رژیم صهیونیستی. ریوز منظور ایجاد coronavirus کمیته. می سی سی پی تست منفی به تاریخ

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در چهار شنبه امضا فرمان اجرایی برای ایجاد یک کمیته برای رسیدگی به این دولت برنامه ریزی و پاسخ به کروناویروس جدید به گسترش در سراسر ایالات متحده و جهان است.

“ما در حال اقدام در حال حاضر پیش از هر گونه موارد تایید شده به مطمئن شوید که ما در حال آماده برای هر گونه بالقوه سناریو” ریوز گفت.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد تایید موارد این ویروس در می سی سی پی.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز را چه ریوز به نام “ائتلاف موضوع کارشناسان” و آژانس دولتی رهبران از جمله کسانی که از می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری. دابز گفت: دولت تا کنون تست شده کمتر از 10 نفر با علائم مشابه به کسانی که ایجاد شده توسط ویروس با همه منفی است. این آزمون در حال انتظار به افزایش است.

“من نمی توانم به یک شماره خاص ولی کمتر از 10 (تست شده),” دابز گفت. “اما از آن خواهد شد بیش از 10 بسیار به سرعت … به عنوان بسیاری از پزشکان که می خواهید به آنها را انجام دهد و ما آنها را انجام دهد.”

دابز گفت: وزارت بهداشت آماده شده است برای گسترش یک coronavirus برای سال. این کمیته را پیاده سازی بخش های 451-صفحه pandemic برنامه پاسخ گفت.

“این چیزی است که ما پیش بینی شده است و برنامه ریزی برای بیش از یک دهه … ما یک طرح عملی است که ما می توانید پیاده سازی بر اساس این سناریو,” او گفت:.

ریوز گفت: “من می خواهم Mississippians بدانند که ما آماده برای محافظت از سلامت و رفاه از همه ما بزرگ دولت … من مطمئن هستم دکتر دابز و تیم ما توانایی مدیریت این وضعیت است.”

Coronavirus: آنچه شما نیاز به دانستن در می سی سی پی

ریوز به نام گسترش ویروس “یک مسئله بسیار جدی است و به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به رشد در تعداد” اما اشاره کرد وجود دارد به مراتب بیشتر مرگ و میر در ایالات متحده در هر سال از شایع آنفولانزا تر شده اند وجود دارد در سراسر جهان تا کنون از coronavirus.

تا کنون ویروس به 13 ایالت در کشور است. شده اند وجود دارد 11 مرگ و میر در ایالات متحده از این ویروس است که بر سیستم تنفسی است.

ریوز گفت: هیچ نشانه ای فدرال محدودیت های مسافرتی و قرنطينه ناشی از این ویروس تا به حال تاثیر بر اقتصاد دولتی. اگر چه او اذعان کرد گسترش این ویروس تا به حال تاثیر بر اقتصاد ایالات متحده به خصوص در صنعت هواپیمایی.

دولت در بخش بهداشت و درمان است که پاسخ دادن به سوالات در کروناویروس جدید خط 877-978-6453. آن را در دسترس است در طول ساعات 8 صبح تا 5 بعد از ظهر دوشنبه-جمعه.

اطلاعات نیز در دسترس بر روی وب سایت وزارت و ساکنان می توانند با دانلود رایگان MS آماده نرم افزار برای اپل و آندروید.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>