رژیم صهیونیستی. ریوز ایجاد یک نیروی کار به ‘راه اندازی مجدد می سی سی پی” پس از coronavirus. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز ایجاد کرده است یک بخش خصوصی نیروی کار برای کمک به می سی سی پی از لحاظ اقتصادی بهبود یافتن از بیماری همه گیر کوروناویروس.

حدود نیمی از نیروی کار اعضا نقش خود را در مبارزات انتخاباتی و یا سایر روابط به فرماندار.

این نیروی کار است که قرار است به توصیه های اقتصادی برای ریوز هر چند که مشخص نیست که چه زمانی و چگونه ad hoc گروه دیدار خواهد کرد, آیا کسانی که جلسات در دسترس خواهد بود و چگونه به زودی آنها را به کسانی توصیه.

هیچ یک از این 17 نفر در “راه اندازی مجدد می سی سی پی” نیروی کار از کارگران سازمان یافته و یا مستقیم نمایندگان می سی سی پی کارگران است.

می سی سی پی در حال حاضر تحت اقامت موقت در خانه که بسته شده است برخی از کسب و کار در نظر گرفته شده غیر ضروری به سرعت گسترش coronavirus. ریوز گفت که او می خواهد برای باز کردن در می سی سی پی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان آن را امن است.

“ما باید به. آن را به یک گزینه است. زندگی در معرض خطر هستند با توجه به افزایش سریع در فقر به عنوان به خوبی به عنوان این بهداشت عمومی بحران” ریوز گفت. “هیچ کسب و کار غیر ضروری برای کسانی که با تکیه بر آن چک برای, مواد غذایی برای تامین و برای پناهگاه است.”

کروناویروس در می سی سی پی: نقشه آهنگ COVID-19 شیوع شهرستان

سوال ؟ ما در حال پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس

ریوز نیست ذکر یک تاریخ خاص برای بازگشایی اقتصاد اشاره کرد: “من امیدوارم و دعا می کنم که آن را بسیار به زودی.”

وقتی پرسید که چگونه او انتخاب اعضای نیروی کار ریوز گفت: آنها در میان “بهترین و درخشان ترین ذهن” می سی سی پی را در جامعه کسب و کار.

“آنها در حال رفتن به ساخت توصیه هایی به من و به ما رهبری تیم در دولت. آنها نمی خواهد که مستقیم توانایی به صرف هر یک از وجوه فدرال است که در آن آمده” ریوز گفت. “آنها به سادگی رفتن به توصیه و سپس ما را به تصمیم گیری بر اساس آنچه که اعتقاد ما بر این است که در بهترین منافع از می سی سی پی را شهروندان است.”

ایجاد اقتصادی نیروی کار در پی یک فاجعه است نه بی سابقه است.

در پس از طوفان کاترینا پس از رژیم صهیونیستی است. هیلی باربور ایجاد یک بازیابی و بازسازی و نوسازی کمیسیون منصوب نیکوکار و رهبر کسب و کار جیم Barksdale منجر به آن.

در مورد “راه اندازی مجدد می سی سی پی’

جدید شورای رئیس جو Sanderson, مدیر عامل شرکت طیور شرکت Sanderson مزارع و رئیس چندین دولت دیگر و ملی انجمن های کسب و کار. ساندرسون در خدمت به عنوان معاون رئیس باربور را کاترینا بهبود اقتصادی کمیته.

این کمیسیون شامل دو ردیف عضویت. برای اولین بار است که اجرایی “تیم” که اعضای آن عبارتند از:

 • تام گرشام از ایندیانوولا رئيس جمهور از دو سریع و به راحتی در فروشگاه های زنجیره ای. او همچنین کمیساریای از می سی سی پی بازی کمیسیون و رئیس جمهور دلتا شورای.
 • جان Hairston از گولفپرت است مدیر عامل شرکت Hancock ویتنی یک شرکت بانکی. او قبلا به عنوان رئیس دانشگاه می سی سی پی بازی کمیسیون و در چندین بانکی ملی کمیته.
 • جاناتان جونز از هتیزبرگ است مدیر عامل شرکت جونز سرمایه یک شرکت سرمایه گذاری نظارت بر ساخت و ساز چند سوخت و تدارکات شرکت ها.
 • Colby لین از ریجلند است مدیر عامل شرکت Veriforce فن آوری کسب و کار است که با این نسخهها کار با شرکت های انرژی. او قبلا در سابق رژیم صهیونیستی. هیلی باربور دولت و درگیر شد در طوفان کاترینا بهبود برنامه ریزی است. او همچنین به عنوان دستیار آمریکا وکیل.
 • تیم اسمیت قرنتس است که موسس و مدیر عامل شرکت Avectus بهداشت و درمان راه حل های پردازش داده های شرکت. وی همچنین از تاسیس اسمیت Property Holdings که renovates ساختمان های تاریخی.

کمیسیون “تاثیر” کمیته عضویت از:

 • رابی بارنز است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت PriorityOne بانک مستقر در مگی.
 • Jason Dean است رئیس ایالتی می سی سی پی, تخته, آموزش و پرورش و معاون رئیس جمهور از Tenax هوافضا از مدیسون.
 • جباری ادواردز کلمبوس صاحب J5 GBL یک مدیریت ساخت و ساز شرکت.
 • مونیکا Harrigill است صاحب Sunray شرکت های توسعه دهنده و صاحب تعدادی از هتل ها و فروشگاه ها در می سی سی پی و لوئیزیانا.
 • داگ Hederman از جکسون, در, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Hederman برادران و چاپ پست الکترونیکی مستقیم.
 • کارلا لوئیس از براندون است افسر ارشد فناوری برای C Spire از شرکت مخابرات.
 • جان فیلیپس یک کشاورز است که در خدمت به عنوان یک رئیس جمهور از چندین شرکت است و یک رئیس جمهور گذشته از دلتا شورای.
 • رابرت سنت جان یک سرآشپز و صاحب رستوران از هتیزبرگ.
 • لکس تیلور است رئیس تیلور و رئیس جمهور از تیلور ماشین کار می کند و تیلور منابع. تیلور گروه تولید کننده لیفتراک و ژنراتور و محصولات نظامی است.
 • Anthony Wilson است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت می سی سی پی قدرت است.
 • ویلیام یاتس, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت W. G. یاتس & Sons شرکت ساخت و ساز ساخته شده است که نیسان faclities, دراین توچال و کازینو در بیلخی و دیگر پروژه های بزرگ.

Sanderson, رئیس, همراه با چهار نفر از پنج نفر از اعضای کمیسیون اجرایی “تیم” خدمت کرده بود در ریوز’ کمپین کمیته مالی ارائه حمایت های مالی و دیگر از اجرا خود را برای فرماندار در سال گذشته است. حداقل دو نفر از اعضای “تاثیر کمیته” نیز کمک کرده در کمپین کمیته مالی.

چندین عضو دیگر باید روابط نزدیک به فرماندار مانند دین که ریوز منصوب به هیئت آموزش و پرورش به عنوان معاون فرماندار و تیلور که میزبانی یک ریوز کمپین رویداد در یکی از امکانات و کمک فرماندار با کروناویروس پاسخ.

آیا کشورهای دیگر انجام می دهند ؟

دفتر فرماندار با اشاره به 9,000 درصد افزایش در تعداد مدعیان بیکاری در هفته های اخیر و کسب و کارهای کوچک در تلاش برای زنده ماندن به عنوان دلایل ایجاد این کمیسیون است.

کمیسیون کمک خواهد کرد که فرماندار “ما تبدیل اقتصاد دولتی تحت این شرایط جدید” است, اعلام, گفت:, و تعیین کنید که چگونه اقتصاد باید بازگشایی شد.

در سراسر کشور وجود دارد سردرگمی بیش از زمانی که یک اقتصادی بازگشایی باید رخ می دهد و چگونه به آن را انجام دهد بدون ایجاد موج دیگری از عفونت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد به بازگشایی توسط, ممکن است, اما برخی از فرمانداران و شهرداران مخالفم.

ده متحده می گویند که آنها را هماهنگ بلند کردن مستندات و بازگشایی اقتصاد خود را پس از آنها تعیین نرخ ابتلا به عفونت هستند به اندازه کافی پایین آنها می توانند جلوگیری از دوباره بجای اول برگشتن. متحده همچنین باید اطمینان حاصل شود که آنها به اندازه کافی تست و کارکنان برای ردیابی تماس های از کسانی که آلوده برای جلوگیری از شیوع بیشتر پس از بازگشایی. حتی پس از بازگشایی بسیاری از اجتماعی فاصله و مایع اقدامات به احتمال زیاد در محل باقی می ماند.

کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن اعلام کرد یک مشترک بازگشایی رویکرد شنبه. مشابه رویکرد منطقه ای نیز اعلام کرد در این هفته با شش ایالت در شمال شرقی: New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا, Deleware و رود آیلند. ماساچوست بعد پیوست.

می سی سی پی را پناهگاه در محل سفارش مجموعه به پایان می رسد روز شنبه هر چند ریوز می تواند آن را گسترش دهد. می سی سی پی را coronavirus موارد و مرگ و میر هنوز نشان داده شده است کاهش روند.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>