رژیم صهیونیستی. ریوز ‘گدایی’ Mississippians به دنبال ویروس دستورالعمل به عنوان موارد سنبله

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در روز چهارشنبه گفت: “التماس” Mississippians به دنبال ماسک و اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان coronavirus موارد سنبله و بیمارستان ها را پر کنید. اما فرماندار نیز پیشنهاد او تا به حال هیچ برنامه فوری برای معکوس بازگشایی محدودیت.

“ما سیستم مراقبت های بهداشتی در معرض خطر است” ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری. “این یک خطر است که در دراز مدت تهدید. این یک خطر است که قبل از ما اگر نه در حال حاضر بسیار زود است.”

وزارت بهداشت ثبت شده و طی آن بالاترین یک روز ویروس مورد مجموع این هفته با یکی دیگر از 653 عفونت های جدید چهارشنبه. مجموع بستری شدن در بیمارستان با توجه به این ویروس نیز در حال افزایش, منجر به نگرانی که در واحد مراقبت های ویژه به زودی بسته بندی شده با COVID-19 بيمار. برخی از در حال حاضر.

“ما در حال کامل کردن” گفت: دولت بهداشت و درمان افسر دکتر توماس دابز اضافه جکسون مترو امکانات به خصوص تاکید کرد. “ما باید قابل توجهی از اضطراب در مورد قریب به اتفاق سیستم.”

قبلی: کروناویروس در می سی سی پی: ‘بسیاری از موارد و مرگ و میر’ آمدن, دولت, سلامت, هشدار افسر

ریوز به حال برگزار نشده یک کنفرانس خبری برای حدود دو هفته به عنوان موارد به سرعت در حال صعود. یک روز در هفته گذشته بریده بیش از 1 ، 000 مورد جدید, فوق العاده قبلی بالا است. خواه فرماندار گفت او شده است “برخورد با روند قانونگذاری” از جمله امضای حدود 150 لوایح به قانون است.

ریوز گفت: دولت نمی خواهد به طور کامل “بازگشایی” در عین حال با وجود طرح هایی را برای لغو محدودیت های اعمال شده توسط چهارشنبه. یک فرمان اجرایی که محدودیت جمعیت و اندازه و رستوران با ظرفیت و فراهم می کند دستورالعمل های دیگر را در محل باقی می ماند در حال حاضر. حداقل 16 متحده را معکوس یا متوقف شده خود را بازگشایی محدودیت با توجه به افزایش موارد جدید در سراسر کشور با توجه به سی ان ان شمارش.

اما او نیز به نظر نمی رسد آماده برای اجرای دقیق تر مقررات مشابه به اوایل هفته این ویروس در می سی سی پی, یا صدور دستور ماسک به کشورهای دیگر داشته باشد. جکسون, Tupelo و دیگر می سی سی پی شهرستانها صادر شده چنین مقرر شده است.

بیشتر: ‘وحشت’: به عنوان coronavirus موارد خروش در می سی سی پی, پزشکان ارائه وخیم دیدگاه

“ما بازگشایی متوقف شده است و ما با توجه به آنچه که ما باید انجام دهید رفتن به جلو” ریوز گفت. “بود که تماس آسان نیست.”

وی افزود: “این که ما قوانین فعلی بیش از حد سست است. مشکل این است که مردم ما زیر حتی ساده ترین قوانین است.”

هشدارهای مکرر

هر دو ریوز و دابز بارها و بارها به شهروندان هشدار داد پوشیدن ماسک فاصله اجتماعی و نه به حضور در احزاب و یا حوادث دیگر با جمعیت بزرگ.

دابز گفت: این ویروس خواهد بود “petering در خود” در حال حاضر اگر مردم به دنبال دولت دستورالعمل. او گفت: به بیمارستان رسیدن به ظرفیت کسانی که به دنبال مراقبت از coronavirus, ماشین, تصادفات, حملات قلبی و یا دلایل دیگر بعید است که برای دریافت این سطح از کیفیت آنها ممکن است در غیر این صورت انتظار می رود. او اشاره کرد coronavirus بیماران اغلب باید اقامت در بیمارستان برای هفته ها در پایان به تساوی تا فضای لازم و نیروی انسانی منابع است.

یک افزایش سریع در coronavirus عفونت تحت تاثیر تمام گروه های سنی است “شدید” افزایش است برای کسانی که 18 تا 29 دابز گفت. وی افزود: مقامات بهداشتی به ویژه نگران به صورت خوشه در دسوتو و هریسون استان ها, در حالی که Hinds و گرانادا استان ها نیز دیده می شود نگران کننده upticks. سایر استان ها با کندتر coronavirus عفونت نرخ های او هشدار داد “می تواند در هر لحظه منفجر.”

“این یک جعل” ریوز گفت. “این یک خطر است. این یک تهدید قریب الوقوع به همه ما است.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>