رژیم صهیونیستی. ریوز: “ماندن در خانه اگر شما می توانید.’ دولت پاکستان به ‘در حمله’ با کروناویروس

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز و مقامات بهداشتی دولت در پنج سال برای تبدیل شدن به تهاجمی تر در آزمایش و جدا coronavirus موارد زمانی که انتظار می رود فدرال پول در دست است.

اما ریوز در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار بهداشت و درمان و اورژانس مقامات در دفاع از اقدامات دولت تا به امروز که شامل یک ایالت پناهگاه در محل سفارش کرد و گفت او پس از هدایت از دولت و کارشناسان ملی برای اندازه گیری پاسخ.

کنفرانس مطبوعاتی خارج فرماندار عمارت آمد و دو روز پس از ریوز با صدور دستور اجرایی قرار داده است که محدودیت های جدید در اجتماعات و رستوران ها.

فرماندار روز پنج شنبه تکرار خود خواسته است که Mississippians در خانه بماند “اگر شما می توانید.” او گفت: کارکنان مشغول به کار بود در اصلاح نظم پس از آن باعث سردرگمی با چند شهرداران سراسر کشور. آنها به دنبال شفافیت در سفارش به ببینید که چگونه آن را تحت تاثیر دقیق تر دستور یا توصیه های آنها در حال حاضر به محل قرار داده. نگرانی های خود را در مرکز زبان در نظم است که نشان می دهد فرماندار سفارش باطل قدرت خود را.

“ما در حال رفتن به نگاه نسبت به برخی از روشن زبان ما شهرداران احساس می کنید راحت تر است. بسیاری از آنها در حال کار بسیار سخت است و ما می خواهیم به آنها اجازه می دهد به انجام چه چیزی بهترین را برای جوامع خود” ریوز گفت.

ریوز که قبلا توصیه Mississippians در برابر جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر و یا بازدید از بیمارستان ها و خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. او گفت: کسب و کار ارسال به تمام کارکنان آنها می توانید به صفحه اصلی و تعریف شده چه تعداد به عنوان ضروری خدمات. او پرسید: رستوران ها و کافه ها برای محدود کردن ناهار خوردن-در خدمات و حرکت به درایو از طریق تحویل و یا وانت خدمات تنها.

ریوز coronavirus سفارش: چه پوشش و چه چیزی نیست ؟

فرماندار در زمان روشن ساخته دستورات او امضا جلوگیری از حالت قفل کردن. ریوز در روز پنج شنبه گفت که در نظر گرفتن یک مادر اقامت در خانه جهت مناطق از دولت اگر دولت سلامت رهبران می گویند که آن را مورد نیاز است.

فرماندار گفت: “قصد” از او فرمان اجرایی شد به دستور اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و منع تجمعات از 10 یا بیشتر. شهر و شهرستان مقامات این قدرت را داشت که اجرای خود را از سفارشات و توصیه ها از جمله تعطیلی رستوران ها و حکومت او گفت:.

فرماندار در ادامه گفت که مقامات مجاز به صدور دستورات به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی تداخل با ضروری کسب و کار و یا خدمات به عنوان تعریف شده توسط وزارت امنیت داخلی. به عنوان مثال او گفت شهرستانها می توانید پیاده سازی حکومت اما نمی تواند نیروی کارکنان ضروری کسب و کار و یا خدمات به ماندن در خانه.

سردرگمی بیش ریوز سفارش: می سی سی پی شهرستانها جلوتر از دولت با سخت coronavirus سفارشات.

ریوز قبل از معرفی دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: دولت آماده بود به “سوئیچ از بازی دفاع” برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

‘در حمله’

دابز گفت: اداره برنامه ریزی برای حمله به گسترش ویروس در “تهاجمی” شیوه هنگامی که او تا به حال این منابع است.او گفت: اجتماعی فاصله اقدامات نشان داده اند برخی از موفقیت اما بیشتر “توهین آمیز” استراتژی لازم است.

از آن خواهد شد تقویت شده توسط یک رود $139 میلیارد دلار در بودجه برای دولت و دولت های محلی از دولت فدرال بسته محرک. بودجه است که انتظار می رود به افزایش مواد آزمایشگاهی ظرفیت تجهیزات و نیروی انسانی است که در تامین کوتاه مدت.

“اگر ما واقعا می خواهید برای دریافت جلوتر از آن ما باید تهاجمی تر” دابز گفت. “هنگامی که ما منابع ما قادر به انجام این کار است.”

دابز مشخص شده یک استراتژی است که مدل در بخشی موفق روش به این ویروس در سنگاپور و کره جنوبی دو کشور با مراکز شهری که باید آهسته گسترش ویروس قابل توجهی.

آن را به سه حوزه تمرکز دابز گفت.

  • جداسازی و قرنطینه: مهاجم تماس تحقیقات برای شناسایی و قرنطینه ساکنان احتمالا در معرض ویروس.
  • افزایش تست: دابز گفت که او به دنبال افزایش تست به سرانه سطح در کره جنوبی به معنی بیش از 15000 تست در می سی سی پی.
  • جامعه شیوع پاسخ: پیاده سازی موقت پناهگاه های موبایل-در-محل اقامت در مناطق خاص و با یک تاریخ خاص.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

‘زمان برای سیاست’

ریوز گفت که با وجود نه صدور اقامت در خانه سفارش می سی سی پی به او احترام می گذارد تصمیم همکار لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز ساخته شده برای دولت است.

لوئیزیانا دیده است یک افزایش سریع در گسترش ویروس به خصوص در نیواورلئان. شده اند وجود دارد بیش از 2.300 موارد با 83 مرگ و میر در کشور با توجه به لوئیزیانا وزارت بهداشت در روز پنج شنبه.

“این یک زمان است برای سیاست است. این یک زمان به کار با هم” ریوز گفت. او گفت که او شده است در برقراری ارتباط با کشورهای دیگر’ فرمانداران از جمله Edwards, به طور منظم. او با اشاره به نیواورلئان شیوع مربوط به تمام کشورهای اطراف.

ریوز وقتی پرسیده شد که برای ارسال یک پیام به ساکنان که همچنین ممکن است اشتباه رول از فرمان اجرایی گفت Mississippians به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“من مصرانه از همه Mississippians به ماندن در خانه اگر شما می توانید. هوشمند باشد. امن باشد,” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>