رژیم صهیونیستی. ریوز coronavirus به روز رسانی: ‘ما نمی دانیم که این در حال رفتن برای پایان دادن به’

لدگر | No comments

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام کرد که محدودیت های جدید خواهد شد در آینده برای مبارزه با گسترش coronavirus.

ریوز یک فرمان اجرایی را امضا محدود کردن تجمعات ناهار خوری در رستوران و بازدید از خانه های پرستاری و بیمارستان ها.

“ما نمی دانیم که این در حال رفتن برای پایان دادن به” ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شد بعد از ظهر سه شنبه. “اما ما می دانیم که آن را نمی تواند در این هفته یا این آخر هفته.”

ریوز ساخته شده روشن است که این دستور اجرایی او نشانه ها را متوقف کوتاه از یک دولت اجباری مستند. او ممکن است مسئله اقامت در خانه سفارش در آینده ریوز گفت: اما او معتقد است می سی سی پی می توانید آب و هوا طوفان بدون نیاز به موضوع یک مستند.

او گفت: افزایش در می سی سی پی COVID-19 موارد گزارش شده به احتمال زیاد به دلیل تست ramping تا.

منظور میسازد دستورالعمل شبیه به توصیه در حال حاضر صادر شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان.

ریوز توصیه Mississippians در برابر جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر و یا بازدید از بیمارستان ها و خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. او گفت: کسب و کار خود را به ارسال تمام کارکنان آنها می توانید به صفحه اصلی و تعریف شده چه تعداد به عنوان ضروری خدمات. او پرسید: رستوران ها و کافه ها برای محدود کردن ناهار خوردن-در خدمات و حرکت به درایو از طریق تحویل و یا وانت خدمات تنها.

“ما در پایان همه گیر” ریوز گفت. “ما هنوز هم ممکن است در آغاز این مرحله از مبارزه است. این ویروس جدید است. ما نمی دانیم که آنچه که در آینده نگه می دارد. ما می دانیم که این ویروس این است که به آرامی گرفته شده است.”

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: تعداد تایید coronavirus موارد افزایش یافته است به 320. دابز گفت: تعدادی از تشخیص عفونت انتظار می رود که در ادامه به افزایش در روزهای آینده و احتمالا هفته به عنوان تست همچنان ادامه دارد.

“وجود دارد بسیاری از موارد تشخیص داده نشده در خارج وجود دارد امروز” دابز گفت. “به همین دلیل بسیار مهم است به عمل اجتماعی فاصله برای همه است.”

دابز گفت: مقامات در حال کار برای بسیج منابع بهداشت و درمان و “به سرعت” گسترش تعداد تخت بیمارستان در صورت نیاز.

“ما نمی خواهیم به یک وضعیت در می سی سی پی که در آن ما باید به زندگی و مرگ تصمیم گیری بر اساس عرضه هواکش …,” او گفت:.

سقط جنین ممکن است در خود نگه دارد: “ما در حال آماده به اقدام’

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت دستور داده است تا همه الکتيو با روش های پزشکی و غیر پزشکی ضروری بازدیدکننده داشته است به تعویق افتاد. در حالی که وزارت بهداشت را رهنمود مشخص نیست سقط جنین به عنوان انتخابی ریوز نشان داد در غیر این صورت در روز سه شنبه.

“بدون سوال تنها درمانگاه در جکسون در واقع کار انجام روش که در انتخابی مورد نیاز نیست و باید با پیروی از دستورالعمل” ریوز گفت. “اگر آنها ما را آماده به اقدام اضافی را به مطمئن شوید که آنها انجام این کار است.”

ریوز نیست توضیح آنچه “اقدام اضافی” ممکن است به دنبال دارد.

ریوز: سقط جنین باید لغو شود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

هیچ پناهگاه سفارش می سی سی پی. “این یک زمان است برای انتقاد از رهبران’

کنفرانس مطبوعاتی در استانداری عمارت یک روز پس از ریوز برگزار تصویری Q&A on Facebook و گفت که او نمی خواهد سفارش Mississippians به ماندن در خانه.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

به عنوان بسیاری از یک چهارم از آمریکایی ها در حال حاضر تحت اقامت در خانه و سرپناه در محل و یا مستند سفارشات که به طور کلی به معنی ساکنان نمی توانند خانه های خود را ترک با معافیت ضروری برای کسب و کار مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و بانک ها.

ریوز گفت چنین دستوری را غیرقابل اجرا و نسبتا بی اثر اشاره کرد که کشورهای دیگر بسیار بالاتر عفونت نرخ از می سی سی پی.

او اضافه کرد که او نه رد هر گزینه.

در روز سه شنبه ریوز به نظر می رسد به bristled در آمریکا تصمیم خود را به قیمومیت مردم به ماندن در خانه.

“من دیده ام برخی از مردمی که انتقاد مختلف تصمیم گیری است که ساخته شده است” ریوز گفت. “اجازه دهید من فقط روشن شود. این زمان برای سیاست است. این زمان برای انتقاد از رهبران مهم نیست که چه تصمیمات آنها را از آنجا که بسیاری از مردم تحت مقدار زیادی از استرس است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>