رژیم صهیونیستی. تیت ریوز رد پیشنهاد خواستار دولتی دو پرچم در می سی سی پی

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت که او فکر نمی کند که یک پیشنهاد خواستار دولتی دو پرچم است یک جایگزین مناسب.

دوشنبه در توییتر ریوز گفت: “بیش از آخر هفته شده است وجود دارد یک پیشنهاد شناور در میان برخی در مجلس برای ایجاد یک دوم می سی سی پی پرچم. اجازه دهید آن را به “جدا اما برابر” پرچم گزینه است. در حالی که حسن نیت من مطمئن هستم که آن را برآورده نمی کند آستانه.”

تماس به تغییر پرچم دولت که ویژگی های یک مؤتلفه آرم در ادامه به کوه.

Stennis پرچم: خالق حذف نام از محبوب جایگزین برای سی پی پرچم

ریوز گفت: بیش از چند سال گذشته او بارها و بارها هشدار داد که هر گونه تلاش برای تغییر پرچم توسط چند سیاستمداران در دولت و کنگره خواهد بود ملاقات با تحقیر.

“اگر رهبری در سال 2001 تا به حال نه آن را در انتخابات پس از آن گفتگو ممکن است متفاوت” ریوز توییتی. “اما آنها بود. و بنابراین ما باید با هم کار کنند برای پیدا کردن یک راه حل که در آن زمانی که هر کس خود می گویند ما می توانیم دوباره با هم به عنوان یک خانواده و رستگار. ما باید با هم کار کنند برای پیدا کردن یک راه حل است که هنگامی که همه گفته و انجام داده, ما را متحد مردم به عنوان افتخار ما آینده! من شده فکر کردن و دعا سخت در مورد بهترین راه برای انجام آن است.”

در سال 2001 حدود 64 درصد از رای دهندگان رای دادند در برابر تغییر پرچم دولت.

مجلس فیلیپ کان حمایت کرده است تغییر پرچم دولت.

ریوز’ نظرات آمده پس از آن گزارش می سی سی پی امروز که برخی از قانونگذاران دولت ملاقات کرده بود و با توجه به پیشنهاد برای یک همه پرسی به رای عمومی در پرچم یا گزینه دوم از پرواز دوم پرچم را به رفتن با جریان پرچم.

در پی مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در روز یادبود زمانی مینیاپولیس افسر پلیس قرار می گیرد زانو خود را در پشت فلوید گردن و نگهداری آن وجود دارد برای تقریبا نه دقیقه منجر به تظاهرات در سراسر این کشور شده است وجود دارد یک تجدید فراخوان برای تغییر Mississippi state flag.

در اوایل این ماه یک گروه از رهبران ادیان ایستاده بر روی پله های کلیسای جامع کاتولیک در مرکز شهر جکسون خواستار حذف فوری از می سی سی پی امور خارجه پرچم.

“هر چیزی بهتر است از آنچه ما در حال حاضر” شرکت کنندگان اسقف رونی Crudup از افق های جدید کلیسای بین المللی گفت: باید برای دولت جدید پرچم.

هفته گذشته SEC کمیسر گرگ سنکی انتشار بیانیه ای گفت: این کنفرانس مسابقات برگزار خواهد شد در می سی سی پی تا مؤتلفه آرم برداشته شده است از پرچم.

یک روز بعد NCAA در بیانیه ای گفت: این امر منع postseason حوادث از هر نوع از وقوع در می سی سی پی تا نماد کنفدراسیون به طور دائم حذف شده از پرچم.

روز دوشنبه در کنفرانس ایالات متحده آمریکا در زمان یک نشانه از NCAA و SEC با منع همه postseason بازی از وقوع در می سی سی پی تا مؤتلفه آرم برداشته شده است از می سی سی پی را به پرچم.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>