رژیم صهیونیستی. Newsom, اعلام, کارگر, کسب و کار کوچک به عنوان کمک های 1.9 M کالیفرنیا فایل بیکاری

مایدزرت | No comments

نزدیک به 2 میلیون کالیفرنیا را برای ثبت نرخ بیکاری در سه هفته گذشته Gov. گاوین Newsom گفت: در روز پنج شنبه. در طول هفته گذشته دولت دریافت به طور متوسط 111,000 بیمه بیکاری ادعا می کند هر روز.

“عواقب اقتصادی در حال عمیق,” او گفت:.

با 49 درصد از کارکنان بخش خصوصی در کالیفرنیا هر دو کار برای کسب و کارهای کوچک و یا خود اشتغالی Newsom اعلام کرد که $50,000 در بدهکار مالیات فروش را می توان به تعویق افتاده تا یک سال به عنوان یک نوع از “پل وام” تا زمانی که کسب و کارهای کوچک می تواند دسترسی به کمک های فدرال.

“ما باید قادر به دریافت فدرال به ایالت کالیفرنیا که بدان معنی است که ما نیاز به مردم را به درخواست برای این فدرال پشتیبانی می کند که به تازگی اعلام کرد,” او گفت: با اشاره به جامعه کسب و کار به فرصت های متعددی از جمله چک حفاظت از برنامه تحت مراقبت قانون فدرال بسته محرک.

دولت نیز منتقل 50 میلیون دلار به زیرساخت های آن و توسعه اقتصادی بانک برای ارائه “microlending فرصت” برای افرادی که قادر به اداره کسب و کار کوچک کمک و یا “که ممکن است در غیر این صورت سقوط را از طریق نرم افزار” Newsom گفت.

فرماندار اضافه کرد که او یک فرمان اجرایی را امضا روز پنج شنبه به توقف آب بسته آف در خوابگاه و همچنین در کسب و کارهای کوچک. او گفت: دولت به احتمال زیاد خواهد شد گسترش و تاریخ زمانی که مالیات بر املاک و علت — آوریل 10 — از آنجا که انجام این کار را با قرار دادن یک سوراخ در شهرستان در سطح بودجه.

در سطح ایالت کالیفرنیا بودجه که Newsom پیشنهاد شده در ژانویه است “دیگر قابل علاج و درمان” با توجه به این ویروس’ گسترده اقتصادی اثرات. که به این معنی است که بسیاری از موارد فرماندار پیشنهادی نیاز به خرد شده, اگر چه خاص تصمیم گیری نشده است ساخته شده است.

“جهان کاملا تغییر کرده پس ژانویه بودجه پیشنهاد شد به طوری که همه چیز روی میز” Newsom گفت.

دولت اعلام همکاری با فرزنو مبتنی بر اعضای اتحادیه اروپا صنایع و کسب و کارهای دیگر برای راه اندازی یک وب سایت — www.onwardca.org — که مجموع فرصت های شغلی به منظور مطابقت بیکار کالیفرنیا با نزدیکی دهانه. این سایت در حال حاضر دارای بیش از 70,000 موارد به طور عمده از چهار صنایع: کشاورزی, مراقبت های بهداشتی, تدارکات و فروشگاه های مواد غذایی.

دولت توسعه اشتغال بخش آورده اضافی 200 کارکنان در تلاش برای نگه داشتن زمان پردازش برای مدعیان بیکاری از باد.

Newsom گفت که او با احتیاط خوش بینانه است که دولت تصویب اولیه اجتماعی فاصله آغاز شد و به سرعت گسترش coronavirus.

از روز شنبه وجود دارد 1,922 بیماران با COVID-19 در کالیفرنیا تخت بیمارستان از جمله 816 در بخش های مراقبت ويژه. تعداد بیماران در ICU با این ویروس بود 5.4 درصد افزایش از روز شنبه که Newsom ستایش به عنوان یک علامت مثبت است.

“کسانی که اعداد بزرگ است اما به خوبی در درون ما مدل سازی و ظرفیت ما,” او گفت:. Newsom افزود که دولت توزیع شده است 35.9 میلیون N-95 ماسک.

با توجه به اجتماعی فاصله شیوه فرماندار تخمین زده می شود که اوج این افزایش ممکن است تحت فشار قرار دادند تا آنجا که در اواسط اردیبهشت ماه بعد از کشورهای دیگر است که در انتظار به آمار imminently با خروش است.

دولت را به تازگی بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران برای بازگشت به کار و کمک در بیمارستان ها نیز به همراه داشت غلیان احساسات از برنامه های کاربردی از پزشکان و پرستاران و دیگران به بیرون آمدن از بازنشستگی. در حالی که 25000 نفر اعمال در آن روز برای اولین بار باز کردن این تعداد در حال حاضر افزایش یافته است به بیش از 70 ، 000.

“آن را فقط به شما می دهد یک حس مدنی لحظه و چگونه مردم انجام می دهند مقدار فوق العاده ای را امتحان کنید برای شرکت در جلسه آن سر در,” او گفت:.

مقایسه این ایده از بازگشایی مدارس به برش یک چتر نجات قبل از فرود Newsom تاکید کرد که او نمی خواهند فیزیکی کلاس های درس بازگشایی این مدرسه در سال است.

“بچه ها در حال رفتن به رفتن به کلاس های درس خود را. آنها در حال رفتن به یک مقدار زیادی از کار را در خانه انجام,” او گفت:.

بیشتر: Coronavirus: بله دولت فدرال مالیات در حال حاضر به دلیل در ژوئیه; مالیات بر املاک و هنوز هم به دلیل در ماه آوریل

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: Riverside County سفارشات مدارس بسته از طریق ژوئن 19

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>