رژیم صهیونیستی. ریوز شل محدودیت در پارک های تفریحی و سرگرمی

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز جمعه اعلام کرد او گسترش دولت “امن در خانه” سفارش برای یک هفته تا ژوئن 1 در حالی که شل شدن محدودیت بر برخی, هوای آزاد, سرگرمی, کسب و کار است.

شروع دوشنبه در ساعت 8 صبح, پارک های تفریحی, سواری, پارک آب go-cart آهنگ های مینی گلف و پارک ها می تواند باز با محدودیت های خاصی ریوز گفت. با توجه به اجرایی خود را سفارش این امکانات باید در عمل نیمی از ظرفیت یا کمتر و اضافی وجود دارد مورد نیاز مطابق با اصول بهداشتی در پارک و اجتماعی فاصله.

“آیا ما نیاز به مسابقه آهنگ و پارک های آب برای بسیاری از مردم برای زنده ماندن و زندگی با کیفیت زندگی در کشور ما? البته نه” ریوز گفت. “اما که صاحب کسب و کار کوچک و کارکنان خود به آنها نیاز به زنده ماندن ؟ کاملا بله آنها انجام دهد.”

ریوز گفت: انتقال این بیماری است و کمتر احتمال دارد در خارج از منزل از داخل خانه به طوری که برخی از سرگرمی های داخلی کسب و کار مانند سینما باقی می ماند بسته شده است. به طور کلی ریوز گفت: تعداد بسیار کمی از کسب و کار باقی می ماند بسته در می سی سی پی و او در حال همکاری با وزارت بهداشت برای توسعه دستورالعمل های است که اجازه خواهد داد که همه کسب و کار برای بازگشایی احتمالا در ماه ژوئن 1.

سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله دستورالعمل در محل باقی می ماند و به هفت می سی سی پی شهرستانهای تلقی نقاط. ریوز افزود: یکی دیگر از مرکزی می سی سی پی — شهرستان Holmes County-به منظور.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت شده اند وجود دارد گزارش های موردی از گردهمایی های اجتماعی در حال وقوع وجود دارد که در آن مردم با پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله.

دابز گفت: هزاران نفر از ماسک های بیشتر در راه خود را به Holmes County, که دارای بالاترین نرخ سرانه از coronavirus موارد از هر Mississippi شهرستان در هفته های اخیر.

این فرمان اجرایی صادر شده توسط ریوز همچنین اجازه می دهد تا مدرسه و ورزشگاهها و وزن اتاق به بازگشایی تحت قوانین همان است که در حال حاضر اعمال می شود به ورزشگاه. تیم ها و ورزش مدارس مجاز به رزومه, هوای آزاد, شیوه های.

با آینده آخر هفته روز یادبود ریوز خواست Mississippians به جشن مسئولانه است.

“ما هنوز این ویروس در هر جامعه است. لطفا اگر شما هم این کار را در کوچکتر گروه” ریوز گفت. “لطفا به یاد داشته باشید برای اقامت شش فوت از هم جدا. در ادامه به شستن دست های خود را پاکسازی و پوشیدن ماسک, اگر در همه ممکن است.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>