رژیم صهیونیستی. تیت ریوز سرزنش رسانه های معترضان برای افزایش COVID موارد در Facebook live

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. ریوز در زمان به Facebook بعد از ظهر دوشنبه به اسلم رسانه ها و مخالفان دولت برای افزایش تعداد coronavirus موارد در می سی سی پی و بدون استناد به مدارک و شواهد خود را برای اظهارات گذشته از “حس مشترک” و اشاره به “کابل news.”

پس از چند ماه به طور پیوسته افزایش مورد شمارش در می سی سی پی coronavirus موارد در دولت شده اند خونتان در هفته های اخیر — و تعداد بستری coronavirus بیماران به آمار بالا و دوشنبه.

می سی سی پی شاهد بزرگترین افزایش روزانه COVID-19 موارد سرانه هر کشور در کشور با توجه به تجزیه و تحلیل توسط NPR. همانطور که از صبح روز دوشنبه, موارد تا 344% از دو هفته پیش.

در حالی که برخی از شهرها و ایالات متحده در جنوب اقدام هستند و در حال حاضر نیاز به ماسک در مکان های عمومی, ریوز با انتقاد از رسانه ها با کمی بحث از سیاست.

با توجه به ریوز سنبله می تواند تا حد زیادی توسط دو عامل توضیح داد. بزرگ, هوای آزاد, تظاهرات برای زندگی ماده در اوایل ماه ژوئن گسترش COVID; در همین حال رسانه های متوقف پوشش coronavirus که منجر Mississippians به این باور آن را جعل و “قرار دادن گارد خود را.”

ریوز ذکر شده هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود را.

معترضان

هزاران نفر از Mississippians جمع خارج در چندین شهر در تعطیلات آخر هفته از 6 ژوئن در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. در برخی از تظاهرات از جمله در مرکز شهر جکسون تقریبا هر کس با پوشیدن ماسک.

وقتی پرسیده شد که در مورد ریوز ” ادعا می کنند که این تظاهرات منجر به افزایش موارد جدید یک سخنگوی سی سی پی وزارت بهداشت گفت: هیچ نشانه ای که درست بود.

“هیچ شواهد و مدارکی مبنی بر اعتراض به افزایش موارد در این نقطه است. ما هیچ اطلاعات نشان می دهد که این افزایش در مورد حق در حال حاضر تمایل به در بزرگسالان جوانتر نادیده گرفتن تمام دستورالعمل” لیز Sharlot در بیانیه ای گفت. “ماسک های اجتماعی, فاصله, دست, بهداشت و اجتناب از جمعیت زیادی را تفاوت در مهار این بیماری است.”

ریوز گفت که در عرض 10 تا 14 روز پس از این تظاهرات می سی سی پی “شروع به داشتن یک افزایش بزرگ در موارد.” در ژوئن 18 بود که 12 روز بعد از عمده ترین تظاهرات در می سی سی پی ریوز برگزار شد نشست خبری ساخته شده و هیچ اشاره ای به “افزایش موارد است.”

در عوض دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز که همچنین در این نشست خبری گفت: یک سنبله وجود دارد از موارد در داخل و اطراف آکسفورد بود که مربوط به برادری ،

رسانه ها

ریوز هم مقصر رسانه ها برای ایجاد بی تفاوتی در میان Mississippians.

“واقعیت این است که مطبوعات و خبر رفت و هفته و ماه بدون حتی صحبت کردن در مورد کوروناویروس اما به جای تمرکز بر روی چیزهای دیگر اتفاق می افتد در این کشور نیز برای بسیاری از مردم برای قرار دادن گارد خود را,” ریوز گفت.

بسیاری از می سی سی پی رسانه ها منتشر کرده اند به روز رسانی روزانه در مورد کوروناویروس و همچنان به انجام این کار.

به عنوان موارد شروع به رشد می کنند به طور چشمگیری در می سی سی پی ریوز متوقف شد به روز رسانی. جلسات مطبوعاتی تبدیل شده بود در نزدیکی وقوع روزانه قبلا در این بیماری همه گیر. ریوز رفت و نزدیک به دو هفته بدون روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه ژوئن در طی آن زمان می سی سی پی cracked بیش از 1 ، 000 مورد جدید گزارش شده در یک روز.

‘وحشت’: به عنوان coronavirus موارد خروش در می سی سی پی, پزشکان ارائه وخیم دیدگاه

در حالی که ریوز خواسته است تا اهمیت پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID او نمی پوشیدن ماسک در طول دو بالا مشخصات مناسبت ماه گذشته.

او نمی پوشیدن ماسک در مجلس سنا و رفت و به یک تشییع جنازه شلوغ برای یک مقتول معاون بدون ماسک.

وقتی پرسیده شد که یک روزنامه نگار در مورد خواسته او را در مورد پوشیدن ماسک ریوز گفت که او ساخته شده است یک اشتباه است.

“من یک ماسک. آن را در جیب من است. من باید آن را در” ریوز گفت. “واقعیت این است که اگر خانواده می خوام شرم من برای این راه است که در آن من آن را به کار گرفته است ، که بخشی از کار خود را.”

در طول تصویری دوشنبه ریوز اشاره به تماشای یک تلویزیون ملی بخش که نا امید او را به خاطر آن متمرکز coronavirus در حال گسترش در کباب کردن ممنوع است. این معلوم نیست چه خروجی و یا برنامه ریوز با اشاره به.

بدون در نظر گرفتن ریوز سرزنش “ریاکاری رسانه” با تمرکز بر coronavirus گسترش در کباب و نه در تظاهرات بزرگ. با توجه به ریوز این باعث شده است که بسیاری از در می سی سی پی به این باور COVID جعل و برای جلوگیری از پوشیدن ماسک که در نتیجه باعث افزایش اخیر در coronavirus موارد است.

پس از Facebook Live تصویری دوشنبه ریوز ارسال شده یک اصلاح در توییتر که گفت: او با اشاره به طور خاص برای رسانه ملی.

“من می گویند که من گفته ام قبل از اخبار محلی تا حد زیادی نشانی از یک کار خوب. مثل من گفت: در Facebook Live—من صدای جیر جیر و نقطه مورد رسانه ملی تجلیل از تظاهرات توده تظاهر صفر وجود دارد COVID-19 نگرانی. همه تجمع جرم خطرناک هستند—حتی اگر شما عشق خود را به سیاست” ریوز توییتی.

ریوز در حال حاضر در قرنطینه چرا که او در ملاقات با یک نماینده مجلس که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بسیاری از قانونگذاران — در برابر توصیه های محلی و ایالتی و فدرال بهداشت و درمان توصیه های — نمی پوشیدن ماسک در زمان ماسک یا عینک ماسک به اشتباه در حالی که صرف ساعت ها با هم در داخل کنگره و گاهی در کمیته اتاق.

حفاری عمیق تر: پوشیدن ماسک? بسیاری از می سی سی پی قانونگذاران و دیگر مقامات دولتی در حال پرش آنها

ریوز گفت: “تعداد زیادی” از قانونگذاران باید پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. که شامل بلندگو فیلیپ کان.

Gunn, همراه با دیگر مقامات حاضر بودند در فرمانداری عمارت شنبه برای امضای لایحه.

هیچ کس با پوشیدن ماسک.

سارا فاولر کمک به این گزارش.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>