رژیم صهیونیستی. Newsom اعلام $100M برای خدمات مراقبت از کودکان برای کارگران ضروری

مایدزرت | No comments

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد در شب جمعه با انتشار 100 میلیون دلار برای حمایت از خدمات مراقبت از کودکان برای زیرساخت اساسی کارگران و جمعیت های آسیب پذیر و کودکان خود را در پی COVID-19.

این بودجه بخشی از مجلس سنا در لایحه 89 اورژانس قانون امضا شده توسط فرماندار در ماه گذشته برای ارائه به 1 میلیارد دلار برای کمک به دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

از 100 میلیون دلار به دولت وزارت آموزش و نیم خواهد پرداخت تا 20,000 اضافی محدود-مدت-دولت-یارانه اسلات برای مهد کودک. نیم دیگر را به سمت بازپرداخت برای مراکز مراقبت از کودکان’ خرید دستکش پوشش صورت تمیز کردن لوازم و کار مرتبط با تمیز کردن مطابق با فدرال و دولت های عمومی دستورالعمل های بهداشتی.

“بسیاری از کالیفرنیا کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر در حال پدر و مادر و به عنوان یک پدر من می دانم که اهمیت مطمئن شوید که فرزندان ما در حال نگه داشته و سالم و امن” Newsom گفت: در آزادی مطبوعات از دفتر خود را. “این کمک های مالی بسیار مهم است که مطمئن شوید که کار پدر و مادر است که بخشی از ضروری نیروی کار در کشور ما به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بخشی از جمعیت های آسیب پذیر که مراقبت از کودک و منابع آنها نیاز دارند.”

این می آید به عنوان فرماندار به تازگی امضا دستور اجرایی برای گسترش دسترسی به مهد کودک و اولویت بندی کودکان ضروری کارگران را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در جمعیت های آسیب پذیر از جمله کودکان در معرض خطر خشونت و یا غفلت و کسانی که با معلولیت.

بیشتر: کروناویروس در کالیفرنیا: Newsom اعلام $1.4 B طرح برای دولت هزینه در ماسک و لوازم

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. Newsom نشانه های اجرایی به منظور گسترش دسترسی به مهد کودک برای کارگران ضروری

اطلاعات در مورد دیگر منابع در دسترس به کالیفرنیا تحت تاثیر شیوع این بیماری را می توان در یافت covid19.ca.gov.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>