد شد که پارک شده در خوشه هایی از جامعه با فقیر دسترسی به اینترنت است. مفهوم راه اندازی خواهد شد در اطراف آوریل 1.

علاوه بر این Newsom گفت: دولت شروع خواهد شد به دنبال در تابستان فرصت های یادگیری است که فراتر از این مدرسه سال اما نشد هنوز سهم چه کسانی تابستان آموزش گزینه های ممکن است مانند نگاه.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>